999 rezultate për

fotot

Një fenomen në rrjetet sociale, modelja publikon fotot joshëse (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të "nxehtë" ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
Dikush t'i japë një shpjegim, fotot më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh të befasohemi nga gjërat që shohim gjatë jetës së përditshme dhe shpesh mbetemi pa fjalë. Si në rasti
Ndiheni keq nga fotot perfekte në rrjet? Mësoni njëherë e mirë të vërtetën (FOTO LAJM) Shpesh shohim foto “perfekte” në mediat sociale, veçanërisht në Instagram, që marrin mijëra “pëlqime”. Por ajo që ne
Si asnjëherë me bikini, do mahniteni nga format e Sonila Meços (FOTO LAJM) Ajo është mjaft e rezervuar për jetën private duke qëndruar larg intervistave, dhe fotot e Sonila Meços në rrjetet socia
Publikon fotot me Markun dhe bën "sherr" me ndjekësit, Rudina Dembacaj vazhdon avazin (FOTO LAJM) Pas çdo foto të Rudina Dembacaj në Instagram tashmë ndjekësit argëtohen edhe me komentet pasi moderatorja nuk përton t'u
Po Bleona ç'do të thotë? I publikojnë fotot e pabesueshme nga vitet e para të karrierës (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
Monica Bellucci nuk i rezistonte dot Leonardo DiCaprios, dalin fotot e rralla (FOTO LAJM) Monica Bellucci, njihet si ikona e bukurisë femërore. Ajo është një prej grave më të bukura në botë, “titull” që vaz
Fotot e fundit po "çmendin" rrjetin, e dashura e re e Brad Pitt identike me Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski është kthyer në qendër të vëmendjes pasi në fotot e reja ngjan më shumë se
Miqtë iu zbulojnë sekretin, partnerja e Gold Ag në pritje të ëmbël (FOTO LAJM) Lajmi i martesës së reperit të njohur, Gold Ag erdhi krejt papritur për ndjekësit vetëm disa muaj më parë. Më pas rep
Fotot që po ngrenë dyshime, Tuna shtatzënë për herë të dytë? (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdiu, gjithmonë është përfolur për format trupore pothuajse perfekte. Edhe pas lindjes së dj
23 vite nga vdekja e Princeshë Dianës, mediat e huaja e kujtojnë me fotot e rralla (FOTO LAJM) Data 31 gusht i kujton të gjithë ndjekësve të pallatit mbretëror humbjen tragjike të Princeshë Dianës 22 vite më parë.
Me fotot më të ëmbla, Besi dhe Xhensila e kujtojnë kështu ditën e dasmës (FOTO LAJM) Padyshim që dasma më e bujshme e VIP-ave shqiptar ka qenë ajo e Xhensila Myrtezajit me Bes Kallakun. Që nga të ftuari
Në ditët e fundit, dalin fotot e Arbana Osmanit shtatzënë Arbana Osmani pritet të bëhet nënë për herë të dytë së shpejti dhe trupi i saj ka pësuar ndryshime gjatë shtatzënisë.
"Vajzë e keqe", fotot e nxehta të Morenës ngren temperaturat (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka ndezur rrjetin me pozat e fundit të publikuara në rrjetet e saj sociale. Moren
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Nuk di të ndalet, fotot me bikini të vajzës së ish-deputetes trazojnë rrjetin (FOTO LAJM) Në fillimet e saj u përfol në media si vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda, e listuar ndër maturantet më tërheq
Një mrekulli, Gigi Hadid publikon fotot e para me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ajo është një ndër modelet më të dëgjuara dhe të paguara dhe rrjedhimisht lajmi për shtatzaninë e saj bëri zhurmë në të
Me fotot më romantike, Romeo bën dedikimin special për "Zhulietën" e tij (FOTO LAJM) Duke marrë shkas nga emri i aktorit dhe dashuria e çiftit, Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqin i cilësojnë hpesh si "Romeo d
Fotot "para dhe pas" që do ju bëjnë të besoni në ndryshimet dramatike (FOTO LAJM) Në ditët e sotme është e vështirë ti surprizosh njerëzit me ndryshimet në look. Gjithsecili është i lirë dhe shumicat
Si një aktore e lindur, Klaudia Pepa publikon fotot e para nga xhirimet e filmit (FOTO LAJM) Klaudia Pepa na tregoi disa ditë më parë se është në qiellin e shtatë pasi i është realizuar më në fund ëndrra e saj më