999 rezultate për

fonseca

ZYRTARE/ Roma prezanton trajnerin e ri Roma ka njoftuar se Paulo Fonseca do të jetë trajneri i tyre që nga fillimi i sezonit të ri. Trajneri 46-vjeçar ka në
Roma gjen trajner të ri, pranë firmës me një portugez Pas disa javësh në kaos, pa trajner dhe me historinë e çuditshme tfonseë largimit të kapitenit Daniele De Rossi, Roma ka
E premton dhe më pas e mban fjalën, i'u prezantojmë me trajnerin Zorro (VIDEO) Është hera e parë në historinë e Ligës së Kampionëve që një trajner shfaqet në mënyrë të tillë. Bëhet fjalë për trajneri
Meidani: Pse kjo heshtje për “Panama Papers”?! Ish Presidenti Rexhep Meidani është ndalur tek një çështje mjaft e debatuar, ajo e “Panama Papers”. Ai shkruan sot ne ga
"Luis Suarez ka probleme mendore, dërgojeni në psikiatri" Ish-përfaqësuesi i sulmuesit uruguajan Luis Suarez, Daniel Fonseca, ka "sulmuar" lojtarin e Barcelonës, teksa tha se ka
Sapo ka nisur “tërmeti” i Panamasë Kryeministri i Islandës po u reziston thirrjeve për dorëheqje që shpërthyen pas ekspozimit të dokumenteve të “Mossack Fo
Bashkëthemeluesi i "Mossack Fonseca", djali i ish oficerit të SS dhe spiunit të CIA-s në Kubë Një prej bashkëthemeluesve të zyrën ligjore "Mossack Fonseca", e vënë së fundi në qendër të megaskandalit "Panama Papers
Ja liderët botërorë të përfshirë në skandalin "Panama Papers" (FOTO LAJM) "Panama Papers" po trondit mbarë botën. Dokumente të publikuara në një rrjet për 214 mijë kompani që kanë fshehur paratë
Zyrtarë nga Kosova, Shqipëria e Maqedonia të përfshirë në skandalin e "Panama Papers" Projekti për Raportimin mbi Krimin e Organizuar dhe Korrupsionin (OCCRP) pritet të nxjerrë brenda dy javësh informacione
"Panama Papers", flet themeluesi i firmës "Mossack Fonseca" Lidhur me skandalin botëror të fshehjes së të ardhurave në Panama ka reaguar edhe një prej themeluesve të firmës ligjore
Caceres nuk ndërron klub në janar Martin Caceres nuk ka dëshirë të largohet nga Juventusi, përkundër interesimit të Romës dhe Napolit. Uruguaiani nënsh