E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

franceze

Neymar i kërkon PSG-së kalimin tek Reali, por francezët kanë një kusht Neymarit thuhet se do t’i pëlqente roli te Real Madridi si pasues i Crsitiano Ronaldos, pasi që 32 vjeçari nuk është më
Braziliani i PSG-së e pranon dhe vetë largimin nga francezët Me ardhjen e Neymarit dhe Mbappes, e ardhmja e Lucas Mourës ishte e distinuar të ishte larg Parisit. Por hapësirat e pak
Të gjithë kundër Neymarit: Mediat franceze e shtyjnë drejt Realit Dëmtimi i lehtë në këmbën e djathtë ka detyruar yllin e PSG, Neymar të mos jetë i gatshëm për sfidën ndaj Lyon, por nuk
Francezët japin alarmin: Shqiptarët kontrollojnë trafikun e drogës në vend "Në Shqipëri të gjithë janë gati të vijnë në Francë për të shitur drogë" Ky është titulli i portalit francez Le Progr
Habit aktorja franceze: Meshkujt kanë të drejtë të ngacmojnë femrat Aktorja franceze Catherine Deneuve është shprehur së fundmi se meshkujt duhet të jenë të lirë të ngacmojnë femrat. Ajo ë
Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit në Francë, u denoncuan në nga një 18 vjeçare shqiptare Rrëfimi i një 18 vjeçareje nga Durrësi që është shfrytëzuar si prostitutë në Francë ka zbuluar një rrjet trafikantësh të
Rrëfimi prekës i 18-vjeçares zbulon rrjetin e prostitucionit në Francë Rrëfimi i një 18-vjeçareje nga Durrësi që është shfrytëzuar si prostitutë në Francë ka zbuluar një rrjet trafikantësh të
Formacioni i vitit nga gazeta franceze L'Equipe (FOTO LAJM) Gazeta e famshme franceze, L'Equipe ka përzgjedhur njëmbëdhjetëshen për vitin që lamë pas. 2017. Formacioni komandoh
Media franceze: Shumë shpejt, shqiponja e shqiptarëve do të mbetet vetëm në flamur (FOTO) Simboli kombëtar i shqiptarëve po shkon drejt zhdukjes. Në reportazhin e agjencisë thuhet se shpendi fisnik po zhduke
Gazeta franceze: Florenc Beqiraj kishte tentuar shtatë herë vetëvrasjen Ditën e djeshme në Tiranë është mbajtur një protestë për Florenc Beqirin. Florenci vdiq në një spital në Marsejë, aty ku
Ambasada franceze reagon për Florencin: Do të kryhet autopsi Ambasada franceze ka reaguar për herë të parë për vdekjen e Florenc Beqirit, në spitalin e Marsejës, Francë. Në një n
U vetëvra apo e vranë? Mediat franceze hedhin dyshime mbi vdekjen e Florencit Mediat franceze kanë shkruar sot në lidhje me vdekjen e shqiptarit Florenc Beqiri në Francë. Ashtu si mediat në Shqi
Francezët: Florenci hoqi dorë nga azili, për festa do të kthehej në shtëpi Vdekjen e shqiptarit Florenc Beqiraj e komentojnë edhe mediat franceze. Por, AFP duke cituar një forum që merret me m
Gazeta franceze: Për 1 muaj 7 tentativa vetëvrasjesh në vendin ku u dhunua Florenci Marsejë: Valë vetëvrasjesh në qendrën e paraburgimit në Canet", kështu e nis me titullin gazeta franceze "La Provence",
Rrëfimet rrëqethëse: Florencin e dhunuan barbarisht në qeli Ngjarja e 23-vjeçarit shqiptar Florenc Beqiraj i cili u dhunua pa mëshirë në burgun e Marsejës në Francë nga persona të
Kylian Mbappe lojtari më i mirë për vitin 2017 nga gazeta franceze Kylian Mbappe është zgjedhur nga “Telefoot” si futbollisti më i mirë i ri për vitin 2017. Sulmuesi i PSG-së ka lënë p
Projektligji në Francë ndalon Facebook nën 16-vjeç Ndërsa Facebook po përpiqet të joshë një audiencë më të re në platformën e saj, qeveria franceze po shkon në drejtimin t
Media franceze për Shqipërinë: Vend i narkotrafikantëve Ish-kryeministri Berisha duke ju referuar një shkrimi të publikuar nga një media freanceze për Shqipërinë e ka cilësuar
Revista franceze e shpall Thaçin më properëndimorin në Kosovë Njëra ndër magazinat më prestigjioze që merren me politikën e jashtme në Francë, “Politique Internationale”, ka publikua
80 prindër në protestë, 5-vjeçari shqiptar mahnit francezët Qindra shqiptarë kanë braktisur vendin dhe kanë udhëtuar drejt vendeve europiane si Franca e Gjermania për një jetë më t