E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

francez

Reali shënon edhe golin e tretë ndaj Espanyolit (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e 3 ndaj Espanyolit në "RCDE Stadium". Është përsëri sulmuesi francez, Karim Benze
Zyrtare: Monaco afron talentin e Atletico Madrid Gelson Martins është një lojtari më i ri i Monacos. Lajmië është publikaur nga vetë klubi i principatës. Mesfushori
Nuk ndalet, Albana Osmani pushton kopertinën e revistës franceze Ajo ka profilin e një vajze që ja del mbanë në çdo fushë fal forcës, vullnetit dhe pasionit të saj. Albana Osmanin e
Arbër Zeneli pranë kalimit te skuadra franceze (VIDEO) Arber Zeneli sipas të gjitha gjasave do të jetë futbollist i Reims në Ligue 1. Zeneli ka arritur marrëveshje personale m
Nantes rikthehet në stërvitje, futbollistët mbajnë një minutë heshtje për Sala (FOTO LAJM) Tre ditë pas zhdukjes së avionit që po dërgonte Emiliano Sala në Cardiff për të filluar një aventurë të re në Premier Le
Dalin detaje të reja, avioni ku udhëtoi futbollisti kishte defekt para fluturimit (FOTO LAJM) Orët kalojnë dhe ende nuk bëhet i gjallë futbollisti Emiliano Sala. Ai dyshohet se është rrëzuar në det teksa udhëtonte
Zyrtare: Balotelli firmos me klubin e madh francez Tashmë është zyrtare. Mario Balotelli është zyrtarisht lojtari më i ri i Olympique Marseille. Ai ka kryer testet mjekëso
Pas skandalit me Rihannën, këngëtari i njohur akuzohet për pë*dhunim Chris Brown është arrestuar në Paris pas akuzave për përdhunim. Autoritetet franceze thonë se këngëtari dhe 2 persona të
Mbappe nuk i mbyll derën Realit: Jam i lumtur te PSG, por të ardhmes nuk i dihet Sulmuesi i Pairs Saint-Germain, Kylian Mbappe refuzon të mbyllë mundësinë e të luajturit për Real Madridin në të ardhmen
Ministrja franceze: SHBA do t'i mbrojë kurdët nga Turqia Shtetet e Bashkuara po bëhen gjithnjë e më të vetëdijshme për rëndësinë e mbrojtjes së aleatëve të tyre kurdë, teksa tër
Nuk mjaftohet me Ramsey-n, Juventusi synon dhe talentin e Lyon Juventusi nuk mjaftohet vetëm me Ramesey-n.Bardhezinjtë kanë pikëtuar talentin e Lyonit Tanguy Ndombele. Ai është vetëm
PSG gjen zëvendësuesin e Rabiot Skuadra franceze, Paris Saint-Germain, është duke monitoruar lëvizjen e mesfushorit senegalez, Idrissa Gueye. Kjo sku
Zhbllokohet ndeshja, Arsenali kalon në avantazh ndaj Chelseat (VIDEO) Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Chelseat në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Alexand
Shpërthim i fuqishëm në universitetin francez, flakët tmerrojnë qytetarët (VIDEO) Një i plagosur lehtë dyshohet të jetë shënuar pas një shpërthimi të fuqishëm në tarracën e kampusit universitar të Lioni
Dëmtohet Benzema, shikoni sa do të mungojë francezi Real Madridi ka konfirmuar sot se Karim Benzema ka thyer gishtin e vogël të dorës së djathtë në fitoren e Real Madridit
Chelsea gjen zevdësuesin e Fabregas, javën e ardhshme përgatit ofertën për yllin e PSG-së Chelsea duket se e ka gjetur shpejt zëvdësuesin e Fabregas i cili u largua vetëm një ditë më parë i cili shkoi te Monac
Shikoni kushtin e çuditshëm që Adrien Rabiot i ka kërkuar Barcelonës (FOTO LAJM) Adrien Rabiot dukej se ishte shumë pranë kalimit në Barcelonë, por ky klubi katalanas ka zgjedhur Frenkie de Jong si për
Ndërpritet gjatë intervistës, shikoni klasin e vërtetë të Pogbas (VIDEO) Paul Pogba ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes jo vetëm për shkak të formës së tij, por shumicën e rasteve nga dekl
Muli tregon si u përlesh në diskon franceze, guximi i tij është i pazakontë (FOTO LAJM) Bujar Muli nga Vushtrria, jo vetëm që njihet për forcën fizike, por edhe e ka treguar guximin që ka dhe nuk e kursen as
E ardhmja e Balotellit mund të jetë në Turqi Të gjitha mediat franceze raportojnë se Mario Balotelli tashmë i ka dhënë fund aventurës me Nicë dhe nuk ka më kthim pas