999 rezultate për

francezi

Benzema afër momentit të madh me Realin e Madridit Benzema u përfol për një largim të mundshëm sezonin e shkuar për formën e luhatshme. Por ajo që po e pret Benzeman është
Varane i di përgjegjësitë qe e presin Ky është një nga sezonet më të rëndësishme që kur Varane arriti në Madrid 18 vjeçare. Me nisjen e Pepe, debati se kush d
Zidane flet për herë të parë për Moratën, pas largimit të tij Zinedine Zidane i ka uruar Alvaro Moratës të gjitha fatet e botës, pas lëvizjes së tij prej 80 milionë eurosh tek Chelse
Shqiptarët i bëjnë "gropën" francezit në shtëpinë e tij, por më pas... Dy persona janë dërguar në gjyq nga Prokuroria e cila ka mbyllur hetimet për shtetasit Armando T dhe Elton Sh, që të dy
Francezi Wenger i bllokon kalimin lojtarit të tij në Seria A Menaxheri i Arsenalit ka shprehur mendimin e tij rreth mundësisë që Jack Wilshere do të luajë për Sampdorian. "Unë me
E pabesueshme mënyra që Wenger po ndjek për të bindur Mbappe Arsene Wenger është i vendosur të konkurojë deri në minutat e fundit për garën e francezit Mbappe. Së fundmi sipas T
Mbappe jep sinjalin e largimit nga Monaco pas një ndryshimi në Twitter Real Madrid, PSG, Arsenal dhe Liverpool janë në ndjekje të 18-vjeçarit edhe pse e dinë se vlera e tij kap shifrën e 120
Giroud ka një ekip që nuk i heq dorë nga ai Giroud ende është nën interesin e West Ham. Sulmuesi francez i Arsenalit Olivier Giroud, dëshiron të largohet nga Ar
West Ham interesohet për Olivier Girud Francezi Girud dëshiron të jetë pjesë e kombëtares franceze për botërorin 2018. Arsen Wenger nuk i ka dhuruar minutat
Nasri kthehet në Manchester por jo për të qendruar Francezi Nasri është rikthyer në Manchester tek ekipi i tij, City. Francezi ishte në formë huazimi tek Sevillia. Nasr
Arsenal i bashkohet PSG në garë për lojtarin PSG nuk është i vetmi klub i interesuar për lojtarin e Lyonit Alexandre Lacazette. Sipas the Sun Sport, Wenger dëshir
Zbuloni vlerën e caktuar për merkato nga sheiku i PSG Pronari i PSG i ka drejtuar Emeryt një çek me plot 220 milion euro për merkaton e verës. Milionat mendohet se do të
Mbappe për të ardhmen vendos mbas ndeshjeve me kombëtaret Francezi Mbappe i ka thënë trajnerit të tij se për të ardhmen e tij do të vendosë pasi të kthehet nga grumbullimi me ko
E ardhmja e Griezmann? Francezi është në "dorën" e ... Antoine Griezamann e lë gjithçka të hapur për të ardhmen e tij gjatë merkartos së verës. Sulmuesi francez por komunikon
Reali ofertë rinovimi për Zidane, por francezi "shtyn" firmën ... Arritja në finalen e Ligës së Kampionëve është një arsye më shumë që Reali të bëjë gati rinovimin me Realin e Madridit.
Zbulohet arsyeja e ndarjes së Karim Benzema me Rihanna-n Rihanna dhe Karim Benzema ishin në lidhje në vitin 2015,por që zgjati shumë pak. Të dy kaluan një kohë të shkurtër me nj
James Rodriguez reagon keq ndaj Zidane, por ja si e justifikon francezi (VIDEO) James Rodriguez është gjithmonë e më larg Real Madridit pasi me gjestin e tij duket sikur i ka thelluar problemet. Në mi
Jeta para talebanëve/ Foto të rralla të Afganistanit tregojnë që ishte një vend mikpritës në vitet ’70 (FOTO LAJM) Afganistani nuk ka qenë gjithmonë një vend i rrezikshëm për vizitorët. Para lëvizjes talebane dhe ardhjes së tyre në pus
Formacioni më i mirë në karrierën e Wenger si trajner i Arsenalit (FOTO) Trajneri i Arsenalit, Arsen Wenger sot ka një ditë të shënuar, pasi feston "ditëlindjen" e 20-të nën drejtimin e Arsenal
Schneiderlin nuk ndalet: Do të luftoj për një vend në United Morgan Schneiderlin është i gatshëm të luftojë për vendin e tij në Manchester United pas një sezoni të parë nën pritshmë