999 rezultate për

franceze

Do të çmendeni me stilin e ri të flokëve të Paul Pogba (FOTO LAJM) Paul Pogba është një dështim për Manchester United këtë sezon, por ja qe ai nuk e ka problem që të takohet edhe me armik
Dhëmb për dhëmb! Greqia sfidon hapur Turqinë me këto super anije franceze (VIDEO) Pavarësisht vështirësive financiare që po kalon, Greqia ka ndërmend që të shpenzojë të paktën 4 miliard euro për të bler
Mediat franceze raportojnë se Griezmann dëshiron vetëm Barcelonën Antoine Griezmann është objektivi kryesor për Barcelonën në sezonin e ardhshëm. Pas një lajmi ekskluziv nga media fr
Autostrada e drogës, francezët tregojnë shtegun e ri të shqiptarëve drejt Holandës Duket se shqiptarët tashmë kanë gjetur një shteg të ri për të transportuar drogën e tyre nëpër Europë. Televizioni fr
Sulmi në ambasadën e Francës, shkaktoi 28 viktima Persona të armatosur sulmuan Ambasadën Franceze dhe zyrat e ushtrisë kombëtare në kryeqytetin e Burkina Fasos. Autori
Politikanët francezë flejnë në rrugë me të pastrehët (VIDEO) Pesëdhjetë deputetë të parlamentit francez kanë kaluar një natë në rrugë për të shprehur solidaritet me të pastrehët e v
Nxorri fotot nudo të Kate Middleton, çfarë ndodhi me revistën franceze Një revistë franceze u hodh në gjykatë pak vite më parë sepse fotografoi dukeshën e Kembrixhit teksa relaksohej me bashk
Greqia në krizë?! Këto janë super anijet ushtarake që blen (VIDEO) Pavarësisht vështirësive financiare që po kalon, Greqia ka ndërmend që të shpenzojë të paktën 4 miliard euro për të bler
Mediat franceze e bëjnë të sigurtë, Donnarumma në verë tek PSG E ardhmja e Gigio Donnarummas do të jetë në Paris. Është e bindur për këtë francezja QS, që ka shpjeguar se portieri kuq
Shokon Kushner: Në 1999 gjetëm serb që kishin bërë rripa me lëkurën e kokës së grave të Kosovës Ish kryeadministratori i UNMIK, Bernard Kushner, ka rrëfyer për detyrën që ka pasur nga viti 1999, menjëherë pas përfund
Franca: Xhihadistët të përballen me drejtësinë aty ku kapen Pas pothuajse një javë diskutimesh intensive mes qeverive perëndimore mbi fatin e luftëtarëve të huaj që mbahen të ndalu
Barton analizon sfidën Real - PSG: Francezët s'kanë asgjë për ti eleminuar madrilenët Joey Barton zgjedh Realin e Madridit si të kualifikuar në fazën tjetër të Champions League. Ai mendon se superioriteti d
Dy francezë humbën në Kodrën e Diellit, gjenden të bllokuar nga bora Dy shtetas të Francës, vullnetarë të Qendrës për Dialog Interkulturor nga Kumanova, sot pasdite janë hutuar dhe kanë hum
Francezët kërkojnë zdrukthëtarë e bukëpjekës, mundësisht të jenë femra Nëse nuk e keni problem të ftohtin, Instituti francez i Shkencës mund të ketë një punë për ju. Gjegjësisht, Instituti
UEFA paralajmëron PSG për shifrat stratosferike në merkaton e transferimeve Ishte viti 2014 që UEFA ndërmori masa ndëshkimore kundrejt Paris Saint Germain për shkelje të Fair Playt Financiar, me n
Dora e hekurt e Federatës franceze, i mbyll karrierën si arbitër Chapronit Gjyqtari francez, Tony Chapron, i cili bëri gjiron e botës pas ndërhyrjes në lojtarin e Nantes në Ligue 1 dhe ndëshkimin
Zyrtare: Mbrojtësi i Arsenalit transferohet në Francë (FOTO LAJM) Arsenal i ka shkëputur kontratën mbrojtësit francez, Mathieu Debuchy, i cili menjëherë ka nënshkruar me skuadrën francez
9 vrasje dhe boss kokaine nga Amerika Latine, kjo është dosja franceze per Domalt Konjarin Domart Kojnari, i dyshuari nga policia për atentatin e mbrëmshëm në Tiranë ku mbeti i vrarë Devi Kasmi është i dyshuar p
Edhe një gjigant tjetër i shtohet garës për Sandron Paris Saint Germain rikthehet të interesohet për Alex Sandro të Juventusit, i cili ka shprehur dëshirën për t’u larguar
Nutella ul çmimet, njerëzit "bëjnë luftë" në supermarkete (VIDEO) Një ulje e cmimit të Nutella-s ka çuar në skena të dhunshme në një zinxhir të supermarketeve franceze, pasi blerësit u p