999 rezultate për

fotografite

Dalin fotografitë, ja ku është dhunuar Dollapi (FOTO LAJM) Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike, Sahit Dollapi, u dhunua barbarisht nga policia gjatë protestës së 11 majit
Fotografitë e çmendura që janë kapur në kohën e duhur (FOTO LAJM) Me raste jeta na përball me rastësi të çmendura. Në fotograleri po iu sjellim disa raste të tilla.
Njihuni me perimet më gjigante (FOTO LAJM) Nëna natyrë bën çudira që i lë të habitura njerëzit. Por ndonjëherë në fenomenet natyrore ka dorë edhe njeriu. Në fo
Shkarkohet nga puna zyrtarja e bashkisë që i dolën fotografitë në Instagram (FOTO LAJM) Punonjësja seksi e Bashkisë së La Plata në kryeqytetin argjentinas Buenos Aires, Sonia Pellizzari, e cila u bë e famshme
Fotografitë më të pazakonta që janë kapur në momentin e duhur (FOTO LAJM) Një pamje e përsosur kapet në momentin e saktë kur jemi plotësisht të sigurt se ajo që vjen më pas është e pashmangshme.
Dalin fotografitë e takimit të Haradinajn me liderët evropianë (FOTO LAJM) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj nga Berlini ka publikuar fotografitë me kancelaren gjermane, Angela Merkel dhe
Dënohet banda shqiptaro-italiane, fotografitë e 12 mafiozëve (FOTO LAJM) 19 dënime janë dhënë në gjyqin ndaj 25 të pandehurve të përfshirë në trfikun e drogës, të cilët u arrestuan në kuadër të
Fotografitë më të çuditshme, a janë reale apo të improvizuara? Në epokën e smartfonëve dhe kamerave njerëzit po bëjnë fotografi të çdo momenti të jetës së tyre. Falë kësaj nxitjeje
Dalin fotografitë e të vrarëve në tragjedinë që tronditi Prishtinën (FOTO LAJM) Hasan Krasniqi, banor i lagjes Dardania, dyshohet se vrau sot në banesë gruan dhe nusen e djalit e tij, e pastaj edhe ve
Fotografitë që kanë bërë bujë në rrjetet sociale, momente të sikletshme (FOTO LAJM) Këto janë vetëm disa ndër fotot e shpërndara në rrjetet sociale, që janë me të vërtetë interesante. Tashmë rrjetet so
Babai me kancer nuk mund të priste dasmën e vajzës, ajo realizon fotot e fundit me të (FOTO LAJM) Becky Carey kishte zgjedhur që fotografitë e saj të dasmës t’i realizonte Bonnie Turner. Por Turner kishte marrë një
Njihuni me fëmijët që u bënë mizorë kur u rritën (FOTO LAJM) Fotot e fëmijërisë të Adolf Hitlerit dhe bashkëpunëtorëve të tij janë publikuar 130 vjet pasi një nga njerëzit më të lig
Dalin fotografitë që fundosin Vuçiçin, vëllai i tij me bossin e krimit (FOTO LAJM) Mediat në serbi janë duke publikuar një fotografi të shkrepur ku shihen bossi i krimit në veri të Kosovës, Zvonko Veseli
Pas lindjes surprizë, këngëtarja shqiptare nxjerr fotografitë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi dhe partneri i saj Davon Edwards, u bënë prindër për herë të parë. Lajmi erdhi surprizë
Harrojeni biznesmenin, Morena tregon dashurinë e vërtetë (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Në Maldive me Krenarin, Luana pendohet pasi postoi fotografitë Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhet me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e
Fotografitë që ndryshuan botën (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Te kjo mësuese asnjë nxënës nuk largohet nga mësimi (FOTO LAJM) Një mësuese po quhet “mësuesja më seksi e Tajvanit”, pasi fotografitë e saj duke ligjëruar në klasë u bënë hit në rrjete
“K*rv pa vlerë”, fansat shpërthejnë kundër Morena Tarakut (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Një veshje sa për një makinë, Morena Taraku e pangopur (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k