999 rezultate për

fotosh

Çifti po bënte një set fotosh, makina shkëput vellon nga trupi i nuses (VIDEO) Dita më e bukur e jetës mund të të shkatërrohet nga një pakujdesi e vogël por për nga rëndësia që mbart kjo ditë, shkakt
Beby G ka një problem (FOTO LAJM) Beby G ka çuditur fansat e saj në Snapchat pas postimit të disa fotove dhe video ku ajo ekspozon të pasmet e saj dhe mb
Rihhana “ luftëtarja trime e një të ardhmje të errët” (FOTO LAJM) Rihhana vjen kësaj rradhe shumë ndryshe nga cfarë jemi mësuar ta shohim atë. Në një sesion fotosh për revistën “W” ajo v
Ja çfarë fotosh nuk duhet të postohen në Facebook nga meshkujt (FOTO LAJM) Për një përshtypje sa më të mirë te të tjerët është e rëndësishme që ju të kujdeseni në mënyrë që të mos postoni disa ll
MOS HARRO! Lufta dhe Masakra e Prekazit përmes 25 fotosh (FOTO +18) Më 5 mars 1998, rreth orës 05.00 të mëngjesit, forcat policore serbe ndërmorën një sulm të kombinuar mbi fshatrat: Preka
Kush do e dëshironte një dasmë të tillë? (FOTO LAJM) Dasma është ceremoni që secili nga ne kërkon që të jetë dita më perfekte e jetës, kjo për shkak të simbolikës që ajo dit
Shikoni mrekullitë e fotoshopit të këtij artisti (FOTO LAJM) Martin De Pasquae, është një profesionist fotoshopi nga argjentina. Imagjinata e tij duket se kalon çdo gjë. Krijimet e
Edhe fytyrën më të shëmtuar 'e rregullon' fotoshopi (VIDEO) Thonë se fotoshopi bën mrekullira. Por, programi "Fotoshop" arrin të bëjë mrekullira vetëm në internet dhe jo në jetë
Fotoshopi bën mrekullira, shikoni si mund tiu transformojë (VIDEO) Fotoshopi vërtetë arrin të bëjë mrekullira. Për ta vërtetuar këtë shërben kjo video, që po e shihni. Në të mund t
Aurela Hoxha rikthehet me një set fotosh të nxehta Pavarësisht pozave seksi që mbërthejnë mbi trupin e saj të gjithë meshkujt, Aurela Hoxha di të tregojë se ajo nuk ka ndë
Milionerja Lori Hoxha "mburret" me pushimet luksoze (FOTO LAJM) Vajza e themeluesit të Top Channel, Lori Hoxha, vijon ende pushimet e saj luksoze. Ajo nuk ka treguar vendin se ku ndodh
Një set fotosh ndryshe nga Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Prezantuesja Alketa Vejsiu ka ardhur shumë ndryshe për të gjithë fansat e saj, me anë të një seti fotografish ku ajo shk
S'ka zhveshje, Flaka mahnit me një tjetër set fotosh Flaka Krelani njihet për vokalin, por pas nuk mbetet edhe stili i saj. Këngëtarja shpesh ndërthur tradicionalen me moder
Nokia X, publikohen fotot para hedhjes ne treg (FOTO-LAJM) Nokia X është tashmë në dispozicion në disa vende, por telefoni i çuditshem, një Nokia me Android, është ende një risi.
Mirësevini në anijen time gjigante (FOTO-LAJM) “Queen Mary 2” është anija më e madhe në botë dhe kapiteni i saj e tregon me krenari madhështinë e saj. Kevin Opray pozo
Ja si ka ndryshuar Londra në vite (FOTO-VIDEO) Nga Shakespeare tek Hitchcock, rrugët e Londrës janë të mbushura plot me histori të pabesueshme dhe tani nga iPhone juaj
12 muajt e "nxehtë" Raffaella Ficos (FOTO-LAJM) Raffaella Fico është shoqëruar nga i dashuri i saj Gianluca Tozzi në prezantimin e kalendarit të saj për revistën "For M
Angela Martini, provokuese në "Elegance" (FOTO LAJM) Modelja e famshme shqiptare Angela Martini ka zbukuruar kopertinën e revistës "Elegance", në këtë numër të shtatorit. Fu
Ndërtimet pa leje, lumë fotosh në web-in e Ramës (FOTO LAJM) Vetëm tre ditë pas lançimit të nismës së Kryeministrit të zgjedhur Edi Rama për denoncimin e ndërtimeve pa leje nga vetë
Këto lopë janë "yjet" e uebit (FOTO-LAJM) I vogël, lëkurë me qime të buta dhe të pastra, pamjet e këtyre lopëve të pagëzuara si "lopë me gëzof" kanë përfunduar në