E FUNDIT/ Tronditet Librazhdi, 24-vjeçari gjendet i vdekur në banesë
999 rezultate për

fotot

Vajzës së biznesmenit shqiptar dhe Alban Ramosaj i dalin fotot intime nga shtrati (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe modelja e njohur Niki Delijorgji prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, kur vetë Niki
Ftohtë thatë? Fotot me bikini të Oriola Marashit "nxehin" rrjetin (FOTO LAJM) Një ndër modelet më të sukesshme shqiptare gjithashtu edhe më të komentuara për fizikun dhe bukurinë e saj. Oriola Ma
Natyra ia kalon çdo artisti, 11 fotot më fantastike që mund të keni parë (FOTO LAJM) Natyra mbetet artistja më unike. Ky artikull do ju tregojë fotot më fantastike që mund të keni parë deri më tani.
"Çmenduritë" e Princeshës, dalin fotot e dashura të Dianës (FOTO LAJM) Edhe sot, Princesha e dashur Diana është një figurë e paharrueshme e Mbretërisë Britanike. Edhe pse vdiq mjaft e re,
Shkrepjet që kanë "shokuar" botën, këto foto duhet t'i shihni dy herë (FOTO LAJM) Dritat, hijet dhe ngjyrat mund të ndryshojnë dukshëm mënyrën se si duken gjërat. Ju mbase do duhet t’i shihni dy herë
Fotot që j'u tregojnë më së mirë pse nuk duhet t'i lini fëmijët vetëm më babain (FOTO LAJM) Ekziston një lidhje e veçantë midis baballarëve dhe fëmijëve që vështirë të dalloohet lehtësishtë. Pas pamjes së rre
Si një modele e vërtetë, kjo oficere policie bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Në 10 vitet e fundit, si kanë ndryshuar anëtarët e familjes Mbretërore (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth II e Britanisë së Madhe është monarku mbretëror më i gjatë në histori dhe bashkë me Princin Philip
Plot 22 vite më parë, Inis Gjoni le pa fjalë ndjekësit me fotot nga arkiva (FOTO LAJM) Inis Gjoni, ndonëse është distancuar nga daljet e shpeshta në publik, është shumë aktive në rrjete sociale ku numëron nj
Fotot me provokuese të Demi Rose në Instagram (FOTO LAJM) Demi Rose përfundimisht ka vendosur t’i çmendë të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Është vetëm 22-vjeçare, por aj
Ne Instagram bën namin, aktorja shqiptare zhgënjen fansat me fotot LIVE (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet show-t "Duplex", por eksperie
I dalin fotot skandaloze, vajza përjashtohet nga ushtria (FOTO LAJM) Një ushtare e një kompania private është laguar nga puna e turpëruar pasi qindra foto dhe video të saj u gjetën në faqet
Kur nuk ishte dukeshë, mediat turpërojnë Meghan me fotot joshëse (FOTO LAJM) Mediat britanike kanë publikuar disa fotografi të ish-dukeshës, Meghan Markle. 38-vjeçarja shfaqet duke pozuar në tapeti
Avokatja bjonde që po çmend ndjekësit, fotot më fantastike të Rita Habams (FOTO LAJM) Rita Habams është një blogere e cila sapo ka nisur të fitojë famë në rrjetet sociale. Rita ka mbaruar studimer për Drejt
Një mami joshëse si Elita Rudi, moderatorja "pushton" Instagramin me fotot pikante (FOTO LAJM) Para afër një viti Elita Rudi u bë nënë dhe solli në jetë djalin që i lanë emrin mjaftë të veçantë, Zëri. Moderatorja
Fotot joshëse të Keisi Medinit, Sabiani i lë komentin epik të bijës (FOTO LAJM) Tashmë vajza 19 vjeçare e këngëtarit të njohur, Sabianit, po i "rrëmben" famën të atit. Keisi Medini numëron plot 200
Kate dhe Meghan para epokës Mbretërore, fotot zbulojnë sa shumë ndryshojnë (FOTO LAJM) Kate Middleton dhe Meghan Markle patën gjithmonë një marrëdhënie shumë të komentuar mes njëra-tjetrës. Kate, me elegancë
Pas kërcënimeve dhe fotove të fëmijërisë, i ati i publikon Meghanit fotot "hot" (FOTO LAJM) Thomas Markle nuk ndalet në publikimin e fotove të vajzës së tij, Meghan. Së fundmi 74-vjeçari ka bërë publike disa imaz
Fotot e rralla të Mbretëreshës Elizabeth, si ka ndryshuar 93-vjeçarja me kalimin e viteve (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth ka lindur në 21 prill të vitit 1926 në Londër. Ajo ishte vetëm 25 vjeçe kur u bë mbretëresha e Bri
Dalin fotot e shumë viteve më parë, ka kryer operacione plastike Armina Mevlani? (FOTO LAJM) Armina Mevlani është pyetur pafund përsa i përket operacioneve plastike. Pasi e ka mohuar disa herë bloggeria është