999 rezultate për

frameborder

Juve shokon Milanin në San Siro (VIDEO) Juventusi ka mposhtur me rezultat 2-1 Milanin në takimin e zhvilluar të mërkurën mbërma në San Siro, ndeshje kjo e vlefs
Ndalet Milan (VIDEO) Befason Milani. Në takimin e zhvilluar të mërkurën mbrëma mes Lazios dhe Milanit, skuadra e Lazios u tregua më e mirë du
Ndalon rrugëtimi i Interit drejt kreut (VIDEO) Skuadra e Interit ka humbur në përballjen e saj me skuadrën e Lecce-s në “Via del Mare. Pas 7 fitoreve, zikaltërit janë
Dëborë edhe në shkretëtirën e Saharasë (VIDEO) Rreshje të mëdha dëbore kanë rënë në Sahara. Fenomen ky shumë i rrallë për shkretëtirën më të madhe në botë ku temperatu
Super televizori i Samsung (VIDEO) Samsung ka prezantuar televizorit e saj të zgjuar që lidhet me internet. Ky TV është i aftë të shkarkojë përditësimin çd
‘Dita pa pantallona’ në metrotë e Londrës (VIDEO) Sot mijëra njerëz morën metrot në Londër dhe në disa vende të botës, pa pantallonat e tyre. Të gjithë udhëtarët dukeshin
Shkëlqen Reali (VIDEO) Real Madridi tregoi në ndeshjen e zhvilluar sonte përballë Malagas në Santiago Bernabeu, se me të nuk bëhet shaka. Mbret
Mposhten United dhe Chelsea (VIDEO) Ndonëse kaloi në epërsi që në minutën e 23-të ndeshjes nëpërmjet Didier Drogbas, në ndeshjen kundër Aston Villas, skuadr
Fitore e thellë e Interit (VIDEO) Fitore e thellë prej 4-1 e Interit në ndeshjen e zhvilluar të mërkurën mbrëma ndaj Lecces Giuseppe Meazza. Të parët shën
10 videot “ngjitëse” të 2011-s (VIDEO) Ariu i sjellshëm, i cili përshëndet një vizitore të parkut me dorë është një ndër video që është përhapur më shumë këtë
Përfundon pjesa e parë, Barça me një dorë te trofeu (VIDEO) Përfundon pjesa e parë e finales së Botërorit të Klubeve mes Barcelonë dhe Santos. Ndeshja që po luhet në Japoni, në Yok
Fiton Milan, barazon Fiorentina (VIDEO) Milan ka mposhtur me rezultat 2-0 skuadrën e Sienas në takimin e zhvilluar të shtunën mbrëma në San Siro. Pjesa e parë p
Real Madrid - Barcelona, 1-3 (LIVE) Barcelona ka dalë fituese e ndeshjes së madhe dhe të shumëpritur të El Classico. Ishte Karim Benzema ai i cili shënoi i
Seria A: Juve mban kreun, Roma kapitullon në Firence (VIDEO) Sapo janë mbyllur takimet e orës 15:00 në Serinë A italiane. Juventus me fitoren e arritur ndaj Cesenës 2-0 mban e vetme
Real Madrid 2011, golat dhe asistet më të bukura (VIDEO) Reali i Madridit mund të thyejë të gjithë rekordet historikë të golave të shënuar në kampionatin spanjoll, ndërsa 39 gol
Të “tallesh” me topin (VIDEO) Ai është portier i skuadrës UNC Asheville në Finlandë por luan me topin si të ishte një fantazist apo sulmues. Në videot
Kërkon paradinha por harron se rregullat kanë ndryshuar (VIDEO) Duket se ai ka kërkuar të imitojë Ronaldon duke harruar se rregullat ishin ndryshuar. Para nisjes së Kampionatit Botëror
Luksemburgu injoron Shqipërinë (VIDEO) Një Luksemburg i vogël ka injoruar kombëtaren shqiptare me rezultatin 2-1 duke i dhënë një shuplakë mjaft të rëndë kombë
5 videot më të bukura të verës (VIDEO) Këto janë videot më të shikuara dhe më të komentuara gjatë stinës së verës. Video ku një mace shfaqet duke luajtur me dy
Triumfojnë ekipet e mëdha në Europë (VIDEO) Të gjitha ekipet e mëdha kanë triumfuar në ndeshjet e tyre në Europë duke bërë thjesht detyrën dhe duke fituar pa pasur