999 rezultate për

forumit

Basha feston ditëlindjen, befasohet nga dhurata e Forumit Rinor (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka festuar sot 45 vjetorin e lindjes, ditë që përkon edhe me festën e rithemeli
Sot mblidhet BDI Sot Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) do të mbajë mbledhje të Këshillit të Përgjithshëm të partisë, njofton BDI.
Presidenti austriak: Mbrëmë ndodhi një ngjarje historike Presidenti i Austrisë, Alexander Van der Bellen, mikëpritës i Forumit Evropian në Alpbach, tha se ka qenë pjesëmarrës, s
Protesta anti-Trump në Bernë në prag të Forumit të Davosit Disa qindra persona të lëvizjes anti-kapitaliste protestuan sot në Bernë në qetësi kundër vizitës së presidentit amerika
Përçarja në Lëvizjen Besa, reagon kryetarja e forumit të gruas Hatie Etemi Në një konferencë të jashtëzakonshme për shtyp forumi i gruas dhe forumi rinor i Lëvizjes Besa në Tetovë ka kërkuar nga
Forumi Rinor: Më 29 Tetor vulosim fitoren e Bejtës në Gostivar Mbrëmë në selinë e Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, Forumi Rinor -FRBDI mbajti mbledhjen e radhës ku i pra
Ivanov në forumin Kran Montana në Barcelonë Presidenti maqedonas Gjorge Ivanov, i shoqëruar nga bashkëshortja Maja Ivanova, po qëndron për vizitë pune në Mbretërinë
Presidenti Ivanov në forumin Kran Montana në Barcelonë Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i shoqëruar nga bashkëshortja Maja Ivanova, po qëndron për vizitë
Doris Pack plas “bombën”: Qeveria e Tiranës, e lidhur me krimin Presidentja e Forumit te Grave te PPE, Doris Pack, e akuzoi qeverinë shqiptare se është e lidhur me krimin. Kjo dekl
Vajza e Metës shfaq talentin në festën e LRI-së (FOTO LAJM) Vajza e Ilir Metës e cila tashmë është mësuar me skenën, pas daljeve të saj dhe në emisione të ndryshme, ka shfaqur tale
Mblidhet Asambleja e Forumit te Gruas Socialiste në Korçë dhe Elbasan Prej ditës së djeshme, Forumi i Gruas Socialiste ka rinisur procesin e riorganizimit. Riorganizimi vjen si nevojë e përs
Raporti i "Forumit Ekonomik Botëror", Shqipëria përmirësim me 13 vende Një tjetër vlerësim pozitiv për Shqipërinë, kësaj here nga “Forumi Ekonomik Botëror” (World Economic Forum). Sot ky foru
Ristani e Florion Mima drejt Kavajës pas plagosjes së kreut të forumit të PD Update- Pas plagosjes së kreut të Forumit Rinor të PD-së së Kavajës, Irkid Kazazi përballë Bashkisë, kanë ardhur edhe re
Ish-drejtori i Ramës plagos me armë kreun e forumit të PD Update-Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike së bashku me babain e tij, janë plagosur ditën e sotme nga ish-drejto
Bejta: Ali Ahmeti nuk bëri reforma, bëri revolucion Në Kuvendin Zgjedhor të Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim (FR-BDI), dega në Vrapçisht, nënkryetari i BD
Shpat Iseini për Albeu.com: RDK ka vetëm një kryetar, Vesel Memedin Pas publikimit në Portalin Albeu të lajmit me titull: "RDK-ja e Veselit apo RDK-ja e Zendelit?" në redaksinë tonë ka ard
Drogë në autobusin me të rinjtë e PS, mes tyre edhe nënkryetari Artur Micko Policia Kufitare e Turqisë, ka gjetur drogë në autobusin me 40 studentë të FRESSH. Mbremë është gjetur një sasi droge në
Kryetari i FRPD uron të rinjtë socialistë: Mos ndiqni modelin e shefit tuaj Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ka uruar të rinjtë e Forumit Rinor Socialistë të Shqipë
Zgjidhet kryetari i ri i Forumit Rinor Islam (FOTO LAJM) Forumi Rinor Islam mbajti kuvendin e pestë zgjedhor. Të pranishëm në kuvend ishin një numër i madh i mysafirëve, si pë
Xhaferi u përgjigjet akuzave të Forumit Rinor të BDI-së (FOTO LAJM) Kryteari i Lëvizjes Eco Guerilla, e cila organizoi protestën e djeshme në Tetovë, Arianit Xhaferi, ka reaguar në lidhje