999 rezultate për

francezi

3 emra në listë për të zëvedësuar Allegrin Ëndrra e Juventusit për të fituar këtë sezon Championsin dhe e ardhmja e Massimiliano Allegrit varen nga Atletico e Madr
Lacazette i jep avantazhin Arsenalit (VIDEO) Arsenali e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Southampton teksa ka kalaur në epërsi falë golit të shënuar nga sulmuesi Laca
Ikën Sarri vjen Zidane, ky mund të jetë formacioni i francezit te Blutë e Londrës (FOTO LAJM) Chelsea është duke kaluar në një formë jo të mirë, aktualisht renditen në vendin e gjashtë në Premier League, dhe mbrëmë
Kjo është arsyeja se pse Mbappe refuzoi të transferohej te Real Madrid Kylian Mbappe e refuzoi ofertën për t’u transferuar në Real Madridit në vitin 2017, për shkak të Cristiano Ronaldos. Në
Rrëfehet Wenger: Realin e kam refuzuar disa herë Arsene Wenger ka hedhur mundësin që ai të marë drejtimin e Real Madrid, teksa ka shtuar se në të kaluarën i ka refuzuar
Pol Pogba i jep avantazhin Manchester United (VIDEO) Manchester United e ka nisur mjaft mirë transfertën ndaj Fulhamit teksa ka kalaur në epërsi falë mesfushorit Pol Pogba.
Wenger pritet ti rikthehet futbollit Arsene wenger pritet ti rikthet futbollit jo si trajner po si drejtor. Francezi është i pa punë që në muajin qershor
Bakayoko: Do qëndroja te Milani, por kjo nuk varet nga unë Bakayoko ka shprehur edhe njer të dëshirë për të qëndruar tek Milani. Por francezi la të kutohet se gjithcka nuk varet p
Evra godet sërish, shikoni çfarë performace bën në Instagram (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Juventusit dhe Manchester United, Patrice Evra, ka surprizuar ndjeksit me anë të një performancë të veç
Dëmtohet Benzema, shikoni sa do të mungojë francezi Real Madridi ka konfirmuar sot se Karim Benzema ka thyer gishtin e vogël të dorës së djathtë në fitoren e Real Madridit
Ndërpritet gjatë intervistës, shikoni klasin e vërtetë të Pogbas (VIDEO) Paul Pogba ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes jo vetëm për shkak të formës së tij, por shumicën e rasteve nga dekl
Nuk kanë fund telashet për Comanin, francezi pëson aksident të frikshëm Nuk kanë fund telashet për talentin francez të Bayern Munich, Kingsley Coman. Pas problemeve të shumta me dëmtimet,
Pol Pogba realizon serish (VIDEO) Pol Pogba ka shënuar sërish gol ndaj Huddersfieldit duke cuar rezultatin 3-0 në favor të Manchester United. Për francez
Juventus tenton të afrojë Pogbanë që në janar Situata e tensionuar mes Pogba dhe Jose Mourinho vijon ende. Francezi u la jashë në ndeshjen ndaj Fulhamit ku Manchester
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj PAOK (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj PAOK në "Stamford Bridge". Është përsëri francezi Olivier Giroud që shënon
Evra bëhet sërisht protagonist në Instagram (VIDEO) Patrice Evra tashme është bërë protagonist kryesor i shakave në Instagram. Francezi ka komentuar një fotografi të
Dembele injoron në mënyrë të çuditshme gazetarët spanjollë (VIDEO) Sulmuesi i Barcelonës, Ousmane Dembele është një nga emrat më të lakuar në shtypin sportiv, dhe kjo jo për aftësitë në f
Mbappe pranë burgut? Ja çfarë thotë francezi Sulmuesi i skuadrës së Paris Saint Germain, Kylian Mbappe mohoi të mos ketë paguar taksat nga të cilat ai mund të marrë
Pogba në delima për të ardhmen, Juve në pritje Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba nuk e ka të qartë se ku do të luajë në sezonin e ardhshëm. 25 vjeçari po luan
Martial kërkon të rinovoj kontratën me Unitedin Për të flitej shumë se kishte një marrëdhënie të keqe me trajnerin Jose Mourinho te Manchester United. Por tani Anth