999 rezultate për

fluturimet

Mjegulla bllokon fluturimet në Aeroportin e Shkupit Mjegulla ka bllokuar punën në aeroportin ndërkombëtar të Shkupit "Aleksandri i Madh". Janë anulluar fluturimet për në Be
Beograd, 50 shtetas maqedonas bllokohen në aeroport Pesëdhjetë udhëtarë të cilët duhej të fluturonin mbrëmë me linjën serbe JAT nga Beogradi drejt Shkupit janë bllokuar në
Mjegulla, Gruevski anullon vizitën në Kroaci Update - Kryeministri i Republikës së Maqedonisë Nikolla Gruevski ka anulluar vizitën e tij në Kroaci për shkak të mbyll
Anulohen fluturimet, stafi i Lufthansa-s në grevë Stafi i brendshëm i Lufthansa-s ka nisur një grevë 24-orëshe, duke detyruar kompaninë ajrore gjermane të anulojë 1.200 f
Zjarret, nis fluturimet avioni turk Helikopteri i vënë në dispozicion nga Republika Turke për shuarjen e zjarreve operoi gjatë ditë së djeshme në Lurë dhe n
Grevat pezullojnë fluturimet në Gjermani Rreth 400 fluturime të parashikuara për tu bërë gjatë ditës së sotme janë pezulluar nga Lufthansa si pasojë e grevës së
Colorado, pezullohen fluturimet nga stuhia e dëborës Shteti i Colorados është goditur gjatë natës së kaluar nga një stuhi dëbore duke anulluar një numër të madh fluturimesh
Bllokohen edhe fluturimet nga bora Reshjet intensive të borës kanë bllokuar disa akse rrugore në vend, kanë izoluar fshatra të tëra si dhe është bllokuar e
"Bell Air" me dy emra Kompania "Bell Air" nuk e pranon borxhin që ka ndaj Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, duke u thirrur në një marrëve
Mjegulla anulon fluturimet në Shkup Në aeroportin e Shkupit sot janë anuluar pothuaj të gjitha fluturimet dhe uljet, kjo për shkak të mjegullës së dendur. '
Greqi, sot bllokohen fluturimet Trafiku ajror do të paralizohet sërish në Greqi sot për grevën e re të njoftuar nga sindik
Rifillojne fluturimet nga aeroportet evropiane Pas 5 ditësh kaosi në trafikun ajror për shkak të vullkanit islandez, Evropa ka rihapur pjesën