frameborder

Barcelona mposht Sporting Gijonin (VIDEO) Barcelona ka arritur të mposhtë me rezultat 3-1 skuadrën e Sporting Gijonit në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma në
Kur është Messi, vjen fitorja (VIDEO) Ndeshje e vështirë për Barcelonën megjithatë me ndihmën edhe të Messit, arrin t'ia dalë. Në takimin e zhvilluar të dielë
Arsenal tregon fuqinë (VIDEO) Rikthim sensacional i Arsenalit në Emirates, duke mposhtur Tottenhamin me rezultat të thellë, 5-2. Tottehham filloi fuqi
City vazhdon me fitore (VIDEO) Fitore me rezultat 3-0 ka shënuar skuadra e Manchester Cityt në përballjen kundër Blackburnit të zhvilluar të shtunën mb
Reali sërish fiton (VIDEO) Futbollistët e Real Madridit kanë shënuar sonte edhe një fitore “të lehtë” ndaj Racing Santander me rezultat të thellë 4
Arsenali eliminohet nga FA Cup (VIDEO) Sikur nuk i ka mjaftuar Arsenalit humbja nga Milani para disa ditëve, dhe sot Arsenal ka pësuar edhe një dështim tjetër
Kur të vegjlit marrin shembull të rriturit (VIDEO) Të rinjtë që pëlqejnë futbollin dhe ëndërrojë që një ditë të bëhen të tillë, zakonisht “kopjojnë” sjelljen e idhullit të
Dorëzohet herët Barcelona (VIDEO) Barcelonës duket se i ka ikur nga dora titulli i kampionit të Spanjës për këtë vit. Skuadra e Pep Guardiolës e ka humbur
Juve shokon Milanin në San Siro (VIDEO) Juventusi ka mposhtur me rezultat 2-1 Milanin në takimin e zhvilluar të mërkurën mbërma në San Siro, ndeshje kjo e vlefs
Ndalet Milan (VIDEO) Befason Milani. Në takimin e zhvilluar të mërkurën mbrëma mes Lazios dhe Milanit, skuadra e Lazios u tregua më e mirë du
Ndalon rrugëtimi i Interit drejt kreut (VIDEO) Skuadra e Interit ka humbur në përballjen e saj me skuadrën e Lecce-s në “Via del Mare. Pas 7 fitoreve, zikaltërit janë
Dëborë edhe në shkretëtirën e Saharasë (VIDEO) Rreshje të mëdha dëbore kanë rënë në Sahara. Fenomen ky shumë i rrallë për shkretëtirën më të madhe në botë ku temperatu
Super televizori i Samsung (VIDEO) Samsung ka prezantuar televizorit e saj të zgjuar që lidhet me internet. Ky TV është i aftë të shkarkojë përditësimin çd
‘Dita pa pantallona’ në metrotë e Londrës (VIDEO) Sot mijëra njerëz morën metrot në Londër dhe në disa vende të botës, pa pantallonat e tyre. Të gjithë udhëtarët dukeshin
Shkëlqen Reali (VIDEO) Real Madridi tregoi në ndeshjen e zhvilluar sonte përballë Malagas në Santiago Bernabeu, se me të nuk bëhet shaka. Mbret
Mposhten United dhe Chelsea (VIDEO) Ndonëse kaloi në epërsi që në minutën e 23-të ndeshjes nëpërmjet Didier Drogbas, në ndeshjen kundër Aston Villas, skuadr
Fitore e thellë e Interit (VIDEO) Fitore e thellë prej 4-1 e Interit në ndeshjen e zhvilluar të mërkurën mbrëma ndaj Lecces Giuseppe Meazza. Të parët shën
10 videot “ngjitëse” të 2011-s (VIDEO) Ariu i sjellshëm, i cili përshëndet një vizitore të parkut me dorë është një ndër video që është përhapur më shumë këtë
Përfundon pjesa e parë, Barça me një dorë te trofeu (VIDEO) Përfundon pjesa e parë e finales së Botërorit të Klubeve mes Barcelonë dhe Santos. Ndeshja që po luhet në Japoni, në Yok
Fiton Milan, barazon Fiorentina (VIDEO) Milan ka mposhtur me rezultat 2-0 skuadrën e Sienas në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma në San Siro. Pjesa e parë p