999 rezultate për

forte

Plane për plazh në fundjavë? Merrni edhe çadrën e shiut me vete Rikthehen reshjet edhe era e fortë edhe këtë fundjavë. Për të gjithë që kanë bërë plane për fundjavën këshillohen që t
"Të fortët" e plazheve godasin sërish, sherr me pushuesit nga Kosova në Shëngjin (VIDEO) Një sherr masiv ka ndodhur një ditë më parë në plazhin e Shëngjinit ku të përfshirë kanë qenë edhe disa pushues nga Koso
Si nisi gjakmarrja e Lul Cakës me të "fortët" e Fierit për larjen e makinës Përveç vrasjes së Pëllumb Eminit, që i kushtoi më pas masakrimin e së ëmës nga hasmi, gazeta “Si” mëson se krimi tjetër
Presidenca thirrje palëve: Mos thoni fajin e ka zysha, hiqni dorë nga kokëfortësia Ashtu sikundër u paralajmërua ditën e djeshme, sot presidenca po zhvillon një konferencë për një ccështje të rëndësishmë
SHKODËR/ Era e fortë dhe shirat e dendur i marrin jetën drejtuesit të motorit, u përplas me një makinë Moti i keq, i papritur, ka sjellë pasoja të rënda në vend. Pas vdekjes së 2 pushuesve dhe shpëtimit të 26 të tjerëve, në
Sapun i fortë apo i lëngët, mësoni cila është zgjedhja e duhur ili sapun është më i mirë për mbajtje të higjienës? Cili sapun më mirë dezinfekton duart, i lëngshmi apo i forti? Kët
Basha bën paralajmërimin e fortë nga Përmeti: Burgu i pret Kreu i opozitës, Lulzim Basha, duke i konsideruar nul farsën e 30 Qershorit, e cilësoi atë një masakër të Kushtetutës, t
Shembja e Teatrit, ish-aktori i Portokallisë bën paralajmërimin e fortë: Luftë do ketë Vendimi për shembjen e godinës së Teatrit Kombëtar është një nga çështjet më të përfolura të aktualitetit në Shqipëri.
Nëse arrin ti përgjigjesh saktë këtyre pyetjeve, quaje veten gjeni (FOTO LAJM) Truri ynë ka nevojë për ushtrime të shpeshta për të qëndruar në formë dhe i shëndetshëm, njësoj siç kemi nevojë për musk
Thirrja e fortë e Radojës: Mos e politizoni kauzën, artistët jo kukull në sqetullën e çdo politikani I ardhur nga qyteti i Durrësit për të mbështetur kauzën e artistëve kundër rrëzimit të Teatrit Kombëtar, artisti Guljelm
Tërheqja e policisë, regjisori Bodina bën paralajmërimin e fortë Regjisori Edmond Budina, pas tërheqjes së policisë dhe FNSH nga Teatri, u shpreh se protestuesit do të vijojnë të qëndro
Paralajmërim i fortë i Metës: Do hap të gjitha letrat për disa ambasadorë në Tiranë Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ftuar sot në emisionin “Tempora” ka paralajmëruar hapur se do të hapë sipas tij të
Më të suksesshëm në jetë bëhen fëmijët kokëfortë dhe rebelë Fëmijët kokëfortë janë një ankth i vërtetë. Ndonjëherë nuk e kuptojmë se përse nuk na u binden dhe se përse sillen keq.
Gjiri i Lalzit: Hajdutët grabisin kasafortën e marketit dhe Range Roverin Kasaforta e një marketi është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm (23 korrik 2019) në Gjirin e Lalzit. Pol
Mesazh i fortë i Bashës, zbulon planin e ardhshëm të opoziës (VIDEO) Përmes një videomesazhi në rrjetet sociale, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka treguar hapat që do të ndjekë opozita për t
Haradinaj: Po e lë Kosovën më të fortë se kurrë Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, përmes një shkrimi të postuar në faqen e tij zyrtare Facebook ka folur për
Veseli reagon pas ftesave të Speciales: Do të dalim më të fortë nga kjo sfidë Kryeparlamentari Kadri Veseli ka reaguar pas ftesave të fundit nga Gjykata Speciale, për kryeministrin e Kosovës Ramush
Kjo është e vërteta e neveritshme që fshihet pas erës së fortë të klorit në pishina Sidomos tani që jemi në pikun e sezonit veror, relaksi në det apo pishinë është një nga argëtimet e preferuara thuajse p
Mesazh i fortë për Bashën: Vepro si Berisha në 2004-trën Partia Demokratike ka një “precedent” në vitin 2004 kur kryetari i saj në atë kohë Sali Berisha, e hapi partinë ndaj pru
Deklaratë e fortë e nënkryetarit të Kuvendit: Brenda vitit goditen "peshqit" e mëdhenj Nënkryetari i Kuvendit Myslim Murrizi i ftuar në studionin e emisionit ’45 Minuta’ në Report Tv u shpreh se me ngritjen