Përgjimet e "Bild":Pjerin Ndreu: Të votojë hapur PS ose ikën nga puna
999 rezultate për

francez

Presidenti francez "harron" Shqipërinë, së shpejti vizitë në Serbi Presidenti i Francës Emmanuel Macron së shpejyi pritet të zhvillojë një vizitë zyrtare në Serbi. Macron pritet të jet
De Ligt të PSG, reagon Raiola: Fake News "Ky është shembulli klasik i fake news". Mino Raiola ka injoruar në këtë mënyrë spekulimet mbi një takim të aluduar
U largua nga PSG, Mbappe ka një mesazh për Buffon Gianluigi Buffon do të largohet nga PSG, pasi kontrata e tij me klubin francez skadon në fund të muajit. Sulmuesi france
Gjendet zgjidhja për familjet maqedonase që jetonin në teatrin francez Është një burim lehtësimi për tre familje nga Maqedonia e Veriut. Deri më 26 maj ato kanë pasur afat për t`u larguar nga
Ronaldo te PSG? Francezët kanë gati ofertën e frikshme Një lajm bombbë vjen nga "Diario Gol" ku bëhet e ditur se Ronaldo mund ti thotë lamtumirë Juventusit vetëm pas 1 viti, s
Federata franceze dënon ashpër Balotellin Mario Balotelli e nisi shumë mirë sezonin në Ligue 1 me Marseille duke shënuar tetë gola në 13 paraqitje. Por si gjit
Feston Chelsea por edhe Lyon, francezët janë në Champions (VIDEO) Olimpic Lyon është kualifikuar në fazën e grupeve të Champions League. Skuadra legjendare franceze po priste me ankth sf
Rama flet për francezët: BE të na hapë dyert që të shpëtojmë nga mallkimi i luftës Kryeministri Edi Rama, në një intervistë për francezen “Liberation”, ka folur lidhur me situatën politike në vend, refor
Barcelona pret oferta për Dembele Gjiganti katalunas po planifikon ta shesë anësorin, i cili nuk ka bindur mjaftueshëm që kur është transferuar në "Camp N
Milner, drejt gjigantit francez Pas sezonit të shkëlqyer tek Liverpool, James Milner është duke menduar largimin dhe duket se destinacioni është gjetur
Mësuesi francez vrapon në maratonë për të mbështetur familjen shqiptare (FOTO LAJM) Në Rennes të Francës një mësues mori pjesë në maratonën e mbajtur nga Cabcale drejt Mont-Saint-Michel, për të mbështetur
Zyrtare: PSG merr vendimin për të ardhmen e Tuchel Pavarësisht zërave të shumta në merkato, PSG ka preferuar t’i besojë stolin trajnerit aktual Tomas Tuhel. Nëpërmjet n
Fillojnë përgatitjet për Samitin e Parisit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka takuar gjatë ditës së djeshme ambasadorin francez në Prishtinë Didier Chabe
Haradinaj takohet me ambasadorin francez dhe atë gjerman, bisedojnë për dialogun Kosovë-Serbi Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar me ambasadorin francez, Didier Chabert dhe ambasadorin gjerman Chr
Ylli francez i ofrohet Manchester United Manchester United kërkon një mesfushor klasi. Largimi i Ander Herreira pritet të lërë një boshllëk në atë repart dhe Ed
Deschamps te Juventusi? Përgjigjet francezi Didier Deschamps nuk do të jete pasuesi i Allegrit në stolin e Juventusit. Ai ka deklaruar se do të vazhdojë të drejtoje
Indonezia dënon me vdekje një francez vetëm pse u kap me tre kilogram drogë Felix Dorfin, 35 vjeç, është dënuar me vdekje nga një gjykatë indoneziane për shkak të trafikimit të tre kilogramëve të
I riu shqiptar mahnit francezët me zërin e tij (VIDEO) Gjon Muharremaj është i riu shqiptar që performoi mjaft mirë në "The Voice of France". Ajo që ai tregoi në skenë mahnitu
Juventus kërkon yllin e Lyon-it, francezët duan 50 milion euro Ferland Mendy është objektivi kryesor i Juventusit për sezonin e ardhshëm. Është menaxheri i mbrojtësit francez, i
Macron dërgon tre mesazhe në Beograd, njëri për Kosovën Mbështetja për çështjen e caktimit të kufijve, intensifikimi i bashkëpunimit ekonomik dhe ushtarak janë tre pikat kryes