999 rezultate për

francez

Ylli i PSG-së pranë rinovimit "Përsëri me PSG-në? Po të ishte në dorën time, sigurisht po". Kështu ka deklaruar Dani Alves, gjatë një interviste për
3 emra në listë për të zëvedësuar Allegrin Ëndrra e Juventusit për të fituar këtë sezon Championsin dhe e ardhmja e Massimiliano Allegrit varen nga Atletico e Madr
Allegri braktis Juventusin, dy francezë kandidat për stolin Po shtohen gjithmonë e më shumë zërat për largimin e trajnerit Masimiliano Alegri në fund të këtij sezoni nga stoli i Ju
Francezët të "prerë": Hiqeni taksën ndaj Serbisë Reagime të forta kanë ardhur nga ndërkombëtarët pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për vendosjen e taksës ndaj produkte
Lacazette i jep avantazhin Arsenalit (VIDEO) Arsenali e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Southampton teksa ka kalaur në epërsi falë golit të shënuar nga sulmuesi Laca
Juventusi del bllof, Lyon i kthen mbrapsht ofertën 50 milion euro për mesfushorin Tanguy Ndombele, mesfushori 22-vjeçar i Lyon-it, mbetet një nga objektivat kryesorë të Juventus-it për sezonin e ardhshë
Mbrojtësi francez rinovon për 6 sezone kontratën me Manchester City Pas 13 muajsh me fanellën e Manchester Cityt, mbrojtësi francez Aymeric Laporte ka bindur të gjithë me performancën e ti
Talenti 19-vjeçar rinovon kontratën me PSG PSG po blindon talentët e skuadrë duke i rinovuar kontratat. Sot talenti Metehan Guclu ka zgjatur kontratën me klubi
Sot është përvjetori i luftës së tmerrshme Në Verdun të Francës më 21 shkurt të vitit 1916, fillon beteja më e përgjakshme e luftës së parë botërore midis ushtrive
Zeneli i lumtur me asistimin e parë te skuadra franceze Arbër Zeneli është i lumtur për asistin e tij të parë me klubin e tij të ri, Stade de Reims, i cili ishte kontribut i mj
Këngëtari shqiptar befason francezët me zërin e tij (VIDEO) Këngëtari i ri shqiptar, Gjon Muharremaj ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në shoën e njohur francez "The Voice Fr
Ikën Sarri vjen Zidane, ky mund të jetë formacioni i francezit te Blutë e Londrës (FOTO LAJM) Chelsea është duke kaluar në një formë jo të mirë, aktualisht renditen në vendin e gjashtë në Premier League, dhe mbrëmë
Kjo është arsyeja se pse Mbappe refuzoi të transferohej te Real Madrid Kylian Mbappe e refuzoi ofertën për t’u transferuar në Real Madridit në vitin 2017, për shkak të Cristiano Ronaldos. Në
Rrëfehet Wenger: Realin e kam refuzuar disa herë Arsene Wenger ka hedhur mundësin që ai të marë drejtimin e Real Madrid, teksa ka shtuar se në të kaluarën i ka refuzuar
PSG rivalizon Barcelonën për mbrojtësin francez Siç raporton "Paris United" PSG është futur në garë për Ferland Mendy. Ditëve të fundit është raportuar se edhe Barce
Talenti shqiptar në radarin e gjigantit francez Talenti shqiptar i AEK-ut të Athinës në radarin e gjigantit francez Lyon. Një lajm i bujshëm vjen nga Greqia. Lyon kë
Pol Pogba i jep avantazhin Manchester United (VIDEO) Manchester United e ka nisur mjaft mirë transfertën ndaj Fulhamit teksa ka kalaur në epërsi falë mesfushorit Pol Pogba.
Wenger pritet ti rikthehet futbollit Arsene wenger pritet ti rikthet futbollit jo si trajner po si drejtor. Francezi është i pa punë që në muajin qershor
Prekëse, Nantes i dedikon Salas fitoren në Kupën e Francës (VIDEO) Një fitore e dedikuar për Emiliano Sala, nuk mund të ishte ndryshe për klubin e Nantes, shkruan Albeu.com. Të ballaf
Bakayoko: Do qëndroja te Milani, por kjo nuk varet nga unë Bakayoko ka shprehur edhe njer të dëshirë për të qëndruar tek Milani. Por francezi la të kutohet se gjithcka nuk varet p