999 rezultate për

francezi

Zidane bën tifo për Juventusin Pozicioni aktual te Real Madrid e bën atë të jetë kundër Barcelonës në finalen e madhe të Berlinit, por nuk është kjo ar
Di Maria ose Griezmann për Bayern Munchen Me lojtarë në krahë si Arjen Robben dhe Franck Ribery, fluturimi është i lehtë, por problemi është kur ata mungojnë. Ky
Ja 3 yjet që kërkojnë tifozët e Realit (FOTO LAJM) Real Madridi e ka përfunduar sezonin pa fituar asnjë trofe, diçka që nuk i ndodh shpesh këtij ekipi, dhe kur ndodh dikus
U thirr ndaj Shqipërisë, francezi shpërtheu në lot Paul-Georges Ntep a "shpërtheu nga gëzimi" kur u thirr nga Didier Deschamps për dy ndeshjet e ardhshme të ekipit të Fran
Ja 10 dëshirat e çmendura të Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho riktheu Chelsea-n kampion të Anglisë dy vjet pas rikthimit të tij në Londër dhe tashmë kërkon të zgjerojë
Ja si reagon Mourinho kur pyetet për Wenger (VIDEO) Vazhdon "lufta" në distancë mes Arsene Wenger dhe Jose Mourinhos. Pas leksionit të teknikut të Arsenal ja ku vjen edhe r
"Ribery nuk rikthehet te Franca" Franck Ribery nuk ka ndërmend të bëjë prapakthehu në vendimin për të mos luajtur për Kombëtaren franceze. E thotë këtë a
Ja çfarë mendon Zidane për Barça-PSG Ish ylli i Real Madrid, Zinedine Zidane ka thënë se PSG është e aftë që të shënoj tre gola në Barcelonë dhe të kualifiko
Francezi që fsheh gruan në valixhe Fsheh gruan në një valixhe me qëllim për ta kaluar atë në Bashkimin Evropian. Rojet kufitare të Polonisë kanë arrest
Abidal këshillon Messin: Shko te PSG E ardhmja e Lionel Messit te Barcelona nuk është e sigurtë. Për ti hapur rrugë zërave të rinj ka menduar Eric Abidal, is
Varane: Ronaldo? Me golat e tij ndryshon ndeshjet Raphael Varane, mbrojtësi francez i Real Madrid që dje në mbrëmje regjistroi ndeshjen numër 100 me fanellën merengues, k
Golat me Realin, Benzema kalon Ronaldon Karim Benzema ka kaluar Ronaldo përsa i përket golave të shënuar me fanellën e Real Madrid. Sigurisht që nuk bëhet fjalë
Pogba "çmend" PSG-në, ja super-oferta për në verë Edhe pse Manchester United e Manchester City duken në pole-position për të marrë shërbimet e Paul Pogba, PSG duket se nu
Bullgari, dyshohet bashkëpunëtor i vëllezërve Kouachi, pranga francezit Një qytetar francez i cili dyshohet si bashkëpunëtor i vëllezërve Cherif dhe Said, të cilët vranë 12 persona gjatë sulmi
Henry zbulon planet: Dua të jem trajner i Arsenalit Pasi i dha fund futbollit aktiv, duke mbyllur një karrierë fantastike që i ka dhuruar emocion gjithë të apasionuarave pa
Bayerni s'mposhtet lehtë (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur Bayer Leverkusenin me rezultat 1 - 0, në derbin e javës së 14-të në Bundesligë të zhvilluar në
Thyet rekordi në shpejtësinë e biçikletave, ecën me 333 km në orë (VIDEO) Francezi Francois Gissy ka thyer rekordin për biçikletën më të shpejtë, duke udhëtuar me 333 km në orë. Gissy theu re
Çfarë asisti nga Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka dhënë një super-asist për Karim Benzema gjatë ndeshjes së djeshme Granada-Real Madrid, e fituar 0-4
Një tifoze speciale për Inter e për M'Vila (FOTO LAJM) Interi mposhti dje në mbrëmje azerët e Qarabag me rezultatin 2-0 dhe e sheh veten tashmë të vetme në krye të Grupit F me
Dështon transferimi i Biabiany tek Milan Deri pak para minutash Biabiany ishte një lojtar i Milanit, ishte bërë edhe foto me bluzën e kuqezinjve, por Zacardo i k