999 rezultate për

fotot

Ndiqni këto këshilla për të pozuar në plazh që fotot tua të bëjnë "namin" (FOTO LAJM) Në botën moderne, nuk quhet se keni qenë me pushime nëse nuk e keni mbushur kryefaqen me fotot tuaja më të bukura. Si
"I dashuruar me ty", Grezda nuk i reziston fotove të Oriolës si "vajzë fshati" (FOTO LAJM) Të gjitha fotot e Oriola Marashit janë mjaft të bukura dhe interesante, por më pikantet dhe "të zhurmshmet" janë padyshi
Dalin fotot e 17-vjeçares që u gjet e vdekur në Velipojë (FOTO LAJM) Një 17-vjeçare, e cila kishte shkuar për të pushuar në plazhin e Velipojës është gjetur dje e pajetë rreth 700 metra lar
U hodh nga kati i 3 i Sanatoriumit, stilistja e njohur nxjerr fotot e fundit të 29-vjeçarit (FOTO LAJM) Stilistja e njohur shqiptare, Lira Koça ka përcjellë dje për në banesën e fundit djalin e saj, Xhino Koça. Ajo ka nda
Fifi zbulon e inatosur sekretin e dobësimit: Nuk kam dalë të shes trupin (FOTO LAJM) Prej disa kohësh të gjithëve ju ka rënë në sy dobësimi drastik i këngëtares së njohur, Fifi. Edhe pse artistja e ka
Dalin fotot e fregatës greke pas përplasjes me anijen turke në Egje (FOTO LAJM) Përplasja mes Greqisë dhe Turqisë nuk është vetëm në det tani, por edhe në media e rrjete sociale. Mediat greke kanë
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ndodhet në Sarandë ku inspektoi punimet e aksit rrugor Delvinë-Kardhiq. Ai ka vizituar nga afër
Reja e pazakontë pushton qiellin, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Qielli i Meksikës është ndritur nga një re e mahnitshme është fotografuar në qiellin e Neë Mexico, që me të vërtetë duke
Fotot e luksit nga pushimet, Marina Vjollca paska një fiksim të çuditshëm (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një nga vajzat më simpatike të ekranit shqiptar. Emri i saj është lakuar gjithmonë si një nga moder
Pamje epike! I rrëmbeu çantën, burri lakuriq ndjek me vrap një derr (FOTO LAJM) Një burrë i zhveshur teksa ndjek një derr, në Berlin të Gjermanisë po bën xhiron e rrjetit. Kafsha shihet se mban në
Nuk do i besoni syve, Manjola Nallbani super në formë (FOTO LAJM) Monjola Nallbani është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar, këngët e së cilës dëgjohen gjithandej. Por
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Momente romantike me bashkëshortin, Jonida Shehu ndan fotot më speciale (FOTO LAJM) Jonida Shehu duket se po kalon ditët më të bukura me dy njerëzit e saj më të shtrenjtë, bashkëshortin dhe vajzën. Modera
Plot 7 milion ndjekës, kjo është modelja që "përvëlon" rrjetin me fotot e saj (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet me format më bombatsike në Instagram. Katya elise Henry ka arritur t’i shtojë ndejkësit në
Fotot historike që tregojnë se sa joshëse ka qenë moda e të shkuarës (FOTO LAJM) Ka një thënie të vjetër që thotë, "Moda është e shpejtë, por stili është i përjetshëm." Vetëm për shkak se një veshj
Pushimet e nxehta të viteve '80, fotot e rralla të yjeve në ishujt e Italisë (FOTO LAJM) Përgjatë viteve, Capri ka tërhequr njerëzit të rëndësishëm në botë, që nga Mbretërit, yjet të Hollivudit, familje të pas
Kështu se keni parë kurrë, dalin fotot topless të Ivanka Trump (FOTO LAJM) Ivanka Trump është cilësuar edhe si mjeshtre për të fituar vëmëndje pasi këtë di ta bëjë mjaft mirë. Ajo bëhet pjesë
"Maska nuk është dordolec", mjeku ngre alarmin dhe nxjerr fotot Nuk kanë kaluar shumë javë nga momenti kur ministria e Shëndetësisë bëri të detyrueshme përdorimin e maskave në ambiente
Ardit Gjebrea një romantik i pandreqshëm, poston fotot plot dashuri të gruas e vajzës(FOTO LAJM) Moderatori Ardit Gjebrea është një nga emrat më të dashur të ekranit prej shumë vitesh. Ai ka nisur pushimet me famil
"Si m*t", Eliona ofendon ndjekësin që e akuzon për Photoshop (FOTO LAJM) Eliona Pitarka ka treguar se këtë verë është më në ormë se kurrë. Aktorja i ka vënë flakën rrjetit me fotot me bikini