999 rezultate për

fotot

Zbardhen fotot, kush është viktima dhe i plagosuri në Peqin (FOTO LAJM) Një atentat i tipit mafioz ka ndodhur sot në fshatin Përparim në Peqin. Nga ky atentat ka mbetur i vdekur një 23 vjeç
Të dielën u martuan e sot helmuan veten, dalin fotot e çiftit në Librazhd Detaje të reja kanë dalë nga helmimi i çiftit të sapomartuar në Librazhd. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Xhyrë.
Fejohet djali i ish-deputetit shqiptar, dalin fotot me partneren (FOTO LAJM) Është fejuar djali i Ramiz Lladrovcit, kryetari i Komunës së Drenasit dhe ish-deputet i Kuvendit të Kosovës. Driloni, dj
4 orët e tmerrit, dalin FOTOT e 17-vjeçarit Ramë Lala nën rrënoja (VIDEO) Një telefonatë e përgjegjësit të grupit në portin e Durrësit bëri që të gjithë punëtorët aty, mëngjesin e 26 nëntorit, t
Postoi në web foto intime të vajzës minorene, dënohet nëna në Tiranë (VIDEO) Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg tre femra të akuzuara për një vepër penale jo të zakontë në Shqipëri, atë të “pornog
E parapriu, Robert Berisha kapet "mat" në momente intime me vajzën misterioze (FOTO LAJM) Robert Berisha ka qenë shumë i komentuar këto kohë për jetën e tij private që pas ndarjes nga Nora Istrefi. Paparacët du
Nëna publikonte pamjet e vajzës minorene, jepet vendimi për 3 gratë e arrestuara për pornografi në Tiranë Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg tre femra të akuzuara për një vepër penale të "pornografisë". Ato janë fajësuar p
Njihuni me fotot më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM) Dasma është një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë jetës. Një pjesë e rëndësishme e saj janë fotot. Të gjit
Pas kritikave që nuk patën fund, Adrola tregon çfarë e mbajti të buzëqeshur Një prej vajzave më të bukura shqiptare, ishte këtë herë bashkëprezantuese e "Kënga Magjike 2019". Adrola Dushi na ka
"Çmenduritë" e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës (FOTO LAJM) Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike. Edhe pse vdiq mjaft e re,
Dalin fotot, kështu dukej Meda në dasmën e tij (FOTO LAJM) Lidhën kurorën e dashurisë në vitin 2008, e sot kjo dashuri ka lëshuar trëndafila duke lulëzuar. Çifti famshëm i estradë
Dalin fotot, kush janë dy vëllezërit në Tepelenë që rrëmbyen e njëri u vra Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Tepelenë. Një atentat me armë zjarri i ka marrë jetën Artur Bresha
Dalin fotot e para, Rama në pritjen e Mbretëreshës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në pritjen e organizuar nga Mbretëresha e Britanisë së Madhe Elizabeth II. Prit
Fotot e rralla të Mbretëreshës Elizabeth, si ka ndryshuar 93-vjeçarja me kalimin e viteve (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth ka lindur në 21 prill të vitit 1926 në Londër. Ajo ishte vetëm 25 vjeçe kur u bë mbretëresha e Bri
Aktorja amerikane rrëzohet dhe pëson tronditje në tru, publikon fotot (FOTO LAJM) Aktorja amerikane, Susan Sarandon, i ka shokuar fansat e saj me publikimin e fotografive, në të cilat shfaqet me fytyrë
Në rradhë për bukë e ujë, fotot nga Durrësi që të prekin shpirtin (FOTO LAJM) Shqipëria është në zi pas tërmetit të 26 nëntorit që shënon 50 të vdekur, qindra të plagosur, njerëz pa shtëpi. Të pr
Zbulohet emri e fotot, kjo është mikesha e Greg Ramës që u gjet nën rrënoja (FOTO LAJM) Shipëria është në zi! Mbi 27 shtetas kanë humbur jetën nga tërmeti i frikshëm që ra në Durrës. Ndër viktima është ed
SQARIM/ 3 fotot që po ju mashtrojnë sikur janë shkrepur nga tërmeti në Shqipëri (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale kanë qarkulluar tre foto prekëse sikur i përkasin tërmetit në Shqipëri të 26 nëntorit, por ato janë F
Dalin fotot, kjo është balerina që u gjet pa jetë nën gërmadhat e hotelit në Durrës (FOTO LAJM) 22 shtetas janë nxjerrë pa jetë nga gërmadhat e banesave e hotelevë në Durrës, ndërkohë pritet që bilanci të rëndohet.
U nxorrën pajetë nga rrënojat, dalin fotot e vëllezërve shqiptarë nga Kosova (FOTO LAJM) Kanë ndërruar jetë të dy vëllezërit kosovar që u gjenden nën rrënojat e hotelit Tropikal në Durrës. Lajmi është konf