999 rezultate për

forte

Vodhën kasafortën me euro dhe një makinë në Babrru, dy të arrestuar Zbardhet dhe dokumentohet autorësia e vjedhjes së mjetit dhe kasafortës në banesën e shtetasit B. M., ndodhur në Babrru
"Të fortët" me xhama të zinj, procedohen dhjetëra policë Policia e Shtetit thotë se në dy ditë ka proceduar administrativisht 97 drejtues mjetesh me xhama të zinj, të cilët sipa
Ky është mali Zao i mbushur me "monstra" bore (FOTO LAJM) Në Japoninë qendrore, erërat e ftohta dhe të lagështa nga Siberia përplasen për të krijuar një mrekulli natyrore në mali
PSD: Koalicioni ynë i fortë, AAK-ja nuk i bashkohet PDK-së Koalicioni mes Lidhjes Demokratike të Kosovës e Lëvizjes Vetëvendosje ka nisur të bëhet i pamundur pas kushtit të LDK-së
SHORTI/ Një "kockë" e fortë, ky është kundërshtari më i fortë i Juventusit në grupe Juventusit do t'i duhet të luajë me Atletico-n e Madridit në grupin D. Grupet sipas shortit: Grupi A
Zbulohet kundërshtari më i fortë i Barcelonës në grupin F Ka filluar hedhja e shortit për grupet e Champions. Në grupin F, ku Barcelona eshte kryesuese e grupit, Borussia Dor
Angelina Jolie më e sinqertë se kurrë: Jam si çdo njeri tjetër, shpeshherë nuk ndihem e fortë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Angelina Jolie, ka zbuluar së fundmi në një intervistë për ‘Eonline’ se kjo kohë nuk ka qenë periudha
Lukaku zbulon prapaskenat: Conte më kërkonte te Juventusi Romelu Lukaku ka zbuluar në një kanal live në "Youtube" se trajneri aktual i Interit, Antonio Conte, e kishte kërkuar at
Rama vazhdon të publikojë foto dhe jep mesazhin e fortë: Mos ia përtoni askujt (FOTO LAJM) Kryeministri Rama publikon dhjetëra foto të restoranteve, hoteleve e bar-kafeve të bllokuara sot nga Hetimi Tatimor pas
Era e fortë e drogës i bën gjëmën dy shqiptarëve, arrestohen nga Policia britanike Era e fortë e drogës që kultivonin në banesë i tradhtoi dy shqiptarët në Britani, të cilët u arrestuan nga policia pasi
Arsyje e fortë, pse duhet ta mbani të fshehur jetën tuaj private Kjo është një këshillë që çdo person duhet ta marrë gjithnjë për të ruajtur shëndetin mendor: mbajeni jetën tuaj private
Eksperti amerikan bën deklaratën e fortë: Ballkani Perëndimor, në rrezik nga terroristët Njoftimet se organizata terroriste “Shteti Islamik” është në ditët e saj të fundit, nuk do të thotë fund i ideologjisë q
Në fillim pa një dritë të fortë në qiell, pastaj zbuloi të vërtetën (VIDEO) Një shofer ka mundur që të filmojë me kamerën e makinës së tij rënien e një meteori në ishullin italian të Sardenjës.
PS po shkarkon Pjetrin? Balla bën paralajmërimin e fortë Kreu i Grupit Parlamentar në PS Taulant Balla reagoi pak më parë në lidhje me dokumentet e publikuara nga Partia Demokra
Tentuan të grabisnin kasafortën e biznesmenit në banesën e tij, arrestohet njëri prej autorëve Tre persona kanë tentuar të vjedhin kasafortën në banesën e një biznesmeni në Himarë, i cili ka një pikë supermarketi.
"Më zë tmerri të hap Instagramin", Rike Roçi ka një mesazh të fortë (FOTO LAJM) Shpesh herë shohim modele të famshme, bloggere apo artiste të ndryshme të huaja, që zgjedhin të postojnë në rrjetet e ty
Paralajmërin i fortë i Bashës: Populli ka të drejtën ta marrë në dorë situatën me të gjitha mënyrat Kreu i opozitës Lulzim Basha, deklaroi në aktivin e strukturave të PD në Mallakastër, se kapja me dhunë, thyerja e dyerv
E fortë, 24-vjeçarja shpallet kampione mes 200 burrash Fiona Kolbinger bëhet e para femër që fiton turin çiklistik transkontinental duke mposhtur në garë plot 200 meshkuj.
Erë e fortë në bregdet dhe ulje temperaturash, si do jetë moti sot Vendi ynë gjatë gjithë ditës mbetet në ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike duke bërë që moti i kthjellët të j
“Princesha” saudite grabit miliona euro bizhuteri në Paris Një grua ka vjedhur 1,6 milioni euro bizhuteri në një argjendari luksi në Paris, pasi i kishte zëvendësuar me çokollata