999 rezultate për

francezi

STATISTIKË / Messi ka shënuar më shumë gola se Karim Benzema në Santiago Bernabeu këtë vit (FOTO LAJM) Francezi po bëhet shumë kritikues këto kohët e fundit, pas shumë fjalëve të fansave të ftbollit atë e kritikoi edhe gaze
Manchester United nuk apelon pezullimin e Pogbasë, francezi mungon në derbi Paul Pogba ishte një nga më të mirët në fushë, në sfidën ndaj Arsenalit në Londër pasi dhuroi dy asiste të mrekulleshëm,
I ka "vdekur" shpresa për të luajtur tek PSG, francezi mendon largimin Hatem Ben Arfa ka kohë që mendon largimin nga Paris Saint-Germain, me skuadrën franceze që mund ta lërë të lirë futbolli
Varane vlerëson punën e Zidanes dhe ndihmën që po merr nga francezi Raphael Varane po shijon jetën në Real Madrid sëbashku me bashkëkombasin e tij Zinedine Zidane, për të cilin, nuk hezito
Wenger: Dëmtimi i Cazorlas ishte më i rëndi që kam parë ndonjëherë Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se lëndimi i mesfushorit spanjoll, Santi Cazorla, është më i rëndi që ai e
E quajti të dobët, Benzema thyen heshtjen dhe i përgjigjet Linekerit Karim Benzema më në fund ka thyer heshtjen dhe ka folur për kritikat e shumta që ka pasur së fundmi nga ish lojtari i Ba
I ftoi për seks në banesë, dy djemtë shqiptarë i bëjnë gjëmën francezit Një shtetas francez është vjedhur nga dy djem shqiptarë të cilët i kishte njohur në rrjetet sociale. Policia bën me
Francezi do të mungojë në ndeshjen kundër Milanit Juventusi thuhet se do të jetë pa mesfushorin Blaise Matuidi për super ndeshjen kundër AC Milan, pasi francezi vazhdon t
Benzema nuk ndryshon, me portën e boshatisur çon topin jasht (VIDEO) Teksa vazhdon të luhet sfida mes Realit dhe Totenhemit, rezultati vazhdon të jetë 1-1. Por, rastin për të kaluar në
Benzema kalon Realin në avantazh (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në epërsi mdaj Getafes me golin e Karim Benzemas në "Coliseum Alfonso Perez", shkruan Albeu.com.
Francezi fut në kurth të riun shqiptar, shikoni çfarë i bën Seksioni për krimet kompjuterike, ka bërë të ditur me anë të një njoftimi për media se shtetasi 62-vjeçar banues në Pari
Kapet në Durrës rumuni që i vodhi dy aparate profesionale francezit Policia kufitare e Durrësit ka arrestuar ditën e djeshme në orën 23:00 shtetasin rumun në kërkim, Ilie Onutu, 33 vjeç.
Të gjitha rastet e shfrytëzuara gabimisht nga një Benzema "katastrofë" (VIDEO) Benzema mbrëmë nuk ishte aspak vetvetja. Francezi dështoi për të çuar topin në rrjetë në disa raste. Ishin pasat e A
Barcelona do të heqë dorë nga Coutinhon për të finalizuar marrveshjen me Dembelen Në Gjermani kanë filluar ethet, Barcelona është nga momenti në moment në tërheqje për brazilianin Coutinho. Katalanasve
Ky është momenti i Benzemas Me golin ​e shënuar kundër Barcelonës në Estadio Santiago Bernabeu, Karim Benzema tregoi se ky është një moment
Griezman kopjon Ronaldon, të shtyrën e ndryshon me ofendim Mbrëmja e kaluar duhet të harrohet sa më shpejt nga Antoine Griezmann. Sulmuesi francez e ka filluar sezonin e ri të LaL
Monaco "lajthit" pasi i shikon mendjen PSG-së, tregon vlerë e re të Mbappes Monaco ka zbuluar çmimin përfundimtar për talentin e tyre Mbappe. Çdo ekip që është i interesar për francezin e ri
Gjesti i fundit i Dembeles bind gjërmanët, se francezi po ikën (FOTO) Nga Bild janë postuar fotografi të cilat tregojnë se familja e Dembeles po ngarkon bagazhet në makinë. Gjë që ka çuar
Manchester City ka gati për ndeshjen e rradhës blerjen 52 milionshe Mbrojtësi i Manchester Cityt Benjamin Mendy po bëhet gati për paraqitjen e tij të parë për klubin pasi u stërvit për her
Wenger ka arsye që të jetë i lumtur Arsenali mund të mbyllë lëvizjen e Thomas Lemar tani dhe Kylian Mbappe tani ka vendosur për të lënë Monacon, raporton fu