999 rezultate për

francezi

Zyrtare: Biabiany tek Milan, tek Parma Zaccardo me 4 milion euro Jonathan Biabiany është lojtari më i ri i Milanit pasi është arrituar akordi me Parmën për shifërn e 4 milion eurove dhe
Rinovim Pogba-Juve, ja shifrat Fjalët e djeshme të agjentit të Paul Pogba trembën jo pak tifozët e Juventus përsa i përket rinovimit të kontratës së me
Milan, ja tre goditjet e para (FOTO LAJM) Operacioni "merkato" në shtëpinë e Milanit ka nisur. Pasi zgjodhi teknikun e ri, për Inzaghin mungon vetëm zyrtarizimi,
Juventus-Evra, firma shumë pranë Pas konfirmimit të Antonio Contes në pankinë, Juventus planifikon merkatoj e tij. Sipas asaj që raporton "Tuttosport", g
Çfarë ka bërë Ribery?! (FOTO LAJM) Bayern Munchen është tashmë në Manchester, aty ku sot në mbrëmje do të luajë çerekfinalen e parë të Champions League. Ka
Pogba drejt lamtumirës Paul Pogba, në një intervistë për “Telefoot” ka folur për të ardhmen e tij, dhe shancet që ka ai për tu larguar nga Tori
Marca: Benzema pranë rinovimit Tifozët ndoshta nuk janë shumë të kënaqur me praninë e tij në sulmin e Real Madrid, pasojë e rasteve të shumta që shpërd
Një vit burg francezit që torturonte mace Dënohet me një vit burg një 24-vjeçar francez filmonte torturat që i bënte një maceje të vogël dhe videot i kalonte inte
Interi tenton Ben Arfan (VIDEO) Interi është duke u përpjekur ta transferojë anësorin e Neëcastle United, Hatem Ben Arfa. Sipas TMW, Nerazzurrët duan ta
Gol në roveshatë, akrobacia perfekte e Gignac (VIDEO) Andre-Pierre Gignac shënoi një gol të mrekullueshëm në ndeshjen e Kupës së Francës kundër Nice. Sulmuesi i Marseille-s m
Conte shfryn ndaj Pogba, replikon me Benitez Fitorja 4-2 kundër Sampdorias me të drejtë e ka gëzuar trajnerin e Juventusit, i cili gjithsesi pas ndeshjes kishte reze
“Xavi i përjetshëm tek Barça!” (VIDEO) Ish futbollisti francez i Barcelonës, Thierry Henry tha për gazetarët se Xavi Hernandez duhet të jetë për të gjithë jetë
Ribery i bindur: E meritoj Topin e Artë Ka fituar gjithçka me Bayern Munchen. Tani i mungon vetëm një trofe që ta ketë të gjithin për vete, Topi i Artë dhe Fran
"Topi i Artë 2013", ja si kuotohen 23 finalistët (FOTO LAJM) Fundviti dhe janari i 2014-ës po afrojnë dhe që tani kanë nisur të qarkullojnë zërat rreth fituesit të "Topi i Artë 2013
Arsenal harron Champions-in, fiton dhe ruan kreun (VIDEO) Arsenal vazhdon të jetë në krye të klasifikimit edhe pas javës së nëntë të Premier League-s. Skuadra e Arsene Wenger, e
Top 11 i talenteve Under 20 (FOTO LAJM) Adnan Januzaj ka bërë "boom" në mbarë botën. Mesfushori me origjinë nga Istogu shpërtheu këtë sezon tek Manchester Unite
Benzema drejt Anglisë, Real piketon 2 zëvënduesit Situata e Karim Benzema ka filluar të shqetësojë stafin teknik dhe drejtuesit më të lartë tek Real Madrid. Sulmuesi fran
Torino-Juve, reportazh fotografik (FOTO LAJM) Juventus fiton derbin e Torinos. Skuadra e Antonio Contes ka triumfuar minimalisht 0-1 falë golit të francezit Paul Pogb
Superkupa, festimi i çmendur Ribery-Guardiola (VIDEO) Franck Ribery ia dedikon Pep Guardiolas golin e tij në SuperKupën e Europës përballë Chelseat, ku Bayern Munich fitoi me
Benzema, madrilen deri në 2015-ën Karim Benzema ndihet i lumtur te Real Madrid dhe nuk mendon as dhe për një sekondë për të luajtur te një skuadër tjetër.