999 rezultate për

forum

Mbahet forumi i parë i nënoficerëve të lartë të FSK-së Në Ministrinë e Forcës së Sigurisë së Kosovës, zhvilloi punimet Forumi i parë i nënoficerëve të lartë, nën organizimin e
Ristani e Florion Mima drejt Kavajës pas plagosjes së kreut të forumit të PD Update- Pas plagosjes së kreut të Forumit Rinor të PD-së së Kavajës, Irkid Kazazi përballë Bashkisë, kanë ardhur edhe re
Ish-drejtori i Ramës plagos me armë kreun e forumit të PD Update-Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike së bashku me babain e tij, janë plagosur ditën e sotme nga ish-drejto
Forumi i Trashëgimisë apel Ramës: S'kemi parë projektin e stadiumit Me anë të një deklarate për mediat, Forumi për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore ka reaguar ndaj kryeministrit Rama dhe
Bejta: Ali Ahmeti nuk bëri reforma, bëri revolucion Në Kuvendin Zgjedhor të Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim (FR-BDI), dega në Vrapçisht, nënkryetari i BD
"We are ready to cooperate, what about you?" PM Edi Rama has sent a public letter to the DP leader, Lulzim Basha offering cooperation over the justice reform. This w
Shpat Iseini për Albeu.com: RDK ka vetëm një kryetar, Vesel Memedin Pas publikimit në Portalin Albeu të lajmit me titull: "RDK-ja e Veselit apo RDK-ja e Zendelit?" në redaksinë tonë ka ard
Forumi i Gruas në Çair, Ahmeti: Pa ndihmën e grave s'do shijoja frytet e idealit tim (FOTO LAJM) Në prani të shumë anëtareve të saj, Forumi i Gruas së BDI-së në Çair mbajti Kuvendin e II-të zgjedhor, ku për kryetare t
Krizë brenda PS, ja personalitetet që kërkojnë të interpretohet statusi Ben Blushi, Arta Dade, Mimoza Hafizi, Rexhep Meidani, Ndre Legisi, Petrit Ago, kanë kërkuar sot që partia të interpretoj
Mediu mban forum me John McCain Fatmir Mediu, si dhe politikanë të tjerë shqiptarë nga e djahta dhe e majta kanë qenë të ftuar në Senatin Amerikan, ku j
SP Youth Forum involved in drug trafficking Turkey Border Police, have found drugs in an Albanian bus, carrying 40 members of the Albanian Socialist Youth Forum.
Drogë në autobusin me të rinjtë e PS, mes tyre edhe nënkryetari Artur Micko Policia Kufitare e Turqisë, ka gjetur drogë në autobusin me 40 studentë të FRESSH. Mbremë është gjetur një sasi droge në
Kryetari i FRPD uron të rinjtë socialistë: Mos ndiqni modelin e shefit tuaj Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ka uruar të rinjtë e Forumit Rinor Socialistë të Shqipë
Forumi Rinor Socialist i ish-kryetarit Majko kremton 24 vjetorin Ish-kryetari i FRESSH-it Pandeli Majko, sot deputet i Partisë Socialiste, ka risjellë në vëmëndje në rrjetin social Face
Veliaj merr pjesë në Forumin Ekonomik 2016 të Universitetit të Harvardit Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mori pjesë në Forumin Ekonomik 2016 të Universitetit të Harvardit dhe Fond
Zgjidhet kryetari i ri i Forumit Rinor Islam (FOTO LAJM) Forumi Rinor Islam mbajti kuvendin e pestë zgjedhor. Të pranishëm në kuvend ishin një numër i madh i mysafirëve, si pë
Opposition protests in front of the Parliament During the last plenary sitting for this year, the Youth Forum of the Democratic Party protested again today against the
Xhaferi u përgjigjet akuzave të Forumit Rinor të BDI-së (FOTO LAJM) Kryteari i Lëvizjes Eco Guerilla, e cila organizoi protestën e djeshme në Tetovë, Arianit Xhaferi, ka reaguar në lidhje
Delawie-prokurorëve: Punoni më shumë dhe merreni respektin e merituar Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovës, Greg Delawie është shprehur i shqetësuar në lidhje me rritjen
Drilon Lleshi, kryetar i Forumit rinor të BDI-së në Dibër (FOTO LAJM) Forumi rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim, Dega Dibër, mbrëmjen e djeshme mbajti Kuvendin Zgjedhor ku zgjodhi org