999 rezultate për

fotot

"Gënjeshtra sociale", si mashtroheni çdo ditë nga fotot në rrjet (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se jo gjithmonë mund t’i besojmë internetit. Të gjithë përpiqen të tregojnë momentet më të mira të jetë
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Tifozet e zjarrta të derbit të Skocisë, ngrenë temperaturat me fotot para përballjes (FOTO LAJM) Tifozja e çmendur e Rangers, Lana Wolf thotë se bashkë mikeshat e saj do të publikojnë një video speciale për derbin e p
I fejuar në jetën reale? Andi e thotë hapur: Fotot janë shumë reale (FOTO LAJM) Mediat këto kohë kanë qenë shumë të fokusuara tek emisioni "PërPuthen". Ata kanë kaluar në filtër personazhet ku janë
Fëmijët e pasur të Londrës shkundin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre
"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga
Si s’u veshe kurrë o goc! Tayna i nxjerr "bojën" vetes me fotot hot (FOTO LAJM) Tayna është një ndër reperet shqiptare më të komentuara në rrjete sociale. Artistja, e cila numëron mbi një milion nd
Rama publikon fotot nga pandemia e 1918: Vrau 50 milion njerëz se nuk zbatuan rregullat Që nga dita e sotme, qeveria shqiptare mori vendimin për mbajtjen e detyrueshme të maskës në çdo ambient. Kryeministr
"Ty të jap shpirtin", komenti që mori vëmendjen në fotot joshëse të balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Fotot e fundit në Instagram të balerinës shqiptare, Isida Mollaymeri, kanë qenë mjaft të goditura dhe artitike, por nga
Larg drogës e alkoolit, ish-e droguara shpërndan fotot e "transformimit" (FOTO LAJM) Ainsley Loudoun nisi të pinte që në moshë të re dhe besonte se “ishte normale” para se binte në një spirale të përditshm
Njihuni me fotot më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM) Dasma është një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë jetës. Një pjesë e rëndësishme e saj janë fotot. Të gjit
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Nuk preferon rrobat, ish-sportistja që bën namin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova, ish-çiklistja sllovake, tashmë në rolin e një modeleje superseksi me një foto të postuar u ka treguar
Artan Hoxha hedh fotot mes parcelës me kanabis: Përshëndetje zoti kryeministër Gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale foto teksa ndodhet mes parcelave me kanabis në veri të
Rrëzohet avioni armen, dalin fotot: Reagon Turqia (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Armenia deklaroi se një avion Su-25 i forcave ajrore ishte rrëzuar prej avionëve turq që operojnë sipa
Ka bërë gati divorcin? Fotot joshëse të Kim Kardashian zbuluan marrëdhënien me Kany (FOTO LAJM) Lidhja e Kim Kardashian dhe Kanye West ka qenë nën vëzhgim pas raportimeve se ata mund të divorcohen. Por disa fotogr
Reagimi epik kur mori propozimin nga Marku, Rudina: Po ky pse më prish fotot? (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar në programin e pasdites, "Ftesë në 5" ku ka folur për herë të parë për propozimin roman
Bjonde me disa kilogramë më pak, Fifi mahnit ndjekësit me fotot e fundit (FOTO LAJM) Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit Fifi është komentuar shumë pas rënies drastike në peshë. Megjithëse fansat e k
Një mami joshëse si Elita Rudi, moderatorja "pushton" Instagramin me fotot pikante (FOTO LAJM) Para afër një viti Elita Rudi u bë nënë dhe solli në jetë djalin që i lanë emrin mjaftë të veçantë, Zëri. Moderatorja
Në arrest shtëpie, dalin fotot e Fjolla Morinës pa pikë make upi në Kukës (FOTO LAJM) Që kur u mor vendimi, këngëtarja Fjolla Morina po jeton në një shtëpi në qytetin e Kukësit. Ajo po vuan dënimin e ven