999 rezultate për

francesco

"Dzeko ka lindur për të shënuar" ​Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco e ka lavdëruar në maksimum sulmuesin Edin Dzeko për të cilin ka thënë se
Di Francesco: Napoli fitoi nga gabimet tona Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco ka deklaruar se fitoren ia dhuruan Napolit. “Në fillim Napoli ishte më mirë, p
Totti surprizon të gjithë me vendimin e fundit Francesco Totti po mendon që të bëhet trajner. Ai do të nis kursin për trajner së shpejti Cila do të jetë e ardhmja e
Papa lutet për shqiptarët dhe uron Metën si President Papa Francesco ka uruar Ilir Metën më rastin e zgjedhjes së tij në postin e Presidentit të Republikës. Në mesazhin e
Roma së shpejti me trajner të ri Di Francesco për një kohë të gjatë është parë si zgjidhja e parë e Romës për zëvendësimin e Luciano Spalletit, i cili u
Messi me fjalë të jashtëzakonshme për Tottin Edhe pse me dy ditë vonesë, ylli i Barcelonës, Leo Messi nuk ka harruar të thotë fjalë të mëdha për Francesco Tottin, i
Ky është tifozi fatlum që arriti të merrte topin që hodhi Totti (FOTO LAJM) Sfida me Genoan ishte e fundit e Francesco Tottit me fanellën e Romës. Kapiteni i Romës në shenjë respekti dhe falënderi
10 golat më të bukur në karrierën e Francesco Tottit (VIDEO) Francesco Totti sot do të largohet nga futbolli pas një karriere të pasur, e cila e ka kthyer në një legjendë. Idhull
Vrau italianin se i prishi gjumin, nëna kërkon dënimin maksimal për shqiptarin Nëna e financierit italian Francesco Maria Pennacchi, i vrarë nga shqiptari Lorenc Prifti i ka shkruar një letër preside
Mesazhi i Messit për Tottin: Të kam admiruar gjithmonë (VIDEO) Ylli i Barcelonës, Lionel Messi i ka uruar Francesco Tottit ditëlindjen duke i thënë se gjithmonë e ka admiruar. Kapite
Bashkëshortja e Tottit: Francesco po vuan, Spalleti njeri i vogël Francesco Totti dje ka shënuar golin e 250, ndërkohë që nesër feston 40 vjetorin. Kapiteni i Romës nuk ka ndërmend që të
Francesco Beccheti shet Agon Channel Biznesmeni italian Francesco Beccheti ka vendosur që të shesë Agon Channel Italia. Bëhet fjalë për televizionin i cili u
Feferbet: Shqipëria “e mbytur” nga trukimet e ndeshjeve Të frymëzuara nga arritjet e Shqipërisë në arenën ndërkombëtare dhe hapat e vegjël të Partizanit në turin e dytë paraeli
Nga Bacca te Ben Arfa, ja si ndryshon sulmi i Milanit (FOTO LAJM) Merkatoja e veres do edhe disa muaj te vije, por ne shtepine e Milanit kane nisur qe tani te bejne llogarite. Nuk dih
Arbitrazhi Ndërkombëtar pezullon ekstradimin e Becchettit Arbitrazhi Ndërkombëtar ka vendosur pezullimin e ekstradimit dhe procedurat penale ndaj Francesco Bechettit. Qeverisë së
Roma shkarkon gazetaren për një like në facebook (FOTO LAJM) Francesca Brienza, gazetare e Roma TV dhe e fejuara e ish trajnerit verdhekuq, Rudi Garcia po kalon momente të errëta në
Francesco Becchetti shkelmon në fushë ndihmës menaxherin e klubit (VIDEO) Klubi i futbollit Leyton Orient është vënë në qendër të medias për shkak të një incidenti që përfshiu presidentin e klub
Apeli i Papa Francescos: Merrni nga një familje refugjatësh Papa Francesco ka shfrytëzuar meshën e së dielës për ti bërë apel çdo famullie dhe çdo komuniteti fetar që të marrin nga
Apeli lë në fuqi sekuestron e pasurisë së Becchettit Ditën e sotme, Apeli ka lënë në fuqi sekuestron e pasurisë së Francesco Becchettit. Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi
Sollaku mbron Becchettin: Prokuroria do dalë bllof, mungojnë provat Theodhori Sollaku, përfaqësuesi ligjor në Shqipëri i biznesmenit italian Francesco Becchetti, ka reaguar pas akuzave të