999 rezultate për

francez

Griezmann pranë Barcelonës, francezi takohet me Abidalin Rrugët që kanë ndjekur Antoine Grizmann dhe Barcelona mund të kryqëzohen pikërisht në merkaton e verës, edhe pse më pak
Liverpool merr kryesimin për të firmosur me francezin Referuar raportimeve të "Daily Mirror", Liverpool ka përmbysur situatën lidhur me destinacionin e ardhshëm të futbollist
Spidermeni francez ngjit kullën 607 metra për të ndihmuar katedralen “Notre Dame” (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Francë ku një burrë është treguar i gatshëm të ngjisë një godinë plot 607 metra të
Griezmann do Barcelonën, gati të sakrifikojë pagën Antoine Griezmann do vetëm Barcelonën. Është ky artikulli i prestigjozes Mundo Deportivo e cila bën me dije se francezi
Zbulohet e ardhmja e Jose Mourinho Shpesh, tekniku është lidhur me shumë ekipe, ku rikthimi te Reali ose te Interi u përfolën shumë para pak muajsh, gjiths
Manchester United pas Umtiti, Barcelona gjen pasuesin e francezit Manchester United kërkon të afrojë Samuel Umtiti për sezonin e ardhshëm. Lajmi vjen nga "Mundo Deportivo", e cila
Flamingot "francezë" dhurojnë spektakël në Karavasta (FOTO LAJM) Flamingot, zogjtë me qafën e hollë dhe të harkuar dhe me këmbët e hijshme, prej 10 vitesh janë të pranishme në lagunën e
Ylli i Chelsea: Edhe nëse Zidane më thërret mua nuk më intereson Në një intervistë për televizionin francez, mesfushori i Chelseat N’Golo Kante ia ka mbyllur derën kalimit të mundshëm n
Allegri e mbyll me Juventusin, në fund të sezonit vjen një francez Massimiliano Allegri ka vendosur të largohet nga Juventus këtë verë. Është Pierpaolo Marino, ish-drejtor sportiv i Na
Griezmann tek Barcelona? Reagon motra e francezit Motra e Antoine Griezmannit ka mohuar aludimet e vëllai i saj është në kontakt me drejtuesit e Barcelonës. Eleminmi
I afërmi nxjerr "sekretin": Mbappe e sheh veten duke luajtur në Madird Kylian Mbappe ka qënë emri më i lakuar për një transferim të mundshëm për tek skuadra e Real Madridit. Por deri më t
Revolucion tek PSG-ja, sakrifikohet Buffon Eleminimi i turpshmëm i PSG-së nga Liga e Kampionëve, pas asaj humbje shumë të hidhur në shëtpi, ka bërë që klubi france
Dembele i pafat, dëmtohet sërish Një lajm aspak i mirë vjen për Barcelonën teksa ylli i ekipit Ousmane Demble është dëmtuar gjatë sfidëës kunder Lyonit e
Me ardhjen e Zidane Reali po përgatit një skuadër të frikshme (FOTO LAJM) Rikthimi i Zinedine Zidane tek Reali ka bërë që tifozët e Los Blancos të ëndërrojnë sërish për trofe Me ardhjen e fra
Dikur ishte fëmija më i bukur në botë por ja si është në ditët e sotme (FOTO LAJM) Java e modës në Londër vuri në fokus qindra modele duke debutuar disa nga stilet më të mira të modës. Një tjetër yll
Mbappe: Unë do të qëndroj të PSG Ylli francez i PSG është lojtari preferohet nga të gjitha skuadrat më të mëdha në Europë edhe pse PSG e bleu për një sh
Mediat franceze thurrin elozhe për Arbër Zenelin Arbër Zeneli po shkëlqen në kampionatin francez me skuadrën e Reimm me të cilën ka vetëm 2 muaj që pas transferimti në m
Dënohet kardinali francez Një kardinal francez ka thënë se do të japë dorëheqje pasi një gjykatë e dënoi atë për shkak se nuk i ka raportuar në po
PSG u eleminua nga Champions, por Rabiot feston në party (VIDEO) PSG-ja u mposht 1-3 dje në shtëpi nga Manchester United duke duke i dhënë lamtumirë Ligës se Kampioneve, shkruan Albeu.c
Macron: Europa kurrë më e ‘nevojshme’ se sot dhe kurrë me e ‘rrezikuar’ se sot Presidenti Francez, Emmanuele Macron i ka bërë thirrje qytetarëve të BE ta shfrytëzojnë votimin në zgjedhjet e Parlamen