999 rezultate për

fotot

Rastësi e natyrës, fotot që sfidojnë realitetin (FOTO LAJM) Natyra dhe dora e njeriut që të dyja kanë krijuar gjëra të bukura në këtë botë. Ama ndonjëherë gjërat ndodhin edhe pa
Natalia Barulich, e dashura e Neymar shpërthen me foto "hot" (FOTOT LAJM) Disa javë më parë Natalia Braulich publikoi foto romantike me Neymar ku mesa duket ata u përballën me një dashuri. Së
Bëhuni të kujdesshëm, fotot të cilat nuk duhet t'i postoni asnjëherë në rrjetet sociale Të publikosh në rrjetet sociale dhe të kërkosh privatësi, është më e pakta irracionale! Ndonëse ne mendojmë se kërkime,
Bota është e çmendur? Vërtetojeni me fotot e pazakonta (FOTO LAJM) Ndonjëherë kur shihni fotografi nga përdorues të ndryshëm të internetit, menjëherë filloni të pyesni veten, “çfarë ndodh
Instagrami një gënjeshtër e madhe? Zbulohet detaji misterioz në fotot e blogeres (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur që të shihni “influencues” Instagrami dhe të mendoni se sa me fat janë disa persona, që vetëm udhëtojnë në
Me një foto të 8 viteve më parë, Rita Ora tregon si ka ndryshuar (FOTO LAJM) Ne nuk e kuptojmë se sa shpejt kalon koha e sa shpejt përparon gjithçka. Brenda një viti ne njihemi me stile të reja, me
Publikuan fotot intime të shoqes së tyre 17-vjeçare në instagram, akuzohen 15 të mitur Emisioni “Stop” ka shkuar ditën e sotme në Fier, për të zbardhur një situatë ku në një faqe Instagrami janë publikuar pa
Kur imagjinata nuk ka kufi, fotot që do ju zbukurojnë ditën (FOTO LAJM) Ju mund të mësoni aftësitë, por jo shijen. Megjithatë, mungesa e shijes nuk duket se i ndalon disa njerëz që të krijo
Pak para "tragjedisë", fotot epike bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Fotografitë që janë kapur pak para "tragjedisë" janë bërë virale në rrjet. Edhe pse fotografët nuk kanë pasur synim k
Tahiri publikon fotot dhe denoncon: Ata që heshtin dhe ata që kanë për detyrë të reagojnë Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka postuar ditën e sotme në profilin e tij në rrjetin social Facebook, disa foto
Dalin fotot e rralla, kur Ivanka Trump njihej vetëm si "goca e babit" (FOTO LAJM) Ivanka Trump është gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave, për shkak se që prej zgjedhjes së të atit president i SH
Nga fotot provokuese te shamia, rrëfehet Shkëndije Mujaj (FOTO LAJM) U paraqit si një nga femrat që nuk njeh tabu, për vite të tëra realizoi projekte të cilat ishin atraksion në botën e ske
Dalin fotot, deputetja e PS-së në pritje të një fëmije (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është në pritje të fmëijës së dytë. Këtë lajm e ka zbuluar vetë Gjy
Komike dhe të frikshme, fotot e parkimeve më të tmershme (FOTO LAJM) Parkimi i makinës është një sfidë e vërtetë për shumë shoferë, sidomos për ata që sapo e kanë marrë lejen e drejtimit.
Një fenomen në rrjetet sociale, modelja publikon fotot joshëse (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të "nxehtë" ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
Dikush t'i japë një shpjegim, fotot më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh të befasohemi nga gjërat që shohim gjatë jetës së përditshme dhe shpesh mbetemi pa fjalë. Si në rasti
Ndiheni keq nga fotot perfekte në rrjet? Mësoni njëherë e mirë të vërtetën (FOTO LAJM) Shpesh shohim foto “perfekte” në mediat sociale, veçanërisht në Instagram, që marrin mijëra “pëlqime”. Por ajo që ne
Si asnjëherë me bikini, do mahniteni nga format e Sonila Meços (FOTO LAJM) Ajo është mjaft e rezervuar për jetën private duke qëndruar larg intervistave, dhe fotot e Sonila Meços në rrjetet socia
Publikon fotot me Markun dhe bën "sherr" me ndjekësit, Rudina Dembacaj vazhdon avazin (FOTO LAJM) Pas çdo foto të Rudina Dembacaj në Instagram tashmë ndjekësit argëtohen edhe me komentet pasi moderatorja nuk përton t'u
Po Bleona ç'do të thotë? I publikojnë fotot e pabesueshme nga vitet e para të karrierës (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë