999 rezultate për

franca

Franca publikon listën për ndeshjet në Ligën e Kombeve Franca ka publikuar listën ku duket se ai vazhdon ti besojë të njëjtëve lojtarë që i pat në Rusi, ku fitoi Botërorin në
Digjet një jaguar në kufirin maqedonas Një automjet i markës "jaguar" me targa franceze është djegur në lëvizje para vendkalimit kufitar "Bllacë". Zjarri është
Peshkatarët francezë dhe britanikë përleshen për peshkimin, Franca polici në det Franca ka thënë se është e gatshme të dërgojë më shumë anije policie në bregun e saj në veri për të parandaluar përleshj
Pas motit përvëlues nisin shirat, përmbytet Franca (VIDEO) Përmbytjet e rënda kanë detyruar evakuimin e 1,600 njerëzve - shumica e tyre kampistë - në Francën jugore, thonë zyrtarë
Nxitoni të aplikoni, Franca ka 130 mijë vende pune për emigrantët “Le të punësojmë emigrantë”. Ky është apeli i restoranteve dhe hotelierëve francezë, të cilët, për shkak të mungesës së
Franca ka nevojë për 130 mijë punëtorë për restorante dhe hotele "Le të punësojmë emigrantë". Ky është apeli i restoranteve dhe hotelierëve francezë, të cilët, për shkak të mungesës
Franca largohet nga Rusia, por reagimi i stafit të hoteli do ju emocionojë (VIDEO) Pas përfundimit të Kampionatit Botëror, Franca u largua nga Rusia me trofeun e Kupës së Botës. Por, skuadra e Francës
Zidane te Franca? Ja çfarë thonë mediat Pasi Zidane u tërheq nga klubi i Real Madrid është lidhur shumë me një kalim te kombëtarja e Francës megjithëse asgjë nu
Qëlloi gjashtë rezultate dhe me 1.5 euro fitoi shumën marramendëse (FOTO LAJM) Duket se Botërori nuk ka gëzuar vetëm tifozët francëz dhe skuadrën e tyre që u bënë Kampion Bote përsëri pas 20 vitesh.
E nderoi Franca, Luana Vjollca kap lloton e çmendur (FOTO LAJM) Franca ka marrë një fitore të thellë ditën e djeshme kundër Kroacisë në finalen e madhe të Botërorit. Ashtu siç prit
Tmerr, pas fitores Franca kthehet në arenë lufte me pasojë dy viktima (VIDEO) Fitorja e Kampionatit Botëror të Futbollit nga ana e Francës në përballje me Kroacinë, përveç festimeve ka sjellë edhe t
Presidentja e Kroacisë reagon pas humbjes së finales së Botërorit Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitarovic, ka komentuar pas përfundimit të finales së madhe të Kampionatit Botëror, k
Franca ngre në qiellin e Moskës trofeun më të lavdishëm në botë Franca është fituesja e Kupës së Botës "Rusia 2018", ku mposhti Kroacinë me shifrat e përgjithshme 4-2 në "Luzhniki Stad
Shpërthen festa anë e mbanë Francës (VIDEO) Franca është fituesja e Kupës së Botës "Rusia 2018", ku mposhti Kroacinë me shifrat e përgjithshme 4-2 në "Luzhniki Stad
Franca triumfuese e Kupës së Botës "Russia 2018" (VIDEO) Franca është fituesja e Kupës së Botës "Rusia 2018", ku mposhti Kroacinë me shifrat e përgjithshme 4-2 në "Luzhniki Stad
Franca e pamëshirshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Kroacisë (VIDEO) Franaca është e pamëshirshme ndaj Kroacisë, duke shënuar edhe golin e katërt në "Luzhniki Stadium". Ai që ka shënuar
Franca nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë ndaj Kroacisë (VIDEO) Franca ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Kroacisë në "Luzhniki Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori Paul Pog
Zgjohet Franca, autogoli ndëshkon kroatët (VIDEO) Franca është zgjuar! Në minutën e 18', Franca ka kaluar në avantazh ndaj Kroacisë. Gjyqtari ka akorduar një faull
Beteja e fundit, publikohen formacionet e magjisë së Botërorit (FOTO LAJM) Franca dhe Kroacia do të ndeshen në "Luzhiniki Stadium" për finalen e madhe të Kupës së Botës “Rusia 2018”. Kjo fina
Publikohet foto, trofeu mbërrin në "Luzhniki" Sot në orën 17:00 do të zhvillohet finalja e madhe Botërorit ku do të përballen Franca me Kroacinë. Ndeshja do të zhvill