999 rezultate për

fotografite

Dalin fotografitë e para nga sulmi në Londër (FOTO LAJM) Në kryeqytetin Britanik ka në orët e para të ditës së sotme ka ndohur një shpërthim i fuqishëm në metronë Parsons Green.
Xhensila thyen rekord me fotografitë e dasmës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt dasma e paharruar e çiftit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, të cilët kurorëzuan dashurinë e
A është Dorina kjo? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM) Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës. Por teksa shfaqet e mreku
Kejdi Mehmetaj sqaron fotografitë me djalin misterioz në Jalë (FOTO LAJM) Një nga deputetet më të reja në moshë, Kejdi Mehmetaj në një intervistë për “Gazeta Shqiptare” ka treguar për pushimet
Fotografitë na kanë mashtruar! Asgjë s’është siç duket, ja si janë vendet ku shkrepen ato në të vërtetë (FOTO LAJM) Nëpër fotografi të ndryshme shohim vende përrallore ku do të donim patjetër të kishim edhe ne fotot tona. Por jo çdo gjë
Ja pse vajza e Niko Peleshit nuk buzëqesh kurrë (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
DURRËS/ Askush s'më do mua: Vajza e zhveshur tenton të hidhet nga ballkoni (FOTO LAJM) Një vajzë italiane ka tentuar të hidhet nga ballkoni i apartamentit ku banonte në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndod
Aurela është munduar gjithmonë ta fshehë këtë gjë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është një nga modelet më të kërkuara dhe më të vlerësuara përsa i përket formave trupore dhe gjithashtu pam
Aksident i rëndë në autostradën Prizren-Prishtinë, përmbyset kamioni (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm, një aksident ka ndodhur në autostradën Prizren-Prishtinë, dhe një kamion është përmbysur, përvec dëme
Fotot më të bukura të kapura në momentin e duhur (FOTO LAJM) Nuk ka nevojë të jeni fotograf profesionist për ta bërë një foto të tillë, e gjitha ka të bëjë me kohën. Nganjëherë f
Vëllai nxjerr fotografitë, kështu dukej Alketa Vejsiu kur ishte e vogël (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. POr ajo është kujdes
Eli Fara ndal vitet, shfaqet më e bukur se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku shqiptar, ka treguar se po shijon pushimet e verës në brigjet e Greqi
Dalin fotografitë, kjo është masakra që la pas tërmeti në Greqi (FOTO LAJM) Tërmeti i fuqishëm që tronditi ishullin Kos në Greqi dhe që preku edhe disa zona të Turqisë, ka sjellë aq shumë shkatër
Dalin fotografitë e binjakëve të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u bë prind i binjakëve gjatë muajit qershor, gjatë kohës kur ishte me Portugalinë në Kupën e Konfedera
Fotografitë më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Në rrjet ka plot imazhe interesante. Disa prej tyre të bukura, disa që të falin emocione të paharrueshme apo dhe ima
10 pamjet më të bukura të vitit 2017 (FOTO LAJM) Në qoftë se ekziston ndonjë revistë që shfaq bukuritë natyrore më së miri atëherë ajo është “National Geographic”. Ga
Dalin fotografitë skandaloze të Eva Longorias (FOTO LAJM) Eva Longoria është fotografuar në momentin e saj të pushimit, teksa është shkëputur nga xhirimet dhe po shijonte një co
Rama ironizon Bashën: Luli do më shihte në ëndërr me fotot nudo Kryeministri Rama sot gjendet në Ersekë. Gjatë fjalës së tij para banorëve ai deklaroi nëse ai donte të mbante timonin n
A mund ta gjeni modelen e zhveshur në këto fotografi? (FOTO LAJM) Artisti zviceran Filippo Ioco udhëton nëpër botë për të krijuar artin e tij. Së fundmi ai ka qenë në Puerto Rico, Ita
"Të kapësh momentin", fotografitë e mahnitshme të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Sekreti kryesor i një fotografie të mrekullueshme është aftësia për të kapur një moment të mirë, ku shihet diçka që të t