999 rezultate për

forte

Operohet me sukses Arbër Zeneli, ka dy fjalë për fansat që e mbështetën Mesfushori Arbër Zeneli ka kryer me sukses operimin në gjurin e këmbës. Ai ishte lënduar në ndeshjen kundër Malit të
Mesazhi i fortë i Metës ndaj Ramës mëngjesin e sotëm Presidenti i Republikës, Ilir Meta, paralajmëroi mazhorancën me në krye Edi Ramën se do të përballen me ligjin nëse vijo
Këto janë VIP-at shqiptare të lidhura me djem "të fortë" (FOTO LAJM) Një pjesë e madhe e femrave më të bukura shqiptare kanë zgjedhur partnerë të fortë. Duket si modë me një tendencë të fri
Prezantohet Sarri: Emocion i fortë të drejtoj Juventusin, shpresoj mos më nxjerrin nudo Maurizio Sarri rikthehet në Itali këtë herë për t’u ulur në stolin e kampionëve të Juventusit. Zyrtarizimi i Sarrit n
Sulmi ndaj KZAZ-së në Kavajë, arrestohen 5 persona Mbrëmjen e djeshme qytetarë të shumtë janë mbledhur pranë KZAZ-së në Kavajë duke kërkuar që të të nxjerrin nga aty mater
E FUNDIT/ Rëndohet situata në Kavajë, helmohen banorët, gazi ka hyrë në pallatet përreth Një përplasje e fortë po ndodh në këto momente në KZAZ-në e Kavajës të vendosur në shkollën ‘3 Dëshmorët’. Qytetarë t
Përgjimet e "Bild", Sonila Meço jep deklaratën e fortë: Dorëhiqet Rama? Përgjimet e publikuara nga gazeta "Bild" kanë sjellë edhe reagimin e gazetares, Sonila Meço. Por ndryshe nga të gjith
Basha bën deklaratën e fortë: Nuk ndalemi, ju do ta shoqëroni Ramën para drejtësisë Referuar vendimit të marrë ditën e sotme kundër drejtuesve lokal te PD ne Elbasan, Basha nga selia blu u është drejtuar
Gjenerali Clark bën paralajmërimin e fortë për bazën ruse në Nish Ish-Gjenerali Wesley Clark, i cili ka udhëhequr sulmet e NATO-s gjatë vitit 1999, ka akuzuar Rusinë se po përdor Ballkan
Denoncimi i fortë i Berishës/ Truproja që mbrojti Ramën në Librazhd ka ndërruar jetë? Sali Berisha berisha ka hedhur akuza të forta në drejtim të policise, ku sipas ish-kryeministrit truproja që mbrojti Ram
Paralajmërimi i fortë i gazetarit: Shqiptarët e dinë kujt t’i bien Gazetari investigativ i kronikës së zezë, Artan Hoxha, teksa ka krahasuar situatën aktuale me atë të vitit ’97 në emisio
Edhe trajneri i Belgjikës mendon se pika e fortë e Hazard është "prapanica" e tij Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, ka zbuluar se çfarë e bën Eden Hazardin driblues të frikshëm dhe shumë të sukses
Basha: Nuk fitohet në zgjedhje përballë kriminelëve Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha nga selia e PD-së një ditë para protestës së madhe që do të mbajë përbal
Probleme të mëdha për shqiptarin më të fortë në Britani (FOTO LAJM) Jimmy Marku është 44 vjeçari shqiptar, i cili përfaqësoi tre herë Britaninë në finalen më të madhe për bodybilding. A
Si "djep", têrmete tê tjera gjatë natën në Korçë Korça ende nuk po gjen qetësi nga tërmetet. Sot janë regjistruar të paktën tre lëkundje të tjerë, duke e çuar në 68 numr
Protesta e opozitës, Kryemadhi: E ardhmja e fëmijëve tanë nuk mund të jetë peng i Ramës Pasditen e sotme opzoita e bashkuar pritet të zhvillojë protestën e radhës kombëtare. Lidhur me këtë fakt ka reaguar
"S’ishte femra që më çmendte"/ Rrëfimi i fortë i Mustafa Nanos për Jozefina Topallin Analisti i njohur shqiptar, Mustafa Nano, ka bërë një shkrim të rrallë për ish-kryeparlamentaren Jozefina Topalli, në të
Deklaratë e fortë e Messit: Fitoj një trofe më Argjentinën dhe e mbyll me futbollin Lionel Messi ka deklaruar se nëse fiton një trofe të vetëm me Argjentinën atëherë sipas tij ka ardhur momenti t’i japë f
"Sekreti", pse u ndjenë më të fortë tërmetet e Korçës (FOTO LAJM) Shtatë lëkundje të forta tërmeti tronditën gjatë orëve të para të ditës së sotme Korçën. Më i forti ishte i magnitud
Tërmeti i fortë, banorët e Korçës dalin të tmerruar nga shtëpitë Shtatë goditje të forta tërmeti kanë tmerruar sot në orët e para të ditës banorët e Korçës dhe rrethinave. Lëkundjet