999 rezultate për

francesco

E TRISHTË/ Koronavirusi i merr jetën babait të Francesco Tottit Koronavirusi ka goditur rëndë familjen e Françesko Totit. Sot është bërë e ditur se është ndarë nga jeta në moshën 76-vj
15 vjet martesë, Francesco Totti dhe Ilary Balsi festojnë përvjetorin (FOTO LAJM) Pesëmbëdhjetë vjet martesë por gjithmonë e njëjta dashuri. Francesco Totti dhe Ilary Balsi festuan sot përvjetorin e
27 vjet më parë, Francesco Totti vetëm 16 vjeç do të debutonte me Romën Teksa ndeshja po i afrohej fundit dhe Roma po fitonte me rezultatin 0-2 në fushën e Brescias, tre minuta nga fundit për
Mos e humbisni: Besart Ibraimi shënon gol në stilin e Francesco Tottit (VIDEO) hkëndija e Tetovës barazoi 2-2 jashtë fushe ndaj Rabotnickit në ndeshjen kthyese të çerekfinales së Kupës së Maqedonisë
Totti nis eksperiencën e re pas tërheqjes nga futbolli Pasi "vari këpucët në gozhdë", Francesco Toti ka nisur tashmë një eksperiencë të re, pasi ka hapur një agjenci për menax
Gruaja e Tottit: Nuk më pëlqejnë puthjet dhe skenat në publik (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur, Ilary Blasit ka përgënjeshtruar një krizë të mundshme në lidhje me dashurinë e saj, Francesco Tot
"Un Capitano", nisin xhirimet për dokumentarin e Francesco Tottit illimisht u mendua si një serial televiziv mbi Francesco Totti-n, por autobiografia "Un Capitano" do të bëhet një film d
Di Francesco te Milani ? Reagon Leonardo Lajmi orët e fundit se Eusebio Di Francesco do të marrë drejtimin e Milanit i ka hedhur poshtë drejtori i përgjishëm i k
"Un Capitano", jeta e Francesco Tottit në një serial televiziv Autobiografia "Un Capitano" do të transformohet në një subjekt për këtë projekt televiziv të prodhuar nga Wildside. L
Monchi kërkon edhe Di Francescon te Sevilla Drejtori Sportiv i Sevillas, Monchi ka takuar Eusebio Di Francescon, me të cilin kanë punuar bashkë te Roma dhe duket se
U shkarkua nga Roma, Di Francesco pranë Fiorentinës Eusebio Di Francesco i cili u shkarkua pak ditë më parë nga Roma tashmë ai do të marrë drejtimin e Fiorentinës.
Çfarë po ndodh tek Roma? Pas Di Francesco ikën dhe Monchi Tërmet tek Roma. Pas shkarkimit të trajnerit Eusebio Di Francesco, tashmë dhe drejtori sportiv Monchi është pranë largi
Zyrtare, Roma shkarkon trajnerin Di Francesco Eleminimi nga Uefa Champions League i kushtoj stolin Eusebio Di Francesco-s, shkruan Albeu.com Roma ka zytarizuar shk
Tifozët e Romës akuzojnë Monchin, Totti i del në mbrojtje Rreth pesëmbëdhjetë tifozë të Romës kanë vënë në shënjestër drejtorin sportin në aeroportin e Portos. "Ju duhet të
Eusebio Di Francesco i ka orët e numuruara E ardhmja e Eusebio Di Francesco tek Roma duket se ka përfudnuar. Drejtuesit e skuadrës romake, pas eliminimit në Ch
Di Francesco pranë shkarkimit, Panucci kanditat për stolin e Romës Di Françesko është në fije të perit dhe vetëm një kualifikim në Portugali mund ta shpëtojë. Menjëherë mediat italiane ka
Di Francesco merr lajmin e shumëpritur para derbit Lajme të mira vijnë për trajnerin e Romës Eusebio Di Francescon, në prag të derbit të fundjavës ndaj Lazios. Mbrojtës
Klaudia Pepa rrëfen mashkullin që e mban në ajër (FOTO LAJM) Klaudia Pepa është nja nga balerinat më të talentuar dhe më të njohura në shqiperi falë talentit që ka në atë profesion.
Di Francesco: Kam mbështetjen e lojtarëve dhe tifozëve Eusebio Di Francesco është i bindur se tifozët dhe lojtarët janë në mbështetje të tij. 49 vjecari deklaron se ai është m
Në rast shkarkimi të Di Francescos, Roma ka gati Conten Roma është në bisedeime për ta emëruar Antonio Conten trajner të saj sipas mediave italiane, mirëpo italian po pret fi