999 rezultate për

fotot

Miqësi? Fotot mahnitëse që tregojnë kuptimin e vërtetë të saj (FOTO LAJM) Fotografi mahnitëse nga e gjithë bota tregojnë në mënyrë të përkryer kuptimin e miqësisë në kultura, breza dhe madje spe
Publikohen fotot e kryebashkiakut duke pirë kokainë (VIDEO) Këto pamje tregojnë se si një kryetar bashkie po pi kokainë. Pamjet janë publikuar sot ekskluzivisht në emisionin e Enke
Brad dhe Jennifer bënë namin me fotot e fundit, reagon Angelina Jolie (FOTO LAJM) Le ta pranojmë që kryefjala e mediave ditët e fundit ka qenë Brad Pitt dhe Jennifer Aniston. Ata u panë shumë të afër
E dhimbshme, fotot tronditëse të këtij luani po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Pamjet e një luani të dobësuar kaq shumë, sa i duken vetëm kockat dhe lëkura, po bëjnë xhiron e botës. Luani ndodhet në
Kate dhe Meghan para epokës Mbretërore, fotot zbulojnë sa shumë ndryshojnë (FOTO LAJM) Kate Middleton dhe Meghan Markle patën gjithmonë një marrëdhënie shumë të komentuar mes njëra-tjetrës. Kate, me elegancë
Wanda Nara nuk përmbahet, ekspozon tatuazhin në vendin intim (FOTO LAJM) Gruaja dhe menaxherja e futbollistit argjentinas Maurio Icardi, Wanda Nara njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet
Çiljeta i jep fund lidhjes me Alban Hoxhën? Këngëtarja merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga ka ndërmarrë një vendim drastik për sa i përket rrjetit social Instagram. Këngëtarja ka fshirë të gjitha
Njihuni me fotot më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM) Dasma është një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë jetës. Një pjesë e rëndësishme e saj janë fotot. Të gjit
"Miss Kosova 1997", dalin fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Nga muaji i parë tek i nënti, Fatma ndan fotot më të bukura gjatë shtatzanisë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, Fatma Methasani është në pritje të ëmbël prej disa muajsh. Ajo ka publikuar
Fotot e këngëtares shqiptare po mbushin rrjetin, era ia nxjerr të gjitha sheshit (FOTO LAJM) Disa foto të këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora po bëjnë xhiron e rrjetit. Teksa ishte duke realizuar një spo
"Kur skluptura të fut një shpullë", fotot më unike të realizuara nga turistët (FOTO LAJM) Veprat artistike si piktura e skluptuara, gjithësecili mund ti shohë sipas këndvështrimit të tij. Ka dhe nga ata që u
"As gjarpërinjtë nuk ngacmohen kur hanë", Gjuzi reagon për fotot ku shijonte byrek me dhallë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi u fotografua teksa shijonte byrek me dhallë në një nga byrektore
Cilat janë ndryshimet mes dy Koreve (FOTO LAJM) Këto imazhe fantastike tregojnë ndryshimet mes Koresë së Jugut dhe Veriut. Edhe pse ndajnë të njëjtin emër dhe gadishull
Fotot mahnitëse të shumë viteve më parë që do ju frymzojnë për pozat në "Instagram" (FOTO LAJM) Rikthimi në fotot e vjetra është argëtuese për dy arsye: është emocionuese të shikosh stilin e jetës së njerëzve të shum
E mbani mend Blendi Fevziun me flokë? Kështu dukej moderatori para 25 vitesh (FOTO LAJM) Gazetari i njohur Blendi Fevziu është mjaft aktiv në rrjete sociale. Permes postimeve të bëra ai i mban ndjekësit të inf
Tashmë 3 muajshe, Xhaka na zbukuron ditën me fotot e vajzës (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe e shoqja Leonita në tetor u bënë prindër për herë të parë. Leonita solli në jetë n
Modelja mbledh 100 mijë dollar për Australinë, shet fotot e saj lakuriq (FOTO LAJM) Një modele instagrami dhe influencere, e ka marrë seriozisht punën dhe ndikimin e saj për të ndihmuar në shuarjen e zjar
Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu rikthehen bashkë? Fotot që i futën të gjithë në dyshime (FOTO LAJM) Këngëtari Flori Mumajesi dhe moderatorja Liberta Spahiu mund të jenë rikthyer bashkë në një lidhje dashurie. Vetë Libert
Marina me shami dhe Getoari sheik, çifti ndan fotot nga Abu Dhabi (FOTO LAJM) Marina dhe Geti kanë zgjedhur që ditët e para të vitit të ri t'i kalojnë në Emiratet e Bashkuara Arabe ku po vizitojnë d