999 rezultate për

forte

Reagim i fortë i presidentit të UEFA: Kush nuk e pranon Kosovën përjashtohet nga garat Aleksander Ceferin ka lëshuar një mesazh të fortë për shtetet që nuk pranojnë të luajnë me Kosovën në vendin e tyre.
Deklaratë e fortë e Simeone: Trajnerët nuk dinë të blejnë lojtar (VIDEO) Një deklaratë që mund të lëndojë disa teknikë, por e sinqertë nga trajneri i Atletico Madrid Diego Simeone. Puna e t
Kloop: Humbja me Realin na ka bërë më të fortë Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, beson se skuadra e tij aktuale është e pakrahasueshme me ekipin që humbi kundër Re
Kryemadhi: Nuk i shoh fëmijët e mi që janë larg për shkak të Edi Ramës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me maturantët nga gjimnazet e Tiranës duke bërë edhe një dek
Era e fortë përplas në port tragetin e linjës Vlorë-Brindisi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të dielë, ku si shkak i motit të keq, një traget i linjës Brindisi- Vlorë është përp
Vajza e pazakontë, kush guxon t'i dalë para? (VIDEO) Demi Bagby është një atlete e fitnesit dhe një bodybuildere nga San Diego, SHBA. Ajo njihet në botë për trupin e saj
Ilaç për të fortët e rrugëve! Ky shofer u jep një mësim të mirë këtyre tipave (VIDEO) Në përditshmërinë tonë hasemi çdo ditë me shoferë që e kujtojnë vetën "të zgjuar" duke hyrë në mënyrë të gabuar në parak
Balotelli ndryshon mendim: Ronaldo lojtari më i fortë në planet (FOTO LAJM) "Leo Messi fenomen. Për të mirën e futbollit mos e krahasoni me 7-ën e Juventusit", shkroi Maroi Balotelli pas fitores 3
Berisha publikon fotografinë sekrete: Thaçi dhe Vuçiçi i tregojnë hartat Merkelit (FOTO LAJM) Samiti i Berlinit i dha fund njëherë e mirë projektit të frikshëm të ndarjes së Kosovës. Vendet kryesore të BE, Gjerm
Skriniar zbulon sulmuesin më të vështirë me të cilin është përballur Milan Skriniar, qendërmbrojtësi i Inter-it, i ka thurur elozhe sulmuesit të Roma-s, Edin Dzeko, në një intervistë të dhë
Bonucci nuk mban të fshehta: Eksperienca te Milani më rriti, ky është sulmuesi më i fortë Leonardo Bunucci është një nga lojtarët më të përfolur në Itali edhe për shkak të kalimit të tij te Milani dhe rikthimi
Mjekët kërkojnë të mos hani më bukë për këtë arsye të fortë Gluteni mund të shkaktojë depresion dhe lodhje te njerëzit më shumë se sa probleme të stomakut, sipas një studimi. Shken
Paralajmërimi i fortë nga OBSH: Fëmijët të mos qëndrojnë më shumë se 1 orë para kompjuterit Sa kohë duhet të kalojnë saktësisht fëmijët përpara ekranit? Organizata Botërore e Shëndetësisë këshillon që të vegjlit
Befasohet Arsenal, Wolves kalon në avantazh (VIDEO) Wolves ka arritur të zhbllokojë sfidën përballë Arsenal. Neves është autoti i golit në minutën e 28’ i cili ka shpërt
Aksident i rëndë në Lezhë, plagosen dy persona Një aksident i rëndë është shënuar në rrugën Lezhë-Milot. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e "Treshit" ku s
10 arsye pse gratë kokëforta janë bashkëshorte shumë të mira (FOTO LAJM) Nga ana tjetër, edhe pse mund të jetë shumë kokëfortë, një femër e tillë do të gjendet përherë pranë personit që do kur
Kurrë s'ka për t'i ngrënë ajo lekët e mia! Burri vjen t'i kërkojë falje gruas, por bën deklaratën e fortë "Ajo kurrë nuk ka për t'i ngrënë lekët e mia". Kjo ishte deklarata e fortë e një bashkëshorti ndaj gruas dhe katër f
Lëviznin dhe qëllonin me armë zjarri, policia kap dy "të fortët" në Shkodër (VIDEO) Një 30 vjeçar është arrestuar në flagrancë në qytetin e Shkodrës pasi lëvizte me armë në makinë. Nderkohë që në Malësinë
Deklarata e fortë, Selimi ka qenë pjesë e SHK-ut Gazetari Vehbi Kajtazi thotë se menjëherë pas luftës, deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, ka qenë i lidhur me Shërb
Vendi po shkon drejt përplasjes civile! Gazetari bën deklaratën e fortë I ftuar në Opinion, ku u diskutua mbi situatën politike në vend dhe atë çfarë pritet të ndodhë pasm protestës së tretë t