999 rezultate për

fotosh

Foto të pabesueshme, të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Në tokë ekzistojnë vende të mrekullueshme që të "lenë pa frymë". Për fat të mirë, në sajë të përpjekjeve të fotografë
Enca heq dorë nga “Fotoshop-i”, tregon si duket vërtet Enca mesa duket ka vendosur që ti japë fund fotove seksi dhe të tregojë masën e saj reale. Ajo ka postuar një foto në
Makinat që nuk do dalin asnjëherë nga moda (FOTO LAJM) Lidhja e meshkujve me makinat daton prej shekujsh. Njësoj si lidhja klasike e Romeos me Zhulietën, pavarësisht çfarë
Kilet e tepërta detyrojnë Rihannën të përdorë fotoshopin (FOTO LAJM) Të gjithë i vune re kilet e tepërta të Rihannës këto karnavale por ajo u shpreh se ndihej krenare me faktin se e pranont
U nis për set fotosh, modelja britanike drogohet e nxirret në ankand (FOTO LAJM) Një rast i çuditshëm e deri në çmenduri ka kaluar një modele britanike në Itali. Ajo është droguar dhe rrëmbyer për t
Armina Mevlani reagon ndaj akuzave se përdor fotoshop (FOTO LAJM) Kohët e fundit gjithçka në rrjetet sociale dhe sidomos në llogaritë e VIP-ave, rrotullohet rreth fotoshopit. Kjo sep
Degjenerohet Enca, i dalin foto pa fotoshop (FOTO LAJM) Enca Haxhia mbetet payshim një nga këngëtaret më të diskutuara dhe që shquhet për format e saj të cilat nuk denjon ti fs
Jennifer Lopez reagon ndaj akuzave për fotoshop (FOTO LAJM) Edhe këngëtarja e njohur latine Jennifer Lopez , nuk i ka shpëtuar kritikave të fansave për shkak të përdorimit të fot
13 fotografi të famshme të cilat në fakt janë bërë me Fotoshop Shpeshherë ne kemi rënë pre e imazheve të montuara dhe disa prej tyre janë bërë edhe virale. Këto janë disa nga fotot e
"Lajmi i vitit!" Enca heq dorë nga fotoshopi (FOTO LAJM) Enca këtë herë ka publikuar një foto në Instastory ku shihet e veshur me një fustan të shkurtër me një pjesë të vënë në
"Të kapësh momentin", fotografitë e mahnitshme të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Sekreti kryesor i një fotografie të mrekullueshme është aftësia për të kapur një moment të mirë, ku shihet diçka që të t
Vajzat e show bizit shqiptar që dështuan me fotoshopin (FOTO LAJM) Edhe pse gjithmonë të kujdesshme në përdorimin e ‘photoshop’-it këto këngëtare nuk kanë qenë të vëmendshme kësaj here.
Fotografitë më spektakolare të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Natyra dhe qeniet njerëzore janë artistë të mëdhenj që kur bashkojnë forcat mund të prodhojnë kryevepra të pa para ndonj
Shpërthen moderatorja e "Super Sport": Ku e shihni fotoshopin (FOTO) Moderatorja e "Super Sport", Bora Zemani së fundmi ka nisur një lojë komike me fansat e saj të rrjeteve sociale. Ajo ka
Kur fotoshopi trasformon Putin, fotot që u bënë hit në Internet (FOTO LAJM) Vladimir Putin padyshim që është një ndër udhëheqësit më të fuqishëm në botë. Por as ai nuk ka mundur t’i qëndrojë
Liderët botërorë siç nuk i keni parë kurrë më parë (FOTO LAJM) Njerëzit më të fuqishëm të botës, praktikisht udhëheqësit e fuqive botërore janë ato që përfaqsojnë dhe drejtojnë secili
Çifti po bënte një set fotosh, makina shkëput vellon nga trupi i nuses (VIDEO) Dita më e bukur e jetës mund të të shkatërrohet nga një pakujdesi e vogël por për nga rëndësia që mbart kjo ditë, shkakt
Beby G ka një problem (FOTO LAJM) Beby G ka çuditur fansat e saj në Snapchat pas postimit të disa fotove dhe video ku ajo ekspozon të pasmet e saj dhe mb
Rihhana “ luftëtarja trime e një të ardhmje të errët” (FOTO LAJM) Rihhana vjen kësaj rradhe shumë ndryshe nga cfarë jemi mësuar ta shohim atë. Në një sesion fotosh për revistën “W” ajo v
Ja çfarë fotosh nuk duhet të postohen në Facebook nga meshkujt (FOTO LAJM) Për një përshtypje sa më të mirë te të tjerët është e rëndësishme që ju të kujdeseni në mënyrë që të mos postoni disa ll