999 rezultate për

force

Conte premton se Interi do ta tregojë forcën e vërtetë përballë Atalantës Antonio Conte u shfaq i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në ndeshjen ndaj Napolit duke vlerësuar atë çfarë dha In
Monika Kryemadhi: Rama del forcë e 3-të ose e 4-të në zgjedhje! Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI-së tha se ndryshimet e njëanshme Edi Rama dhe PS po i bëjnë sepse “sot dalin forcë e 3
Djalin ia vranë për një plep, gruas ia zapton me forcë tokën komshiu (FOTO LAJM) Fiks Fare trajtoi rastin e një zonjë nga Luz i Madh Kavajë, Refije Xhani, që para tre vitesh i kanë vrarë djalin 25 vjeç
Tërhoqën me forcë protestuesit, kush janë dy civilët që tentuan të shpërndanin turmën (VIDEO) Gjithçka nisi si një tubim paqësor kundër ndërtimit të HEC-ve, por përfundoi në me një dhunë të paprecedentë nga policia
Pronarja qëndron para fadromës dhe kundërshton me forcë policinë (VIDEO) Në plazhin e Shëngjinit ka pasur ndërhyrje të IKMT kundër ndërtimeve pa leje, ku një pronare është pèrplasur me pòlicinë
Pamje të dhimbshme! Shkatërrohet njëri prej monumenteve të Apolonisë (FOTO LAJM) "Thellësisht i tronditur nga kjo ngjarje tepër e rëndë, apeloj me forcë nisjen e një hetimi të menjëhershëm dhe vënien p
Vrasja e George Floyd, solidarizohet edhe Liverpooli Skuadra e Liverpool bëri një gjest të fuqishëm në solidaritet me kampanjën ‘Jetët e njerëve të zinj kanë rëndesi’ gjatë
Ekstradimi ndaj shtetasve turq Çelik e Simsek, OKB heton qeverinë shqiptare OKB ka marrë përsipër të hetojë qeverinë shqiptare për arrestimet dhe ekstradime të dyshuara të paligjshme ndaj shtetasv
Budina: Nëse nuk ka reagim nga drejtësia do ta pengojmë me forcë projektin Regjizori Robert Budina, nga foltorja e protestës për shembjen e Teatrit, u shpreh drejtësia të zbardhë krimin e terrori
Lippi: Serie A të rifillojë sa më shpejt Marcello Lippi ka shprehur hapur dëshirën e tij që Serie A të rifillojë sa më shpejt. Ikona italiane e stolit, ka nën
Rikthehen vranësirat, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura në zonën Perëndimore, zona lindore do të ketë edhe kthjellime.
Temperaturat në rritje por kohë e vranët, surprizat e motit për sot Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura në zonën Perëndimore. Zona lindore do të jetë me kthjellime. Er
Kishte dalë për të marrë krepa me vajzën e vogël, Policia e Lleshit merr me forcë qytetarin (VIDEO) Masat shtrënguese të policisë në Shqipëri janë përforcuar edhe me arrestimet apo gjobat e përditshme. Ditën e djeshme
U stërvit fshehurazi me Ronaldon, portieri: Sa e pagova Ashtu si pjesa më e madhe e lojtarëve në botë edhe Cristiano Ronaldo ka qenë I detyruar të qëndrojë në izolim për shkak
Ishin në vetëizolim, pjesëtarët e FSK-së kthehen në shërbim Dhjetëra pjesëtarë të Forcës së Sigurisë së Kosovës të cilët janë në vetizolim pritet të kthehen nesër në vendin ku shër
Pashkë me "dyer të mbyllura", Meta: Me solidaritet do t'ia dalim! Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka përcjellë për të gjithë shqiptarët një urim për Pashkët. Kreu i Shtetit thotë s
Temperatura nën zero, parashikimi i motit për sot Moti këtë të premte do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga rreshje të pakta shiu në jug dhe jugl
Infektohet me koronavirus drejtoresha e rëndësishme, pjesë e Task Forcës Rezulton pozitive me koronavirus Mirela Cami, drejtoresha e Operatorit të Shërbimit Shëndetësor Burime për abcnews bë
I nxorrën blindat në rrugë, Xhaçka tregon kur do e përdorë Ushtria forcën (VIDEO) Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ka inspektuar nga afër punën e Forcave të Armatosura, që kanë zbritur sot në terren
Koordinatori i Task Forcës: Për çdo të konfirmuar si pozitiv me koronavirus duhen llogaritur 5 të prekur I ftuar në studion e Endri Xhafos në Abc News, Koordinator Kombëtar i Task Forcës për Burimet Njerezore dhe Rektori i Un