999 rezultate për

fotosh

Iluzione optike të krijuara pa fotoshop (FOTO-LAJM) Këto fotografi në pamje të parë të krijojnë iluzionin se janë punuar me fotoshop, por realisht ato sjellin krah për krah
Putin? Jo, atleti i vërtetë është Obama (FOTO-LAJM) Ai i do lartësitë, sportet dhe natyrën e egër. Presidenti rus, Vladimir Putin mund të ketë marrë reputacionin e "action
Korea e Veriut "kërcënon" SHBA-në me imazhe Fotoshopi (FOTO-LAJM) Në pamje të parë duket si një shfaqje mbreslënëse nga forcat e Koresë Veriore. Projekti i ushtrisë moderne të jep imazhi
E verdha tek yjet (FOTO-LAJM) Yjet e shou-bizit shpenzojnë shumë për lukun e tyre. Nëpër aktivitete të ndryshme ata i kushtojnë shumë rëndësi veshjes