999 rezultate për

franca

Ëndrrat për kualifikim, rruga kalon sot nga Franca Shpresat për një kualifikim në fazën finale të EURO2020, Kombëtarja Shqiptare vijon t’i ketë. Por rruga drejt arritjes s
Reja: Duhet bllokuar Griezmann, më duhen 11 luanë nesër Reja: Duhet bllokuar Griezmann, Edi Reja tha se Shqipëria duhet të tregohet shumë e kujdesshme përballë një kundërsht
Franca, "stërvitje" me me U21: Për fat ishte miqësore Edhe pse një miqësore, duhet gjithmonë për të provuar lojtarë dhe për të fituar besim, por Shqipëria U-21 e Alban Bushit
France Football: 3 arsyet pse Franca duhet të ketë kujdes Shqipërinë Revista e përjavshme franceze "France Football", në numrin e radhës i ka kushtuar një hapësirë të veçantë sfidës së 7 sh
Franca me mungesa ndaj Shqipërisë, lista e plotë (FOTO LAJM) Trajneri i Francës, Didier Deschamps ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e radhës atë kundër
Franca kthen mbrapsht 60 azilantë shqiptarë Vijojnë operacionet e riatdhesimit të shtetasve që kanë kërkuar azil apo kanë shkelur rregullat e qëndrimit në hapësirën
Turqia dhe Franca në prag të luftës, gazeta pranë Erdoganit zbulon skenarin Një gazetë e njohur turke publikoi një artikull duke analizuar mundësinë e shpërthimit të luftës midis Francës dhe Turqi
Familja shqiptare lutet të mos e dëbojnë nga Franca: Kërcënohemi nga mafia Të shtunën në mbrëmje më 14 Korrik, disa persona u mblodhën për një demonstratë paqësore të mbajtur nga shoqata SOMILO (
Franca kthen me charter 29 azilkërkues shqiptar Nuk kanë të mbaruar shqiptarët që janë larguar nga vendi për të kërkuar azil në shtetet evropiane, ku një numër i konsid
Nga 2020 Franca do të vendosë taksë ekologjike në biletat e avionit Franca vendosi sot aplikimin duke filluar nga viti 2020 të një takse ekologjike nga 1,5 deri në 18 euro për çdo biletë a
Bomba nga Franca: Coutinho do të rikthehet te Liverpooli Një lajm bombë vjen nga francezja, "Le10Sport", cila shkruan se Jurgen Klopp po mendon seriozisht të rikthejë në skuadër
Franca "digjet" nga i nxehti afrikan, shënohen 3 viktimat e para Vala e të nxehtit afrikan që ka futur nën kthetra Europën po shkakton viktimat e para. Tre të moshuar humbën jetën në pl
Bomba nga Franca, Interi ofron 90 milione euro për Pepen Një lajm bombë vjen nga Franca ku sipas "Francë Fotball" Interi ofron 90 milion euro për yllin e Lillë Nicolas Pepe.
Franca poker në Andorra (VIDEO) Kampioni i Botës, Franca e ka mundur me rezultat 0-4 Andorran duke marrë kryesimin në Grupin H, pas humbjes befasuese ku
Haradinaj: Presim nga Gjermani dhe Franca ta kthejnë dialogun në binarë Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj pas takimit me delegacionin nga Franca dhe Gjermania ka treguar se kanë diskutua
DW: KE rekomandon hapjen e negociatave, Holanda dhe Franca ende kundër Komisioni Evropian, ditën e nesërme, i paraqet Parlamentit Evropian raportet e progresit për shtetet në procesin e zgjer
Dënohen me vdekje tre terroristë nga Franca Tre francezë janë dënuar me vdekje në një gjyq në Irak pas shpalljes së tyre fajtor për bashkëpunimin me shtetin Islamik
Leonardo pranë largimit, Milani hedh sytë nga Franca Leonardo është në ditët e tij të fundit si drejtor sportiv i Milanit. Merkatoja e dështuar e kuqezinjve ka sjellë vendim
Franca publikon listën për ndeshjet e qershorit, sa shumë yje jasht (FOTO LAJM) Franca do të zhvilloj tri ndeshje në muajin qershor, një miqësore dhe dy ndeshje kualifikuese. Kampionët e Botës fill
Parfumi me dedikim nga Franca që mori më qafë "skifterët" e Laçit Mos vidh nëse nuk di të fshehësh. Kjo shprehje popullore i përshtatet më së miri rastit të Alfons Përkolës, një prej tet