999 rezultate për

forte

Mesazh i fortë i Bashës, zbulon planin e ardhshëm të opoziës (VIDEO) Përmes një videomesazhi në rrjetet sociale, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka treguar hapat që do të ndjekë opozita për t
Haradinaj: Po e lë Kosovën më të fortë se kurrë Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi të postuar në faqen e tij zyrtare Facebook ka folur për
Veseli reagon pas ftesave të Speciales: Do të dalim më të fortë nga kjo sfidë Kryeparlamentari Kadri Veseli ka reaguar pas ftesave të fundit nga Gjykata Speciale, për kryeministrin e Kosovës Ramush
Kjo është e vërteta e neveritshme që fshihet pas erës së fortë të klorit në pishina Sidomos tani që jemi në pikun e sezonit veror, relaksi në det apo pishinë është një nga argëtimet e preferuara thuajse p
Mesazh i fortë për Bashën: Vepro si Berisha në 2004-trën Partia Demokratike ka një “precedent” në vitin 2004 kur kryetari i saj në atë kohë Sali Berisha, e hapi partinë ndaj pru
Deklaratë e fortë e nënkryetarit të Kuvendit: Brenda vitit goditen "peshqit" e mëdhenj Nënkryetari i Kuvendit Myslim Murrizi i ftuar në studionin e emisionit ’45 Minuta’ në Report Tv u shpreh se me ngritjen
"Burri më i fortë në botë" tregon se si humbi 40 kilogramë Eddie Hall, i njohur për fitimin e çmimit si Njeriu më i Fuqishëm në Botë në vitin 2017, ka treguar sekretet për humbjen
Stuhi në Divjakë e Korçë, shikoni pasojat nga era e fortë dhe shiu (VIDEO) Shiu i rrëmbyeshëm i shoqëruar edhe me erë të fortë ka sjellë ndërprerjen e energjisë elektrike në zonën e plazhit në Di
Stuhia paralizon Shqipërinë qendrore, shi, rrufe dhe erëra të forta Një stuhi e fortë ka përfshirë aktualisht qytetet e Shqipërisë qendrore duke shkaktuar probleme me furnizimin me energji
Peme të rrëzuara mbi makina, moti i keq shkakton probleme edhe në Shkodër (VIDEO) Disa zona të Shkodrës janë dëmtuar nga moti i keq i mbrëmjes së të martës. Dëmet kanë qenë kryesisht në kulturat bujq
Kush është Jola e tregon moviola: Gazetari bën konstatimin e fortë mbi "truprojen" e Ramës (FOTO LAJM) Fotot e një vajze që punon në gardë dhe është parë shpesh të shoqërojë Ramën gjatë kohëve të fundit janë kthyer në një d
Të njohur për armë dhe grushta, kush janë "të fortët" që qëndrojnë pas Erdoganit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një përplasje e fuqishme ndodhi në aeroportin e Sarajevës dhe policisë kufitare të truptojave të Rexhep
"Do ketë një tjetër dosje", Monika Kryemadhi bën parlajmërimin e fortë 2 ditë para protestës Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka mbledhur mbrëmjen e sotme strukturat e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Gjatë f
Shiu i rrëmbyeshëm përmbyt Shkupin Shi të rrëmbyeshëm me bubullima të rralla dhe vende-vende me breshër e ka përfshirë pasdite luginën e Shkupit. Në dis
Ish-ministri për Metën: Një luan u rikthye në politikë Ish-ministri i jashtëm shqiptar Paskal Milo deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se deklarata e sotme e Presidentit
Meta: Askush të mos testojë kokëfortësinë time Presidenti Ilir Meta tha se do të bëjë çdo gjë për të mbrojtur interesat e Shqipërisë në zgjidhjen e krizës politike duk
Basha: PD doli më e fortë dhe më e bashkuar nga 30 qershori Sot OSBE-ODIHR dha gjetjet paraprake: .30 qershori nuk ishte në interesin e qytetarëve shqiptarë ·Votime pa zgjedh
Tetovë, babai plagos djalin Babai me mjet të fortë ka lënduar djalin e tij pas një zënke, ku i njëjti e kishte kapur djalin e tij në shoqëri të një
Gjici në Kukës: Ishte garë e fortë, s'ka festë, duhet t'i përvishemi punës (VIDEO) 5 kuti nga fundi, Safet Gjici udhëheq me rezultat të thellë garën në Kukës përballë Abedin Orucit. Në një prononcim për
Basha mesazh të fortë: Demokratë e socialistë, mos bini pre e provokimeve për dhunë Përmes një komunikimi nga selia e PD-së, kryetari i opozitës Lulzim Basha, ka lëshuar një mesazh të fortë për shqiptarët