999 rezultate për

frameborder

Partizani i sigurtë drejt titullit, Flamurtari i shkel syrin europës Partizani ka lënë pas atë humbje teë befasishme përballë Luftëtarit javën e shkuar kur kryesonin fillimisht me rezultati
Laçi barazon Tiranën në minutën e 98, Teuta siguron europën (VIDEO) Ndeshja mes Tiranës dhe Laçit është mbyllur me rezultatin e barabartë 1-1. Tirana arriti të shënonte golin e avantazh
"Je hajdut xhepash" Plas sherri në emision mes Lorenc Vangjelit dhe Ervin Salianjit (VIDEO) “Unë jam shoku i Aldo Bares, i tmerron ata. Ka një zarf aty. I kërcënon persona të ndryshëm. Jam shoku i filanit, kam 18
Turqia shënon 2 gola në 2 minuta përballë Moldavisë (VIDEO) Turqia ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Moldavisë duke gjetur qetësinë e rezultatit që në pjesën e parë në stadiumin "
Super modelja tregon se CR7 kërkoi ti prek të pasmet (FOTO LAJM) Modelja nga Venezuela e ftuar në një televizion spanjoll ka treguar lidhjen që ajo ka pasur me yllin e tanishëm të Juv
Era e fortë bën "kërdinë", përmbysen tre kamionë (FOTO & VIDEO) Moti i ftohtë dhe erërat e fuqishme në disa zona në veri të vendit kanë shkaktuar rrëzimin e tre kamionëve. Rasi i pa
"Hakmarrja është detyrim i jetës", publikohet dokumentari për mafian shqiptare (VIDEO) Mbrëmjen e së martës në televizonet italine është publikuar dokomentari i shumëpërfolur i gazetarit investigativ, David
'Hell's Kitchen', Renato Mekolli thyen pjata dhe bën namin në studion e programit (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar në studion e Top Channel nisi programi më i ri "Hell's Kitchen', i moderuar nga shefi i njohur i kuzhi
Napoli-Milan ndeshje e 'çmendur', shënohen dy gola për 4 minuta Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Napoli-Milan. Në minutën e 49’ ishte skuadra e Gattusos ajo e cila shënoi
Tre El Clasicot e fundit në Bernabeo, Real Madrid 2-10 Barcelona (VIDEO) Santiago Bernabeo duket se në La Liga përballë Barcelonës e ka humbur pronarin. Kjo mund të thuehet teksa në 3 ndeshejt
Ja rastet që u humbën në pjesë e parë në El Clasico (VIDEO) Real Madrid dhe Barcelona mbyllën një super pjesë të parë dhe ashtu pritet të jetë dhe e dyta. Real Madrid dominoi në
U tallën me Partizanin, por Luftëtari dhe në transfertë i merr fitoren Kukësit (VIDEO) Rezultati më i papritur i javës së 16-të të Kategorisë Superiore u shënua në sfidën e “Zeqir Ymerit”. Luftëtari i Hasan
Kamza e kthen në rutinë humbjen, Flamurtari shënon 3 gola për 3 pikë (VIDEO) Kamza, surpriza e këtij sezoni, futet në krizë rezultatesh. Skuadra e Ramadan Ndreut pësoi humbjen e tretë radhazi dhe t
FIFA publikon listën për "FIFA Puskas Award 2017", do zhgënjeheni (VIDEO) FIFA ka publikuar listën për FIFA Puskas Award 2017. Çmim që jepet për golin më të mirë të vitit në futbollin botëror.
Kupa e Shqipërisë/ Osmani bën Salihin, Tafili nderon Vllazninë (VIDEO) Laçi nuk ka mundur të bëjë surprizën në sfidën e parë, pasi ka barazuar 1-1 me Skënderbeun në sfidën e aprë çerekfinale.
Luftëtari shokon Partizanin, Daja debuton me fitore te Skënderbeu (VIDEO) Faza e tretë e Superiores nis me një surprizë të madhe. Partizani ka pësuar një humbje befasuese ndaj Luftëtarit në Gjir
Kjo braziliane do ju mahnisë, shikoni çfarë bën me topin (FOTO & VIDEO) Brazilianët janë një popull shumë i lidhur me futbollin dhe nuk është e pazakontë që të shikosh edhe femra të cilat drib
Turqia në flakë, 30 të vrarë, protestuesit duan të sulmohet ISIS (FOTO - VIDEO) Në Turqi kanë shpërthyer protesta masive, pasi kërkohet nga qeveria të godasë ISIS-in në qytetin e banuar nga kurdët, në
Ja si dukej Londra para një shekulli (VIDEO) A mund ta imagjinoni dot sesi ka qenë jeta në Londër përpara 100 vitesh? Për ta parë atë, duhet të shikoni këtë video
Serbi kërcënon shqiptarët në Ulqin (VIDEO) Serbët duket "se e kanë akoma "problem" faktin se Kosova është tanimë shtet i pavarur. Një serb, në një lokal në Ulqi