999 rezultate për

franceze

Rrëfimi prekës i 18-vjeçares zbulon rrjetin e prostitucionit në Francë Rrëfimi i një 18-vjeçareje nga Durrësi që është shfrytëzuar si prostitutë në Francë ka zbuluar një rrjet trafikantësh të
Formacioni i vitit nga gazeta franceze L'Equipe (FOTO LAJM) Gazeta e famshme franceze, L'Equipe ka përzgjedhur njëmbëdhjetëshen për vitin që lamë pas. 2017. Formacioni komandoh
Media franceze: Shumë shpejt, shqiponja e shqiptarëve do të mbetet vetëm në flamur (FOTO) Simboli kombëtar i shqiptarëve po shkon drejt zhdukjes. Në reportazhin e agjencisë thuhet se shpendi fisnik po zhduke
Gazeta franceze: Florenc Beqiraj kishte tentuar shtatë herë vetëvrasjen Ditën e djeshme në Tiranë është mbajtur një protestë për Florenc Beqirin. Florenci vdiq në një spital në Marsejë, aty ku
Ambasada franceze reagon për Florencin: Do të kryhet autopsi Ambasada franceze ka reaguar për herë të parë për vdekjen e Florenc Beqirit, në spitalin e Marsejës, Francë. Në një n
U vetëvra apo e vranë? Mediat franceze hedhin dyshime mbi vdekjen e Florencit Mediat franceze kanë shkruar sot në lidhje me vdekjen e shqiptarit Florenc Beqiri në Francë. Ashtu si mediat në Shqi
Francezët: Florenci hoqi dorë nga azili, për festa do të kthehej në shtëpi Vdekjen e shqiptarit Florenc Beqiraj e komentojnë edhe mediat franceze. Por, AFP duke cituar një forum që merret me m
Gazeta franceze: Për 1 muaj 7 tentativa vetëvrasjesh në vendin ku u dhunua Florenci Marsejë: Valë vetëvrasjesh në qendrën e paraburgimit në Canet", kështu e nis me titullin gazeta franceze "La Provence",
Rrëfimet rrëqethëse: Florencin e dhunuan barbarisht në qeli Ngjarja e 23-vjeçarit shqiptar Florenc Beqiraj i cili u dhunua pa mëshirë në burgun e Marsejës në Francë nga persona të
Kylian Mbappe lojtari më i mirë për vitin 2017 nga gazeta franceze Kylian Mbappe është zgjedhur nga “Telefoot” si futbollisti më i mirë i ri për vitin 2017. Sulmuesi i PSG-së ka lënë p
Projektligji në Francë ndalon Facebook nën 16-vjeç Ndërsa Facebook po përpiqet të joshë një audiencë më të re në platformën e saj, qeveria franceze po shkon në drejtimin t
Media franceze për Shqipërinë: Vend i narkotrafikantëve Ish-kryeministri Berisha duke ju referuar një shkrimi të publikuar nga një media freanceze për Shqipërinë e ka cilësuar
Revista franceze e shpall Thaçin më properëndimorin në Kosovë Njëra ndër magazinat më prestigjioze që merren me politikën e jashtme në Francë, “Politique Internationale”, ka publikua
80 prindër në protestë, 5-vjeçari shqiptar mahnit francezët Qindra shqiptarë kanë braktisur vendin dhe kanë udhëtuar drejt vendeve europiane si Franca e Gjermania për një jetë më t
Konfirmohet edhe nga Mariano: Nuk egziston klauzola e rikthimit në Madrid Ish-sulmuesi madrilen, aktualisht lojtar i Lyonit, Mariano Diaz ka mohuar të gjitha spekulimet e mediave që thonin se Re
Lirohet shqiptarja e arrestuar si furnizuesja me armë e terroristit në Nicë E arrestuar si e dyshuar për furnizimin me armë të autorit të sulmit në Nicë shqiptarja Enkelejda Zace është liruar nga
Media franceze: Skandali i Tahirit ka "dobësuar" Ramën “Një hetim ndaj ish-ministrit të Brendshëm shqiptar dhe lidhjeve të dyshuara të tij me trafikun ndërkombëtar të kanabisi
E rrallë, intervista e mbretit Zog për gazetën franceze Nga Aurenc Bebja, Francë/ Gazeta franceze, « Le Matin », ka botuar të mërkurën e 19 qershorit 1935, në faqe të parë dhe
PSG heq vëmendjen nga Mourinho dhe fokusohet tek Conte PSG do të ndërpres bashkëpunimin me Unai Emery nëse nuk arrijnë të përfundojnë këtë sezon së paku në gjysmë-finale të Li
Forcat franceze vrasin gabimisht 11 ushtarë të Malit Trupat ushtarake të Francës në Mali, në sulmet ajrore të kryera në këtë vend, gabimisht kanë vrarë 11 ushtarë të Malit.