999 rezultate për

francezi

Ribery sulmon Guardiolën: Nuk ka përvojë, flet shumë Mesfushori i Bayernit, Franck Ribery ka folur për periudhën që Guardiola duke lëshuar fjalë aspak të mira për strategun
5 alternativat nëse dështon blerja e Pogbasë te United (FOTO) Manchester United prej muajsh insiston për blerjen e Pol Pogbasë, por deri më tani nuk kanë mundur që të bindin Juventus
Njihuni me 44-veçarin që jeton me 10% të trurit Një francez jeton nje jetë relativisht shëndetshme dhe pse i mungon 90 përqind e trurit. Francezi ishte 44-vjeç në
Shqiptari mendoi se bleu telefona, ja çfarë gjeti në kuti Një shqiptar rreth të 40­ve me banim në Pistoia, Itali, pasditen e ditës së djeshme u ndalua nga një francez me një auto
Juventus kërkon të blindojë Pogba Brenda 20 ditëve Juventusi do të vendosë për qëndrimin ose jo të Paul Pogba. Për sa i përket kësaj çështjeje, mesfushori
Juve projekton 6 super blerje në rast se largohet Pogba (FOTO LAJM) Juventusi i sezonit të ardhshëm do të ndërtohet me objektivin për të fituar Ligën e Kampionëve. Pol Pogba është faktori
Capello lavdëron Zidanen Ish trajneri i Real Madridit, Fabio Capello ka thënë fjalë shumë të mira për trajnerin aktual të skuadrës spanjolle, Zin
Pogba i përgjgjet dëshirës së Neymar “Neymar më kërkon tek Barcelona? Jam mirë këtu.” – Është kjo përgjigja e Paul Pogba pas fjalëve të yllit brazilian që kë
Benzema gëzon Zidanen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është gëzuar nga një lajm i mirë. E përditshmja sportive madrilene, Marca, shk
Interi në gjurmët e francezit Benzema Interi hidhet në sulm pë Karim Benzemanë. Nëse Interi dështon të kualifiohet në Ligën e Kampioneve, atëherë Icardi mund
Pranga francezit që fshihte kanabisin në makinë Një francez është kapur nga ana e policisë, pasi kishte fshehur lëndën narkotike në makinë. Policia Kufitare e Kakavijes
Perez i tregon derën Zidanit, ja kush vjen Periudha e Zinedine Zidane në stolin e Realit të Madridit mund të jetë shumë më e shkurtër nga sa parashikohej. Barazimi
Serbia "medalje ari" francezit që ndihmoi serbët e Kosovës Presidenti serb Tomislav Nikoliç ka nderuar me "medalje ari" francezin Arno Gujon për punë humanitare në veriun e Kosovë
Cech është lojtari vendimtar te Arsenali Ardhja e portierit çek, Petr Cech, ka qenë një ndër transferimet më të goditura në vite të topçinjëve, që kanë përmirësu
Pogba i pari në listën e Zidane Trajneri i ri i Real Madrid, Zinedine Zidane njoftohet të ketë shkruar një listë të lojtarëve të cilët ai do të dëshiron
Francezi u jep ndihma serbëve, ofendon shtetin e Kosovës Një organizatë humanitare franceze ka nisur sot të shpërndajë 15 tonë ndihma humanitare për serbët e Kosovës. Me këtë
Wenger: E kam menduar dorëheqjen, por vetëm 5 sekonda (FOTO LAJM) Arsene Wenger nuk di të jetojë pa sportin që e bëri të famshëm dhe largimin nga stoli nuk e ka në planet e tij të afërta
David Silva drejt transferimit në Serinë A Manchester City rikthehet fuqishëm në garë për Pol Pogbanë. "Qytetarët" kanë gati një ofertë të re më tunduese për drej
E bujshme, Ribery i jep fund karrierës si futbollist? Sulmuesi francezi i Bajern Mynihut, Frenk Riberi nuk është rikuperuar ende nga dëmtimi i tij. Sipas mediave franceze “L’
Shikoni çfarë ka parë në thellësinë e kanionit ky francez (VIDEO) Gjatë aventurës së tij të fundit në kanionin e Arizonës, ky francez ka bërë të mundur që të regjistrojë disa pamje të mr