999 rezultate për

forte

Përgjime nga Vangjush Dako te Rama, demokrati bën deklaratën e fortë Çlirim Gjata, Sekretari për Çështjet Ligjore në PD ka folur në AbcNeës për dosjen 339 dhe 184, ku sipas të cilit ka përg
Nxirrni sërish xhupat e trashë, moti bën kthesën e fortë sonte Që nga mesdita e sotme moti pritet që të ndryshojë, duke sjellë ulje të temperaturave dhe reshje shiu. Sipas parashik
Rama fillon zbythjen, deklarata që i shpëtoi të gjithëve Gjatë gjithë këtyre ditëve kur opozita ka ashpërsuar qendrimet e saja përmes protestave dhe djegies së mandateve, kryemi
E frikshme, shihni se si era e fortë gati nuk përmbys anijen me 1000 pasagjerë (VIDEO) Pothuajse 900 persona dhe ekuipazhi përjetuan momente tmerri në bordin e kroçeres "Sky Viking", pasi ajo dërgoi sinjal a
Duan të më vrasin! Portieri i Real-it bën deklaratën e fortë Thibaut Courtois nuk është në ditët më të mira të tij tek Real-i pas ardhjes së Zinedine Zidane, i cili veprimin e parë
Senol Gunes: Ishte një ndeshje e fortë, por ne e kërkuam më shumë fitoren Trajner i Turqisë, Senol Gunes, ka folur për "Supersport" pas fitores 2-0 të marrë kundër Shqipërisë në Grupin H të elim
Operacion në zemër? Rama shfaqet në Facebook dhe ka një thirrje të fortë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në faqen e tij në Facebook duke i bërë thirrje ndjekësve të tij që të mos lexojnë lajm
Ndarja me Vis Bajraktarin, Lori Hoxha bën deklaratën e fortë (FOTO LAJM) Duket se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari e kanë pak të pamundur të ndahen me njëri tjëtrin pasi ata duhen shumë. Por kj
Flet trajneri i Turqisë: Ndaj Shqipërisë do të jetë ndeshje e fortë, duam ta nisim me fitore Përfaqësuesja e Turqisë do të jetë rivali i parë i Kombëtares së Shqipërisë, në ndeshjen e parë për kualifikueet e Europ
"300 të rinj të PD-së do ndalojnë dhunën", mesazh i fortë e FRPD-së Ditën e sotme mijëra protestues të thirrur nga opozita pritet të tubohen kunder qeverisë. Edhe pse opinionistë të sh
Shpërndanin drogë nëpër Tiranë, arrestohen 3 të “fortët” 3 persona janë vënë në pranga nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Ata ranë në pranga
"1500 vrasës ecin të lirë në Shqipëri", deklarata e fortë e Klevis Balliut "1500 vrasës ecin të lirë në Shqipëri, pse nuk i kapin këta? Por flasin sikur çfarë bënë me kapjen e grupit të fajdeve n
Deklarata e fortë: Dosja 184 ka përgjime ku Rama bën pazare Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi deklaruar sipas tij informacionet që përmban dosja 184, p
Dy shenjat që sot fatin e kanë pranë Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI: Hëna është në shenjë dhe kjo është shumë e rëndësishme, në
Të fortët dhunuan familjarët nën mbrojtjen e policisë, reagon Lleshi më në fund Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar lidhur me situatën e krijuar sot tek “Petro Nini”, ku disa banorë u nxorë
Kosova sërish qëndron e fortë para Serbisë, nuk lejon të futen basketbollistët serbë Shteti i Kosovës i ka treguar dhëmbët edhe një herë, duke ia ndaluar hyrjen pa leje në territorin e tij të klubit serb,
Të fortët dhunojnë familjarët me shkelma dhe kazma, policia e Lleshit bën sehir (VIDEO) Arroganca e pushtetit të parasë ka nxjerrë sërish krye në Tiranë ku disa familje janë duke u dhunuar që prej mëngjesit n
Pentagoni: Turqia t'i shohë në ëndërr F-35 dhe raketat "Patriot" nëse merr S-400 ruse Pentagoni ka dalë në një deklaratë të fortë pas avancimit të marrëdhënieve mes Turqisë dhe Rusisë për blerjen nga qeveri
Mesazhi i fortë i gjyshes 112-vjeçare nga Memaliaj: Jeta është e bukur, por nuk jemi ne Kemi përshkuar kilometra të tëra nga Tirana deri në fshatin Rrapaj, afër Memaliajt, për të takuar një nga njerëzit më të
Kapen me 400 mijë euro drogë të fortë dy shqiptarët në Itali Dy të rinjë shqiptarë janë arrestuar nga karabinierët në Itali për shitje të lëndëve të forta narkotike. Në pranga r