999 rezultate për

fokusi

Kocijançiq: Zbatimi i marrëveshjes parësor Ndonëse nuk ka asgjë konkrete për zbatimin e marrëveshjes së Brukselit, Beogradi ka shprehur dëshirën e tij për të rinis
Bumçi-Moore: Ballkani në fokusin e SHBA Ministri i Punëve të Jashtme Aldo Bumçi priti në një takim Drejtorin e Zyrës për Çështjet e Europës Jugore dhe Qendrore,
Victoria Beckham "tradhëton" mikeshat e ‘Spice Girls’ Victoria Beckham nuk do të jetë pjesë e grupit të saj ‘Spice Girls’ në turneun e planifikuar për tu mbajtur në vitin 20
Ja disa nga produktet që kurojnë infarktin Personat që kanë pësuar një infarkt duhet të konsumojnë më shumë yndyra kafshësh, karrota dhe veza pasi këto produkte nd
Zvicër-Shqipëri në fokusin e New York Times Zhurma e takimit mes Zvicrës dhe Shqipërisë në futboll ka mbërritur përtej Atlantikut. Prestigjozja amerikane "New York
Sëmundjet e shtypit tonë: Fokusimi lokal dhe ikja nga problemet reale Besoj se jam një lexues shumë i vëmendshëm i shtypit shqiptar, e ndoshta për këtë shk
Rama takim me “të urtët” Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka zhvilluar gjatë ditës së premte një takim me Këshillin e të Urtëve i përbërë n
Dell: Pritet fokusimi i SHBA në dialogun Prishtinë-Beograd SHBA ende nuk ka vendosur nëse do të fokusohet në bisedimet që priten midis Prishtinës e Beogradit, ka deklaruar ambasad