999 rezultate për

fotot

Beatrix huton Dj e famshëm me fotot provokuese, i ngatërron publikisht ditëlindjen (FOTO LAJM) Fotot e Beatrix Ramosaj në rrjet po bëhën gjithnjë e më të "nxehta", e sidmos me ngritjen e temperaturave ku këngëtarja
Mbesa e ish-presidentit Nishani me fotot provokuese: Këtu komandoj unë (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Të bukura por me histori të errëta, njihuni me vajzat problematike nëpër botë (FOTO LAJM) Në Instagram dhe Twitter ekziston një profil dedikuar vajzave të bukura të arrestuara, ku postohen fotot e tyre pas arre
Nuk përmbahet tifozja e Juventus, "tërbon" ndjekësit me fotot pa reçipeta (FOTO LAJM) Emili Ratajkovski vijon të dhurojë spektakël për ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale. Bukuroshja njihet për
Vajza e ish-deputetes shqiptare tregon "pikat e forta", provokon me fotot me bikini (FOTO LAJM) Verën mund ta quajm padyshim si pikën e fortë të vajzës së ish-deputetes shqiptare, Ada Deda. Ada ka bërë namin me fo
Angela Merkel nudo, publikohen fotot e ralla të kancelares gjermane (FOTO LAJM) Angela Merkel është një prej grave më të pushtetshme në botë. Si asnjë tjetër, ajo ka arritur ta bëjë Gjermaninë një sup
E pabesueshme, si realizohen superfotot që bëjnë namin në rrjet (FOTO LAJM) Janë rreth 95 milionë foto dhe video që shpërndahen në Instagram çdo ditë. Mund të duket si një detyrë e vështirë për të
Me fytyrën e gjakosur dhe të fashuar, këngëtarja poston fotot pas aksidentit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Sophie Ellis Bextor, ka pësuar së fundmi një aksident me biçikletë. Nga ky aksident, 41-vjeçarja ka
Dalin fotot e rralla, kur Ivanka Trump njihej vetëm si "goca e babit" (FOTO LAJM) Ivanka Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak se që prej zgjedhjes së të atit president i SH
E ka zënë "halli", modelja ruse kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM) Anastasiya Kivtko është një nga modelet më seksi në botë dhe njihet për format e saj bombastike dhe pozat provokuese që
Për bamirësi, Jennifer Aniston nxjerr në ankand fotot e saj nudo (FOTO LAJM) Jennifer Aniston është dakordësuar me fotografin Mark Seliger për të nxjerrë në shitje në një ankand në foto nudo të akt
Fotot e fundit të Rihannës me të brendshme po bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Rihanna ka sjellë për publikun koleksionin e saj të ri të të brendshmeve. 32 vjeçarja ka zgjedhur që të jete vetë ajo
Edhe Instagrami juaj është "pushtuar" nga fotot e zeza të VIP-ave? Mësoje ç'po ndodh (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë keni parë sot foto të zeza në Instagram nga personazhe të njohur me miliona ndjekës dhe me influencë
Me fjalët dhe fotot më të ëmbla, kështu e uron Xhensia Ajkën për 1 Qeshor (FOTO LAJM) Me rastin e Festës së 1 Qershorit, Xhensila ka vendosur që ditën e sotme të publikojë disa nga momentet më të bukura me
Pasi i dhunuan djalin i nxorrën dhe fotot, Gent Zenelaj-Veliut: Kërko falje, ky është turp! Një incident skandaloz ndodhi pak ditë më parë në Tiranë ku një i mitur u dhunua nga një polic, i cili për momentin ësht
Fotot që kanë turpëruar dukeshën, "tapë" në klub nate me mini fustan (FOTO LAJM) Princi William dhe Kate Middelton janë prindër të tre fëmijëve dhe gjithmonë jemi mësuar t’i shohim familjarë dhe me një
Me fotot e rralla, kështu e uroi Anxhelina Hadërgjonaj mikun e zemrës (FOTO LAJM) Me anë të kujtimeve më të bukura krah mikut të saj më të ngushtë, Ariel, Anxhelina Hadërgjonaj ka zgjedhur ta urojë arti
Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM) Lirimi i masave nëpër botë pas një periudhe të gjatë izolimi ka sjellë nevojën për gjetjen e zgjidhjeve të pazakonta dhe
Dalin fotot e shumë viteve më parë, ka kryer operacione plastike Armina Mevlani? (FOTO LAJM) Armina Mevlani është pyetur pafund përsa i përket operacioneve plastike. Pasi e ka mohuar disa herë bloggeria është
Dikush t'i japë një shpjegim, fotot më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh të befasohemi nga gjërat që shohim gjatë jetës së përditshme dhe shpesh mbetemi pa fjalë. Si në rasti