frameborder

Vuçiç flet shqip dhe pyet gazetarin shqiptar se si lexoi Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç takoi gjatë ditës së djeshme kandidatët e Listës Serbe në Beograd duke lexuar gjit
Ndeshja përfundoi me fitoren e Shqipërisë, por a e patë si e "dogjën" Oriola dhe Kejvina? (VIDEO) Ditën e djeshme në “Elbasan Arena” u mbajt ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Islandë. Ndeshja përfundoi me rezultatin 4-
E dogji! Ronela Hajati organizon super festë për 30-vjetorin e lindjes (VIDEO) Disa ditë më parë, këngëtarja e njohur Ronela Hajati mbushi plot 30 vjeç. Ajo ndau në Instagram dhuratat e urimet e s
U mburr për koncertin në Drenas, por Feron e paskan gjuajtur në skenë (VIDEO) Pak ditë më parë reperi i njohur Fero publikoi një video të koncertit të mbajtur në Drenas, ku një numër i madh fansash
Oriola "tërbon" shoferët, udhëton me tanga në motorr (VIDEO) Modelja që po bën jehonë ndërkombtarisht, Oriola Marashi ka provokuar në rrjete sociale, përmes një postimi me të brends
Miq, festë, "çmenduri", modelet shqiptare që "pushtojnë" Ibizën (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është modelia e famshme shqiptare e cila ka brendin e saj të rrobabanjove "Aurelahoxhasëim". Modelia e k
Cigare, alkool dhe këngët e saj në sfond, Era Istrefi shijon pushimet në Mykonos (VIDEO) Era istefi është këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ndiqet dhe kometohet shumë në rrjet sociale. Edhe Era
Kukësi fiton Kupën e Shqipërisë, Tirana humb kupat e Europës (VIDEO) Në "Elbasan Arena" u luajtt finalja e Kupës së Shqipërisë mes Kukësit dhe Tiranës. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjok
Partizani i sigurtë drejt titullit, Flamurtari i shkel syrin europës Partizani ka lënë pas atë humbje teë befasishme përballë Luftëtarit javën e shkuar kur kryesonin fillimisht me rezultati
Laçi barazon Tiranën në minutën e 98, Teuta siguron europën (VIDEO) Ndeshja mes Tiranës dhe Laçit është mbyllur me rezultatin e barabartë 1-1. Tirana arriti të shënonte golin e avantazh
"Je hajdut xhepash" Plas sherri në emision mes Lorenc Vangjelit dhe Ervin Salianjit (VIDEO) “Unë jam shoku i Aldo Bares, i tmerron ata. Ka një zarf aty. I kërcënon persona të ndryshëm. Jam shoku i filanit, kam 18
Turqia shënon 2 gola në 2 minuta përballë Moldavisë (VIDEO) Turqia ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Moldavisë duke gjetur qetësinë e rezultatit që në pjesën e parë në stadiumin "
Super modelja tregon se CR7 kërkoi ti prek të pasmet (FOTO LAJM) Modelja nga Venezuela e ftuar në një televizion spanjoll ka treguar lidhjen që ajo ka pasur me yllin e tanishëm të Juv
Era e fortë bën "kërdinë", përmbysen tre kamionë (FOTO & VIDEO) Moti i ftohtë dhe erërat e fuqishme në disa zona në veri të vendit kanë shkaktuar rrëzimin e tre kamionëve. Rasi i pa
"Hakmarrja është detyrim i jetës", publikohet dokumentari për mafian shqiptare (VIDEO) Mbrëmjen e së martës në televizonet italine është publikuar dokomentari i shumëpërfolur i gazetarit investigativ, David
'Hell's Kitchen', Renato Mekolli thyen pjata dhe bën namin në studion e programit (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar në studion e Top Channel nisi programi më i ri "Hell's Kitchen', i moderuar nga shefi i njohur i kuzhi
Napoli-Milan ndeshje e 'çmendur', shënohen dy gola për 4 minuta Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen Napoli-Milan. Në minutën e 49’ ishte skuadra e Gattusos ajo e cila shënoi
Tre El Clasicot e fundit në Bernabeo, Real Madrid 2-10 Barcelona (VIDEO) Santiago Bernabeo duket se në La Liga përballë Barcelonës e ka humbur pronarin. Kjo mund të thuehet teksa në 3 ndeshejt
Ja rastet që u humbën në pjesë e parë në El Clasico (VIDEO) Real Madrid dhe Barcelona mbyllën një super pjesë të parë dhe ashtu pritet të jetë dhe e dyta. Real Madrid dominoi në
U tallën me Partizanin, por Luftëtari dhe në transfertë i merr fitoren Kukësit (VIDEO) Rezultati më i papritur i javës së 16-të të Kategorisë Superiore u shënua në sfidën e “Zeqir Ymerit”. Luftëtari i Hasan