999 rezultate për

forte

Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen dy persona Një aksident i rëndë është shënuar në rrugën Lezhë-Milot. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e "Treshit" ku s
10 arsye pse gratë kokëforta janë bashkëshorte shumë të mira (FOTO LAJM) Nga ana tjetër, edhe pse mund të jetë shumë kokëfortë, një femër e tillë do të gjendet përherë pranë personit që do kur
Kurrë s'ka për t'i ngrënë ajo lekët e mia! Burri vjen t'i kërkojë falje gruas, por bën deklaratën e fortë "Ajo kurrë nuk ka për t'i ngrënë lekët e mia". Kjo ishte deklarata e fortë e një bashkëshorti ndaj gruas dhe katër f
Lëviznin dhe qëllonin me armë zjarri, policia kap dy "të fortët" në Shkodër (VIDEO) Një 30 vjeçar është arrestuar në flagrancë në qytetin e Shkodrës pasi lëvizte me armë në makinë. Nderkohë që në Malësinë
Deklarata e fortë, Selimi ka qenë pjesë e SHK-ut Gazetari Vehbi Kajtazi thotë se menjëherë pas luftës, deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, ka qenë i lidhur me Shërb
Vendi po shkon drejt përplasjes civile! Gazetari bën deklaratën e fortë I ftuar në Opinion, ku u diskutua mbi situatën politike në vend dhe atë çfarë pritet të ndodhë pasm protestës së tretë t
Valverde i frikësohet United: Nëse i lejon hapësira ato veprojnë dhe janë të fortë Barcelona pret në "Camp Nou" Manchester United për ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Champions League, teksa ndeshj
Rusia mund të pushtojë dy vende të BE-së, ish-Presidenti bën paralajmërimin e fortë Nga Mikheil Saakashvili Shumë vëzhgues nuk do ta konsideronin rrugën më të ftohtë të anijeve në botë, si një vatër të
Nikollë Lesi bën paralajmërimin e fortë për Lleshajn Gazetari dhe botuesi i gazetës “Koha Jonë” Nikollë Lesi i ka shkruar një letër ministrit të Brendshëm Sandër Lleshajt.
Qytetarët sinjalizuan policinë, bien në pranga një i kërkuar e një "i fortë" me armë Një shtetas 74-vjeçar është arrestuar nga policia e Beratit pas lëvzite me armë në brez nëpër qytet. Ky arrestim sip
Kosnett thirrje të rinjve: Studioni në SHBA Ambasadori i ShBA-së, Philip S. Kosnett, ka vizituar panairin universitar “Education USA”. Kosnett e ka quajtur si një
Starova: Meritonim të paktën një pikë Sulejman Starova, trajneri i Laçit, foli pas humbjes ndaj Kukësit për "Gol pas Goli. Ai analizoi ndeshjen dhe paraqitjen
De Jong i frikësohet Juventusit: Bardhezinjtë janë më të fortë se Reali Mesfushori i Ajax-it, Frenkie de Jongu pretendon se ndeshja çerekfinale kundër Juventusit do të jetë më e vështirë sesa
Arritën një fitore komode përballë Portos, këto janë fjalët e protagonistëve Liverpool ka mposhtur 2-0 Porton në Anfield, një rezultat i rëndësishëm që i mundëson një avantazh të kënaqshëm në ndesh
De Jong presion bardhezinjve: Ajax-i më i fortë se Juventusi Në verë do të kalojë zyrtarisht te Barcelona, por Frenkie de Jong dëshiron të largohet nga Ajax në mënyrën më të mirë t
Limaj bën deklaratën e fortë: Politikanë të lartë kanë sfiduar Kushtetutën Kreu i NISMA-s Fatmir Limaj, ka thënë se sot bëhen 11 vite që kur Kosova miratoi aktin më të lartë juridik të vendit, Ku
Milani me projekte të mëdha në rast kualifikimi në Champions Milan do të kërkojë me çdo kusht të mbajë vendin e katërt këtë sezon në Serie A dhe më pas të sigurojë një skuadër të fo
Theresa May niset nesër për Paris, përballë ka të gjithë "të fortët" e BE-së Kryeministrja britanike Theresa May duket e vendosur për t'i bërë balle të gjitha kërcënimeve të marra ga shtetet europi
Meta i prerë: Dialog dhe reflektim, nuk mund të çoni dëm arritjet me kokëfortësi Presidenti Ilir Meta thotë se beson tek dialogu i përgjegjshëm i forcave politike për të zgjidhur krizën aktuale. Nga
Deklaratë e fortë e ish-ministrit socialist: Shqipëria si Palermo Ish-ministri i Brendshëm, Neritan Ceka, e krahason situatën aktuale të krimit në Shqipëri me Palermon e pak viteve më pa