999 rezultate për

force

Koordinatori i Task Forcës: Për çdo të konfirmuar si pozitiv me koronavirus duhen llogaritur 5 të prekur I ftuar në studion e Endri Xhafos në Abc News, Koordinator Kombëtar i Task Forcës për Burimet Njerezore dhe Rektori i Un
"Na dhatë forcë me duartrokitjet tuaja", infermieret e Traumës japin mesazhin e fortë (VIDEO) Numri i të prekurve në vend ka nga COVID 19 ka shkuar 42, teksa 3 janë në trajtim intensiv. Ndërkohë, dy mjeke të Spi
Masat drastike për koronavirusin, Rama: Mos na detyroni të përdorim forcën! "Uroj që të mos përdorim forcën siç mund të ndodhë për festën e Ditës së Verës në Elbasan..." Kryeministri Edi Rama k
Meta krijoi Task Forcë për koronavirusin, reagon Rama Ditën e sotme kryeministri Edi Rama mblodhi qeverinë, për të marfrë masa për të parandaluar koronavirusin. Gjatë fjal
2 të prekur, Meta ngre task forcën për koronavirusin Edhe Presidenca ka ngritur një task forcë për koronavirusin. Në një deklaratë për mediat, Presidenti Ilir Meta tha se kj
Kapën me forcë 19 vjeçaren dhe e detyruan të kryente marrëdhënie, arrestohen 6 persona në Përmet Gjashtë persona janë arrestuar gjatë orëve të fundit në Përmet të cilët dyshohet se kryenin marrëdhënie seksuale me forc
Plane për të dielën, si do të mbajë sot moti? Për ditën e fundit të kësaj jave, e diel 23 shkurt 2020, parashihet që moti të jetë fillimisht me kthjellime. Por gra
Nuk i’u binden urdhërit, Policia nxjerr me forcë në qiell të hapur 9 familje Pasojat e termetit të 26 nëntorit po ndjehen çdo ditë nga qytetarët që kanë humbur banesat e tyre. Këto ankesa vijnë në
Basha nuk heq dorë: Ka ardhur koha për rotacion politik! Ditën e sotme kreu i PD-së, Lulzim Basha u shpreh i bindur se është koha për një rotacion politik në Shqipëri. Basha
Gjuta tentoi të futej me forcë në selinë e PS-së, brenda gjendej Rama dhe ministrat Vladimir Gjuta vetëm pesë ditë pasi u la i lirë është kapur nga policia pranë selisë së PS. Gjuta ka tentuar të fute
"Si ja del?", Dojna rrëfen ku e gjen forcën vetëm 1 muaj pas humbjes së të atit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Dojna Mema humbi babain e saj dhjetorin që lamë pas. Këtë lajm te hidhur e ka dhënë vetë Dojna në
Detyroi me forcë 100 vjeçaren të kryenin marrëdhënie s*ksuale, jepet dënimi për 18 vjeçarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një vit më parë në Gjermani ku një 18 vjeçar përdhunoi një grua 100 vjeçare. I riu ku
Detyroi me forcë të miturën të kryenin marrëdhënie s*ksuale, reagon policia Polcia ka arrestuar një të ri i cili dyyshohet të ketë kryer marrëdhënie seksaule me forcë me një të mitur. Policia k
Lubonja skanon 21 janarin: Ata njerëz u çuan qëllimisht për t'u vrarë Analisti Fatos Lubonja komentoi në rubrikën “Opinion”, në News24, ngjarjen e bujshme të “21 Janarit”, ku nëntë vite më p
18 vjeçari kap me forcë të miturën në Durrës, e detyron të kryejnë marrëdhënie s*ksuale Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një 18 vjeçar dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dh
U mor peng ditën e djeshme, pukjani nuk kishte kthyer borxhin Një 49-vjeçar nga Puka, banues në zonën e Bathores, vazhdon të mbahet peng që prej paradites së djeshme, kur u fut me fo
Kapte me forcë vajzat e mitura, policia kërkon ndihmë për arrestimin e 34 vjeçarit Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës, ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Destan Qorrit nga Drenasi.
Bushati i drejtohet ashpër Vuçiç: Gjeni forcë për të dënuar krimet tuaja 21 vjet bëhen sot nga masakra e Reçakut, masakër e cila shënoi pikën e kthesës në luftën që forcat Serbë po zhvillonin n
Incidenti në "Air Albania", sigurimi e nxjerr me forcë një djalë nga stadiumi (FOTO LAJM) Një incidenti është regjistruar gjatë ndeshjeve të para gjysmëfinale në “Air Albania”, ku një fëmijë ka tentuar t’i afro
SHBA vret gjeneralin e lartë iranian në një sulm ajror Komandanti ushtarak më i fuqishëm i Iranit, gjeneral Qasem Soleimani, është vrarë nga një sulm ajror i SHBA në Irak.