999 rezultate për

frankfurt

Frankfurt befason Interin (VIDEO) Gjermanët e Frankfurt ka arritur të kalojnë në avantazh shumë shpejt në Guissepe Meazza. Jovic dëshmon edhe njëher ps
Ndizet atmosfera, tifozët e Eintracht Frankfurt pushtojnë Milanon me birra (FOTO LAJM) Interi do presë sot në mbrëmje Eintracht Frankfurtin teksa do të kërkojë vetëm fitoren pas barazimti pa gola në sfidën e
Inter me mungesa synon kualifikimin ndaj Eintracht Frankfurtit Sot dhe 16 skuadra do të kërkojnë kualifikimin në fazën çerekfinale të Europa Leagues, vetëm 8 prej tyre do e realizojnë
Skriniar: Do të tregojmë karakter përballë Frankfurtit Milan Skriniar është një nga qendërmbrojtësit që po bën mjaft mirë te Interin për më tepër ai cilësohet si një nga mbroj
Buzëqesh Interi, ylli i Eintracht Frankfurtit nuk rikuperohet në kohë 19 lojtarë janë thirrur nga trajneri Eintracht Frankfurtit Adolf Hutter për ndeshjen e kthimit të së enjtes në San Siro
Trajneri Frankfurtit gati të eleminojë Interin Trajneri i Eintracht Frankfurtit, Adi Hutter, dhe mesfushori Makoto Hasebe besojnë fuqishëm se mund ta eliminojnë Interi
Tifozët e Eintracht Frankfurt pushtojnë "San Siron" Inter do të presë Eintracht Frankfurt për ndeshjen e kthimit të Europa League në "San Siro", këtë të enjte në orën 21:00
Cedric e zë gjumi në konferencë, Spalleti e zgjon (VIDEO) Në konferencën për media që është mbajtur nga përfaqsuesit e klubit zi kaltër shihet se lojtari Cedric Soares bie në gju
Spalleti analizon ndeshjen përball Eintracht Frankfurt, flet dhe për Icardin Trajneri i Inter-it, Luciano Spalletti, ka analizuar barazimin 0-0 të marrë në fushën e Frankfurt-it në ndeshjen e parë
Formacionet zyrtare: Eintracht Frankfurt – Inter Luciano Spalletti ka zgjedhur një 4-3-3 për ndeshjen e parë të 1/8-ave të Europa League ndaj Eintracht Frankfurt, shkr
Buzëqesh Interi, dëmtohet ylli i Eintracht Frankfurt Një lajm mjaft i mirë ka ardhur tek Interi në prag të ndeshjes ndaj Eintracht Frankfurt teksa ylli i skuadrës gjermane A
Të gjithë e duan bomberin e Frakfurtit Luka Jovic është lojtari që ka spikatur më shumë këtë sezon në Bundesligë. Sulmuesi i Eintracht Frankfurt tashmë ka
Lajme të mira vijnë për Interin, sulmuesi rikthehet në stërvitje Keita Balde është rikthyer të stërvitet me grupin dhe ka filluar të ketë kontaktin me topin. Senegalezi pati një dëm
Hidhet shorti i Europa League, Interi sfidon gjermanët, Chelsea dhe Arsenali sfida të lehta Në shtëpinë e futbollit evropian, në Nyon të Zvicrës u hodh shorti për fazën e 1/8-ave të Europa League. Ku 16 skuadra d
Real Madrid gjen pasuesin e Karim Benzemas Real Madrid ka shprehur interesim për sulmuesin e Eintracht Frankfurt, Luka Jovic i cili është i huazuar nga Benfica
Alarm për bombë në një tren në Frankfurt, evakuohen 500 persona Një alarm për bombë është dhënë në Frankurt dhe për këtë arsye rreth 500 vetë janë evakuar nga një tren në Frankfurt për
Barcelona interesohet për sulmuesin e talentuar të Frankfurtit Siç raporton Cadena Cope Barcelona është e gatshme të paguaj 35 milionë euro për Luka Jovicin e Eintracht Frankfurt.
Ribery me shokë mposhtin në transfertë Frankfurtin (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur sonte në transfertë Eintracht Frankfurtin me rezultatin 0-3 në "Commerzbank-Arena". Ndeshj
Ribery i papërmbajtshëm, shënon golin e dytë ndaj Frankfurtit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar edhe golin e 2 kundër Eintracht Frankfurtit në "Commerzbank-Arena". Ai që shënoi është sulm
Tifozët e Eintracht Frankfurt mund të gjobiten nga UEFA Eintracht Frankfurt mund të përballet me një dënim të rëndë pas përleshjeve që bën me tifozë në ndeshjen e Europa League