999 rezultate për

frameborder

Kamza e kthen në rutinë humbjen, Flamurtari shënon 3 gola për 3 pikë (VIDEO) Kamza, surpriza e këtij sezoni, futet në krizë rezultatesh. Skuadra e Ramadan Ndreut pësoi humbjen e tretë radhazi dhe t
FIFA publikon listën për "FIFA Puskas Award 2017", do zhgënjeheni (VIDEO) FIFA ka publikuar listën për FIFA Puskas Award 2017. Çmim që jepet për golin më të mirë të vitit në futbollin botëror.
Kupa e Shqipërisë/ Osmani bën Salihin, Tafili nderon Vllazninë (VIDEO) Laçi nuk ka mundur të bëjë surprizën në sfidën e parë, pasi ka barazuar 1-1 me Skënderbeun në sfidën e aprë çerekfinale.
Luftëtari shokon Partizanin, Daja debuton me fitore te Skënderbeu (VIDEO) Faza e tretë e Superiores nis me një surprizë të madhe. Partizani ka pësuar një humbje befasuese ndaj Luftëtarit në Gjir
Kjo braziliane do ju mahnisë, shikoni çfarë bën me topin (FOTO & VIDEO) Brazilianët janë një popull shumë i lidhur me futbollin dhe nuk është e pazakontë që të shikosh edhe femra të cilat drib
Turqia në flakë, 30 të vrarë, protestuesit duan të sulmohet ISIS (FOTO - VIDEO) Në Turqi kanë shpërthyer protesta masive, pasi kërkohet nga qeveria të godasë ISIS-in në qytetin e banuar nga kurdët, në
Ja si dukej Londra para një shekulli (VIDEO) A mund ta imagjinoni dot sesi ka qenë jeta në Londër përpara 100 vitesh? Për ta parë atë, duhet të shikoni këtë video
Serbi kërcënon shqiptarët në Ulqin (VIDEO) Serbët duket "se e kanë akoma "problem" faktin se Kosova është tanimë shtet i pavarur. Një serb, në një lokal në Ulqi
“Kallashi” nga Kosova ka “sozinë” e saj në Meksikë (FOTO-VIDEO) Vajza nga Prizreni e njohur si “Kallashi” ka sozinë e saj në Meksikë. Claudia Ochoa Felix dyshohet se drejton një organi
Mata, Cesc e Xavi, golazo në stërvitje (VIDEO) Juan Mata vazhdon të tregojë aftësitë e tij në publik. Fantazisti i Manchester United ka shënuar një golazo në stërvitje
Haradinaj ‘kopjon’ Obamën (VIDEO) Shpesh politikanët shqiptarë inspirohen nga kolegët e tyre të huaj për spotet publicitare që ata realizojnë gjatë fushat
Boshnjakët i përgjigjen Van Damm-it (VIDEO) Të rinjtë boshnjakë që shihni në videon më lartë kërkojnë të imitojnë reklamën e aktorit të arteve marciale Jean-Claude
Barcelona në gjysmëfinale (VIDEO) Barcelona ka eliminuar Milanin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve. Në ndeshjen e kthimit të zhvilluar të martën mbrëm
Reali s'di të ndalet (VIDEO) Reali ka shkatërruar totalisht Osasunën edhe atë në mes të Pamplonas, një sfidë që vërtetoi edhe njëherë formën e jashtë
Bilbao shkatërron Schalken (VIDEO) Pas eliminimit të Manchester Unitedit, Athletic Bilbao vazhdon sërish me fitore në Europa League. Spanjollët e drejtuar
Seri barazimesh në Seria A (VIDEO) Skuadra e Catanias ka bërë një ndeshje dinjitozë gjatë javës së 29 të Seria A duke marrë një barazim shumë të vështirë p
Reali turpëroi Sociedad-in (VIDEO) Real Madridi ka mposhtur me rezultat të thellë prej 5-1 skuadrën mysafire të Real Sociedad-it në takimin e zhvilluar të
Europa League: Eliminohen United edhe City (VIDEO) Pas Manchester Unitedit edhe Manchester City ka pësuar fatin e njëjtë këtë mbrëmje, duke u eliminuar nga Europa League p
Real Madrid në çerekfinale (VIDEO) Nuk ka befasi në Santiago Bernabeu. Ashtu siç pritej, Real Madrid ka arritur të mposht me rezultat 4-1 CSKA Moskën në nd
Mbretërit vazhdojnë me hapa të sigurtë (VIDEO) Real Madrid ka mposhtur me vështirësi skuadrën e Betis-it në një takim shumë interesant, i cili përfundoi me rezultat 2-