999 rezultate për

frameborder

Real Madrid - Barcelona, 1-3 (LIVE) Barcelona ka dalë fituese e ndeshjes së madhe dhe të shumëpritur të El Classico. Ishte Karim Benzema ai i cili shënoi i
Seria A: Juve mban kreun, Roma kapitullon në Firence (VIDEO) Sapo janë mbyllur takimet e orës 15:00 në Serinë A italiane. Juventus me fitoren e arritur ndaj Cesenës 2-0 mban e vetme
Real Madrid 2011, golat dhe asistet më të bukura (VIDEO) Reali i Madridit mund të thyejë të gjithë rekordet historikë të golave të shënuar në kampionatin spanjoll, ndërsa 39 gol
Të “tallesh” me topin (VIDEO) Ai është portier i skuadrës UNC Asheville në Finlandë por luan me topin si të ishte një fantazist apo sulmues. Në videot
Kërkon paradinha por harron se rregullat kanë ndryshuar (VIDEO) Duket se ai ka kërkuar të imitojë Ronaldon duke harruar se rregullat ishin ndryshuar. Para nisjes së Kampionatit Botëror
Luksemburgu injoron Shqipërinë (VIDEO) Një Luksemburg i vogël ka injoruar kombëtaren shqiptare me rezultatin 2-1 duke i dhënë një shuplakë mjaft të rëndë kombë
5 videot më të bukura të verës (VIDEO) Këto janë videot më të shikuara dhe më të komentuara gjatë stinës së verës. Video ku një mace shfaqet duke luajtur me dy
Triumfojnë ekipet e mëdha në Europë (VIDEO) Të gjitha ekipet e mëdha kanë triumfuar në ndeshjet e tyre në Europë duke bërë thjesht detyrën dhe duke fituar pa pasur
20 të vdekur nga uragani “Ajrin” (VIDEO) Të paktën 20 persona kanë vdekur nga uragani "Ajrin" në pjesët e bregdetit lindor të SHBA-së. Vetëm nga Karolina e Veri
Interi rrëmben Trofeun TIM (VIDEO) Trofeu TIM për vitin 2011 i shkon ekipit zikaltër pasi ka triumfuar kundrejt Milanit dhe e ka mposhtur Juventusin me anë
Interi ndalet nga Galatasaray (VIDEO) Skuadra e Interit nuk ka shkuar më shumë se një barazim kundrejt ekipit turk të Galatasarayt në një ndeshje miqësore të
United dhe Madrid fitojnë, Barça ndalet (VIDEO) Skuadra e Real Madridit dhe ajo e Manchester United vazhdojnë të ndjekin hapa të njëjtë në ndeshjet para-sezonale duke f
Fansi futet në fushë me fustan nuseje! (VIDEO) Çdo vit, duket sikur një pjesë të vogël e tifozëve bejzbollit vendosin që të nxitojnë në fushë gjatë një lojë. Disa nga
Brazili ndjek rrugën e Argjentinës (VIDEO) Edhe Brazili ndjek të njëjtën rrugë si dhe Argjentina pasi eleminohet me anë të 11-metërshave nga skuadra e Paraguajit d
UFO në qiellin e Londrës (VIDEO) Këto janë videot më të fundit që paraqesin disa objekte të paidentifikuara në qiellin e Londrës. Turistët me kamera në d
Shqipëria nuk ka fuqi të ndalë Messin (VIDEO) Kombëtarja jonë e futbollit ishte tejet e vogël përballë Messit me shokë pasi ato thjesht kanë qëndruar në fushë tek shi
Përfundojnë disa ndeshje të EURO 2012 (VIDEO) Sapo kanë përfunduar disa ndeshje të kombëtareve të cilat janë të vlefshme për eleminatoret e Euro 2012 e cila do të zhv
Rumania thyen Bosnjen dhe merr vendin e dytë (VIDEO) Kombetarja Rumune ka arritur te fitoje ne shtepi kundrejt Bosnjes me rezultatin 3-0. Me kete fitore Rumania ka parakalua
Bayerni bën detyrën (VIDEO) Bayern Munchen ka arritur të fitojë në ndeshjen e parafundit të kampionatit kundretj skuadrës së Stuttgart me rezultatin
Ronaldo mund Getafen (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka qenë autori i tre golave në ndeshjen e luajtur në Bernabeu kundrejt Getafes. Real Madrid fitoi me r