999 rezultate për

fotografite

E pësojnë policët që fotografuan Çavkovin Burg me kusht prej tre muajve u është shqiptuar dy policët për fotografim të paautorizuar dhe publikim të fotografisë së
Shënuan njerëzimin, fotografitë më të bujshme në histori (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Fotografitë që vërtetojnë se kafshët kanë emocione dhe dëshira njësoj si ne Dihet se kafshët tashmë janë miqtë të preferuar të njeriut. Madje ato ndjejnë edhe emocione dhe kanë dëshira njësoj s
Ka mustaqe dhe syze, ky gjarpër do t'ju largojë frikën nga zvarranikët Pa marrë parasysh se a ju pëlqejnë gjarpërinjtë apo jo, duhet ta pranoni se ky gjarpër duket me të vërtetë "cool". Gj
Vogëlushja e vogël i plotëson dëshirën e fundit nënës me kancer, përlotet rrjeti Një vogëlushe ia ka plotësuar dëshirën e fundit nënës së saj, që të fotografohej në fustanin e saj të martesës në vendin
Fotografitë që shënuan njerëzimin dhe nuk do të harrohen kurrë (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Kroatët po bëjnë historinë, fotografitë magjike të mbrëmjes së djeshme Kroacia siguroi biletën për në finalen e Kampionatit Botëror për herë të parë në historinë e tyre. Kroacia ka mposht
Dështon Samsung, i dërgon kontakteve të gjithë fotografitë personale Një anomali po shkakton shqetësim në mesin e përdoruesve të telefonave Samsung pasi një përdorues tha se fotografitë e t
Rikthyen fotografitë e fëmijërisë, rezultati shkrin rrjetin së qeshuri (FOTO LAJM) Fotot nga fëmijëria janë të preferuarat e të gjithëve. Të shkujdesur, të paimponuar, fotografitë janë aq të ëmbla sa
Fotografitë që duhen parë nga dy herë për t’u kuptuar (FOTO LAJM) Të gjithëve na ka ndodhur që dashur pa dashur, të ketë fotografi në internet që teksa lundrojmë, të mos i shpjegojm dot
Vëllai nxjerr fotografitë, kështu dukej Alketa Vejsiu dikur (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar. POr ajo është kujdes
Nuset që përfunduan duke qarë pasi panë fotografitë e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Dasmat sigurisht që kanë të metat e tyre. Shpeshherë dalin të ftuarit të pakënaqur, ndonjëherë cifti ose familjarët.
Fotografitë që vërtetojnë se dasmat nuk kanë pse të jenë perfekte (FOTO LAJM) Dasmat sigurisht që kanë të metat e tyre. Shpeshherë dalin të ftuarit të pakënaqur, ndonjëherë cifti ose familjarët.
Është mister për të gjithë, pamje të çuditshme nga Rusia (FOTO LAJM) Madhështia e Rusisë ka shtuar misterin për vendin gjatë viteve dhe këto foto nuk do të bëjnë asgjë për ta zhdukur këtë.
Pak ditë para lindjes, Xhensila publikon fotografitë përrallore (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është në muajit e fundit të shtatzënisë.
Që në mëngjes aksident në Prishtinë Sot në orët e mëngjesit një veturë ka goditur një këmbësor duke shkaktuar panik edhe te kalimtarët. Ngjarja ka ndodhu
Kjo fotografi u shkrep në Kosovë Një veturë është dëmtuar tërësisht pasi një vinç i madh ishte rrëzuar mbi të, pas erërave të mëdha që kishin ndodhur të
A është Dorina kjo? Modeles shqiptare i dalin fotografitë skandaloze (FOTO LAJM) Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës. Por teksa shfaqet e mreku
Ja përse nuk duhet t'i besojmë fotografitë e profilit (FOTO LAJM) Njerëzit në këtë artikull janë me të vërtetë të guximshëm. Disa prej tyre publikuan fotografitë e tyre më të mira në
Fotografitë që shfaqin anën e pazakontë të botës sonë (FOTO LAJM) Zbulimi i gjërave të reja nuk ndodh në shkollë. Mund të mësojmë gjëra të reja dhe të mahnitshme çdo ditë. Nëse m